(VIDEO) MIHI SE NE DA PROTIV BIVŠEG KLUBA: Ljajić promašio penal, Milan protiv Torina od 0:2 do 2:2

Uzbudljiv meč Serije A

Fudbaleri Torina i Milana igrali su nerešeno 2:2 (2:0) u poslednjoj utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Tim srpskog trenera Siniše Mihajlovića je vodio 2:0 već posle 26 minuta, mogao je i da uveća prednost u 32. minutu, ali je Adem Ljajić promašio penal. Srpski fudbaler je šutirao loše, po sredini gola, pa golman Donaruma nije imao problem da odbrani.

U drugom poluvremenu, za samo pet minuta, od 55. do 60, gosti su uspeli da izjednače i, ispostavilo se, postave konačan rezultat.

Golove za Torino postigli su Beloti i Benasi, a za Milan su strelci bili Bertolaći i Baka iz penala.

Zanimljivo je da je sudija konsultovao gol-tehnologiju kod pogotka Bertolaćija, a onda presudio da je lopta prešla gol-liniju.

Ljajić je igrao dobro, zabeležio i asistenciju, ali mu se nije dalo da postigne gol.

Mihajlović je u 67. minutu ukazao šansu još jednom srpskom internacionalcu Saši Lukiću, bivšem igraču Partizana.

Milan je utakmicu završio sa igračem manje, jer je u 89. minutu Romanjoli isključen, zbog drugog žutog kartona.

Ovo je bio drugi duel istih rivala u samo četiri dana. Prethodno su u četvrtak "rosoneri" pobedili 2:1 na "San Siru" i plasirali se u četvrtfinale Kupa Italije.

Podsetimo, Siniša Mihajlović sada sedi na klupi Torina, a prethodno je bio šef struke upravo Milana.

Milan je peti na tabeli Serije A sa 37 bodova i utakmicom manje, dok Torino deli osmo mesto s Fiorentinom sa po 30 bodova.

"Rosoneri" u sledećem kolu igraju sa Napolijem, a "bikovi" sa Bolonjom.

All Goals HD - Torino 2-2 Milan - 16.01.2017 by Live1Goals