(VIDEO) RASPAD SISTEMA: Sukob Gvardiole i Milera uzrok debakla Bajerna

Trzavice na klupi

Ni trener ni fudbaler minhenskog kluba posle meča nisu hteli da govore o detalju iz 79. minuta

Fudbaleri Bajerna su 77. minuta odolevali Barseloni, ali su potom sa dva gola Mesija i jednim Nejmara u Minhen ispraćeni sa zaostatkom od 0:3te ih u revanšu polufinala Lige šampiona narednog utorka, čeka vraški težak posao.

Nakon što je zamenjen u 79. minutu Tomas Miler je jasno stavio do znanja treneru Gvardioli šta misli o njegovom potezu. Rasprava nije dugo potrajala, ali u nju se potom uključio i Matijas Zamer, koji je očigledno imao šta da kaže nemačkom reprezentativcu.

Sam Miler posle utakmice nije želeo da kometariše događaje na klupi, dok je španski stručnjak samo kratko poručio da nema nesuglasica sa fudbalerima i da im posle teškog poraza nije rekao ništa ružno.

Mnogi tablodi raspad u igri Bajerna povezuju upravo sa ovim detaljem iz 79. minuta na klupi. Samo nekoliko sekundi kasnije Bavarci će primiti drugi gol, a potom u nadoknadi vremena i treći...