(VIDEO) SAM KAO DUH NA DVA METRA: Golman dao gol za pobedu Lajpciga

Cvajta

Dramštad je do 79. minuta vodio na gostovanju a onda je počeo preokret, koji je okončan na način koji niko nije očekivao

Lajpcig slavi golmana Fabija Koltortija. On je postigao gol u 90. minutu za pobedu od 2:1 nad gostujućim Darmštatom u 30. kolu nemačke Cvajte.

Fudbaleri Darmštata imali su vođstvo na teškom gostovanju u Lajpcigu i bili su na drugom mestu na tabeli, ali je to trajalo samo dva minuta, na kraju su izvukli bod.

Hano Berens je u 77. minutu doveo goste u vođstvo i nagovestio da bi Darmštat ipak mogao do trijumfa. Ipak, u 79. minutu izjednačio je Lukas Klosterman i najavio veliki preokret. Taj preokret je režirao Koltorti koji se najbolje snašao posle kornera i bacio na kolena kolegu iz protivničke ekipe.

Ovim trijumfom Lajpcig je prišao na samo tri boda Darmštadu i najozbiljnije se uključio u borbu za baraž za plasman u elitnu nemačku ligu.

Goal Coltorti - RB Leipzig 2-1 Darmstadt - 24... by AlleTore