(VIDEO) ISPOŠTOVAO BIVŠI KLUB: Ljajić doneo bod Romi protiv Fiorentine, ali se nije radovao

Adem je pre "vučice" igrao za klub iz Firence

Fiorentina je povela u 19. minutu golom Marija Gomeza, a bod Romi doneo je srpski internacionalac Adem Ljajić u 49. minutu

FIRENCA - Fudbaleri Fiorentine i Rome igrali su bez pobednika, 1:1 (1:0) u derbi meču 20. kola italijanske Serije A.Fiorentina je povela u 19. minutu golom Marija Gomeza posle akcije Nenada Tomovića i Davida Pizara. Bod gostima doneo je srpski internacionalac Adem Ljajić u 49. minutu. Huan Iturbe je prošao po desnoj strani, ušao u šesnaesterac i poslao loptu do Ljajića kome nije bilo teško da savlada golmana domaće ekipe. Ovo je bio sedmi gol Ljajića u Seriji A ove sezone.

Roma se posle ovog remija nalazi na drugom mestu na tabeli sa 42 boda, dok je Juventus prvi sa 49. Fiorentina je šesta sa 31 bodom.