(VIDEO) OVO SE RETKO VIĐA: Pogledajte zašto je Lester ostao bez boda protiv Mančester sitija

Marez se obrukao

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu ekipu Lestera sa 2:1, u utakmici 37. kola Premijer lige.

Siti je trenutno je treći na tabeli sa 72 boda, dva više od Liverpula koji je na četvrtom mestu. Lester je deveti sa 42 boda.Pobedu ekipi Pepa Gvardiole doneli su David Silva u 29. i Gabrijel Žesus u 36. minutu golom iz jedanaesterca. Jedini gol za Lester postigao je Šindji Okazaki u 42. minutu.

Fudbaleri Svonsija pobedili su danas u gostima ekipu Sanderlenda sa 2:0 i tako osvojili vrlo važne bodove u borbi za opstanak. Svonsi je trenutno na 17. mestu na tabeli sa 38 bodova, odnosno imaju četiri boda više od Hala koji je prvi u zoni ispadanja i koji svoj meč 37. kola igra sutra protiv Kristal Palasa. Golove za pobednički tim na današnjem meču postigli su Fernando Ljorente u drugom i Kajl Noton u drugom minutu sudijske nadoknade u prvom poluvremenu. Fudbaleri Bornmuta pobedili su na svom terenu Barnki sa 2:1, a pobedu domaćoj ekipi doneo je Džošua King golom u 85. minutu. Bornmut je deseti na tabeli sa 45 bodova, dok je Barnli na 14. mestu sa 40 bodova i još nije i matematički obezbedio opstanak. U meču bez rezultatskog značaja, Sautempton je slavio protiv Midlsbroa sa 2:1. Sautempton je deveti na tabeli Premijer lige sa 45 bodova, a Midlsbro pretposlednji sa 28.

(KURIR TV) KURIR JEDINI DOČEKAO NIKOLU JOKIĆA: Srpski košarkaš se vratio iz Amerike