(VIDEO) PARTIZAN OGORČEN SUĐENJEM: Na ova tri sporna momenta protiv Spartaka se žale crno-beli

Nezadovoljstvo u Humskoj

Iz Humske se žale da im nisu dosuđena dva jedanaesterca, a da je za ekipu iz Subotice dosuđen nepostojeći penal

Fudbaleri Partizana golom Saše Lukića u petom minutu zaustavnog vremena savladali su Spartak na svom terenu sa 2:1 u meču 4. kola Superlige Srbije.

Po završetku meča iz Humske su uputili oštre zamerke na račun sudija, pre svih glavnog sudije Petra Pipera.

Crno-beli su putem zvaničnog sajta izdvojili tri detalja koja pokazuju da su oštećeni u duelu sa Subotičanima.1. Prvi nedosuđen jedanaesterac za Partizan – 21. minut