(VIDEO) SENZACIJA: Otpisana Parma bolja od Juventusa

Serija A

Jedini gol na "Enio Tardiniju" postigao je Hose Mauri u 60. minutu posle sjajnog kontranapada

Fudbaleri Parme priredili su veliko iznenađenje u 30. kolu Serije A savladavši na domaćem terenu vodeći Juventus rezultaom 1:0 (0:0).

Juventus je nastupio u kombinovanom sastavu, što je Parma iskoristila i nanela torinskom klubu tek drugi poraz u šampionatu, a prvi još od 29. oktobra prošle godine kada izgubio od Đenove.

Jedini gol na "Enio Tardiniju" postigao je Hose Mauri u 60. minutu posle sjajnog kontranapada.U drugom meču Đenova je prekinula niz od pet prvenstvenih utakmica bez pobede i savladala Kaljari rezultatom 2:0. Golove za domaćina postigli su Mamaud Nijang u 52. i Jaga Falke u 58. minutu.