(VIDEO) NIJE SAMO REALU: Tores ga i Barseloni dao u prvom minutu, Katalonci u polufinalu

Kup kralja

Napadač Atletika još jednom je u prvom napadu savlaao golmana najvećih rivala u Španiji

Fudbaleri Barselone uspeli su da se plasiraju u polufinale Kupa kralja pošto su, posle pobede u prvom meču 1:0, i u revanš utakmici slavili protiv Atletika u Madridu sa 3:2

Baš kao i duelu sa Realom, Tores je već u prvom minutu zatresao mrežu Katalonaca i anulirao prednost gostiju iz prvog mrča igranog minule sedmice.

Samo osam minuta Jorgandžije su imale vođstvo. Sjana akcija Suareza i Mesija ostavila je brisan prostor Nejmaru koji je lako prevario Jana Oblaka.

U 30. minutu Garsija je pogodio jedanaesterac.Pogotku je prethodila vrlo sumnjiva odluka sudije Hesusa Hila koji je kontakt između Haunfrana i Maskerana okarakterisao kao penal

Atletiko je primio gol iz kornera. Najviši u skoku je bio Buskets, a tragičnom intervencijom Miranda je zakucao loptu u gol Oblaka.

Čini se da je poznat putnik u polufinale Kupa Kralja. Barsa vodi u Madirdu. Brilajtna akcija koju je započeo Mesi, nastavio Alba ia Nejmaru je ostalo samo da ugura loptu u mrežu.