(VIDEO) PAO NOVI REKORD: Pogledajte najbrži gol u istoriji Lige Evrope

Bravo!

Sikora postigao najbrži gol u istoriji Lige Evrope u remiju Libereca i Karabaga

Fudbaleri Karabaga odigrali su na svom terenu u Bakuu nerešeno 2:2 protiv Libereca, u utakmici prvog kola Grupe J u Ligi Evropa u kojoj je postignut najbrži gol u istoriji tog takmičenja.

Liberec je poveo preko Jana Sikore, koji je postigao gol posle 12 sekundi utakmice, što je, prema podacima na sajtu Lige Evropa, najbrži gol u istoriji takmičenja.

Najbrži gol Lige Evropa do sada je bio pogodak Vitola, koji je posle 13 sekundi bio strelac za Sevilju protiv Viljareala u prvoj utakmici osmine finala. Karabag je izjednačio u sedmom minutu golom Mičela, dok je prednost Liberecu doneo Milan Baroš u 68. minutu. To je prvi gol Baroša u evropskim klupskim takmičenjima posle šest godina.

Bod Karabagu obezbedio je Rašad Sadigov u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.