(VIDEO) POIGRAVALI SE SA INTEROM: Fudbaleri Reala deklasirali još jednog velikana

Ronaldo nije dao gol

Posle Mančester sitija i Inter izgubio sa tri gola razlike od "kraljevskog kluba"

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Inter na "Međunarodnom kupu šampiona" u utakmici odigranoj u kineskom Gvanžuu - 3:0 (1:0).

Golove za "kraljevski klub" postigli su Hese u 29. minutu, Rafael Varan u 56. i Hames Rodrigez u 88. iz slobodnog udarca.

Ekipe su nastupile u jakim sastavima, s tim što je trener Reala Rafa Benitez u napadu ukazao šansu Heseu, dok je Karim Benzema ostao na klupi, što i ne čudi, jer se očekuje da će Francuz napustiti klub (navodno Arsenal nudi 50 miliona evra).

Sredinom drugog poluvremena i Benitez i trener Intera Roberto Manćini napravili su veliki broj izmena.

Real Madrid je u sklopu "Međunarodnog kupa šampiona" posle uvodnog remija i poraza na penal protiv Rome, ubedljivo savladao Mančester siti 4:1, pre nego što se iz Australije preselio u Kinu, gde ga očekuje i duel sa Milanom 30. jula.

Inter je pre današnjeg meča izgubio od gradskog rivala 0:1.