(VIDEO) REAL OPET ŠESTICOM: Ronaldu i ekipi Espanjol baš odgovara

Primera

Fudbaleri Ral Madrida deklasirali su Espanjol na svom terenu sa 6:0, u pretposlednjoj utakmici 22. kola Primere.

Real je tako dva puta ove sezone pobedio Espanjol istim rezultatom.Utakmica je rešena već u prvih 15 minuta pošto je Real u tom periodu postigao čak tri gola. Mrežu gostiju načeo je Benzema u sedmom minutu na asistenciju Rodrigeza, u 12. minutu Kristijano Ronaldo je iskoristio penal, a u 15. minutu u strelce se upisao i Rodrigez.

Ronaldo je treći gol postigao u 82. minutu i tako stigao do broja osam u dva meča protiv Espanjola ove sezone, a tri minuta pre kraja Gonzales je autogolom postavio konačan rezultat.

Mariđani su treći na tabeli. Imaju bod manje od Atletika i četiri boda manje uz meč više od vodeće Barselone.