(VIDEO) INTER SE IZVUKAO U ĐENOVI: Pogledajte neverovatan promašaj napadača Sampdorije

Serija A

Inter izvukao bod na "Luiđi Ferarisu" i zadržao se na vrhu tabele, dok je Roma bila sigurna na Siciliji

Fudbaleri Sampdorije i Intera igrali su danas u Đenovi nerešeno 1:1, dok je Roma u gostima slavila protiv Palerma - 4:2, u utakmicama 7. kola italijanske Serije A.

Inter je gubio na stadionu "Luiđi Feraris", ali je na kraju uspeo da izbori bod kojim je ponovo preuzeo vođstvo na tabeli.

Međutim, ko zna kako bi se utakmica odvijala da je domaći napadač Hoakin Korea iskorstio šansu u prvom poluvremenu. Ipak, Argentinac je promašio nemoguće. Pogledajte:

Trener "neroazura" Roberto Manćini uveo je u igru srpskog reprezentativca Adema Ljajića tek u poslednjem minutu susreta.

Vicešampionska ekipa Rome rutinski je slavila na Siciliji, gde je već posle pola sata igre imala ogromna tri gola prednosti. Rimljani su u nastavku bez problema sačuvali sigurno vođstvo, a poslednja dva gola postignuta su u sudijskoj nadoknadi.

Đenova je osvojila značajan bod na gostovanju u Udinama (1:1), a u njenom sastavu Darko Lazović ušao je u igru, kao i Ljajić u Đenovi, pred kraj utakmice.

Ranije danas Empoli je na domaćem terenu slavio minimalnu pobedu nad Sasuolom (1:0).

Rezultati 7. kola:

Sampdorija - Inter 1:1 (Murijel 51 - Perišić 76)

Palermo - Roma 2:4 (Djilardino 58, Gonzales 90+1 - Pjanić 2, Florenci 13, Žervinjo 27, 90+2)

Udineze - Djenova 1:1 (Di Natale 47 - Peroti 76. penal)

Empoli - Sasuolo 1:0 (Makarone 88)

Juventus - Bolonja 3:1 (Morata 33, Dibala 53. penal, Kedira 63 - Munir 5)

Lacio - Frozinone 2:0 (Keita 80, Đorđević 90+4)

od 20.45 Milan - Napoli i Fiorentina - Atalanta.