(VIDEO) RADOVIĆ VODI OLIMPIJU KA TITULI: Dve vrhunske asistencije srpskog fudbalera

Briljira u Olimpiji

Srpski fudbaler Miodrag Radović nastavlja sa sjajnim igrama u dresu ljubljanske Olimpije, a ovog vikenda bio je dvostruki asistent u pobedi nad Koperom sa 2:1.

Olimpija je do trijumfa došla posle preokreta, pošto je domaći tim vodio od 36. minuta golom Jake Štromajera.

Potom je usledio šou srpskog fudbalera, koji je prvo u 54. minutu bio asistent Džulijuu Vobaju, a zatim i Denisu Klinaru u 68. Radović se sam dva puta našao u prilici da zatrese mrežu Kopera, a kod jedne šanse je bacio na zemlju kompletnu odbranu rivala, da bi mu golman domaćeg tima odbranio šut.

Kod oba gola Ljubljančana, bivši fudbaler Partizana je svojim saigračima proturio loptu ’kao na tacni’ i znatno im olakšao put do gola Kopera.

Olimpija je tako došla do 19. pobede ove sezone, posle koje ima 65 bodova na čelu tabele, tri više od prvog pratioca Maribora.

Do kraja sezone u slovenačkom prvenstvu ostalo je još četiri kola, a u narednom kolu na programu je duel između Olimpije i Maribora koji će ga definitivno odlučiti.

Utakmica se igra u subotu u Ljubljani od 20.15.