(VIDEO) KOLAROV GURA SITI KA LIGI ŠAMPIONA: Pogledajte prelep gol srpskog reprezentativca

Majstorija

Mančester siti se bori za direktan plasman u Ligu šampiona, a na tom putu deklasirao je Kvins Park Rendžers 6:0

Fudbaleri Mančester Sitija deklasirali su Kvins Park Rendžers u meču 36. kola engleske Premijer lige 6:0 (2:0).

Kun Aguero postigao je tri gola za tim trenera Manuela Pelegrinija, i to u 4. minutu, 50. i 65. iz penala, a u strelce su se upisalo Aleksandar Kolarov u 32, Milner 70. i Silva u 86.

Srpski reprezentativac je pet minuta pre odmora odlično izveo slobodan udarac, prebacio živi zid i poslao loptu u nebranjeni deo mreže protivnika.

Mančester siti se bori za direktan plasman u Ligu šampiona, odnosno za jedno od prva tri mesta na tabeli, i ovom pobedom došao je nadomak tog cilja. "Građani" su na drugom mestu sa 73 boda, tri više od trećeplasiranog Arsenala, ali i sa dve utakmice više. Četvrti je Mančester junajted sa 68. Do kraja šampiona ostala su dva kola.