(VIDEO) MAESTRALAN GOL KOJIĆA: Bivši fudbaler Partizana doneo sva tri boda Gacijentepu

Preokrenuo rezultat

Srpski internacionalac driblingom izbacio trojicu rivala i na efektan način matirao golmana domaće ekipe

Bivši napadač Partizana Nemanja Kojić junak je pobede Gacijentepa BB na gostovanju Erčijesporu u meču trećeg kola prvenstva Turske.

Kojić je sa dva pogotka u 46. i 58. minutu doneo preokret pošto je domaćin posle prvih 45 minuta vodio sa 1:0.

Ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat, čime je Gacijentep upisao prva tri boda u sezoni posle dva remija na startu.

Posebno upečatljiv bio je drugi pogodak srpskog internacionalca. Kojić je vukao loptu nekih 40 metara, uspeo da driblingom izbaci trojicu protivničkih igrača i matira golmana Erčijespora.