(VIDEO) Šmekerski gol Babovića u porazu Partizana od Dinama

Pripremni meč

Beogradski klub će sledeći meč na pripremema odigrati 27. januara, kada će se sastati sa švajcarskim Cirihom

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana poraženi su danas u Antaliji od Dinama iz Moskve sa 1:4 u prvoj pripremnoj utakmici za prolećni deo šampionata u Super ligi Srbije.

Golove za Dinamo postigli su Matje Valbuena u četvrtom minutu, Aleksandr Kokorin u 14, Roman Zobin u 69. i Kevin Kuranji u 80. minutu iz jedanaesterca. Jedini gol za Partizan postigao je Stefan Babović u 75. minutu sa bele tačke.

Utakmica je trebalo da počne u 15.30, ali je kasnila oko 15 minuta, pošto su sudije kasnile.

Partizan je jesenji deo Super lige Srbije završio na prvom mestu sa 38 bodova, šest više od Crvene zvezde.

Crno-beli će prvi takmičarski meč u prolećnom delu šampionata odigrati 21. februara na svom stadionu protiv Voždovca.