(VIDEO) IZBUŠILI NOJERA: Fudbaleri Volfsburga ponizili Bajern sa četiri postignuta gola

Senzacija u Bundesligi

Prva utakmica nemačke Bundeslige u 2015. godini donela je veliku senzaciju.

U prvom meču 18. kola Volfsburg je na svom terenu demolirao Bajern rezultatom 4:1 (2:0) i naneo prvi poraz Bavarcima.

Volfsburg je poveo golom Bas Dosta već u 4. minutu. Isti igrač je duplirao vođstvo u 45. minutu.

Kevin de Brujne je u 53. minutu povećao prednost domaćeg tima na 3:0, a isti igrač bio je bio strelac i u 73. minutu.

Bajern je ostao na 45 bodova, Volfsburg se sada približio na 37 bodova, dok treći Bajerl Leverkuzen koji ima 28 i utakmicu manje.