(VIDEO) SRBIN SPASAO MIHU: Evo kako je Adem Ljajić pocepao mrežu Pize i najavio pobedu Torina u Kupu

Golčina u produžetku

Srpski fudbaler Adem Ljajić postigao je strašan gol za Torino na utakmici šesnaestine finala Kupa Italije protiv drugoligaša Pize.

Trener "bikova" Siniša Mihajlović izveo je kombinovan sastav koji se namučio na svom terenu sa drugoligašem.

Ljajić je u igru ušao u 62. minutu zamenivši drugog srpskog internacionalca, takođe bivšeg igrača Partizana, Sašu Lukića.

Posle 90 minuta nije bilo golova, pa su igrani produžeci, a Ljajić je mrežu gostiju pocepao sa oko 18 metara u 93. minutu. Taj pogodak je u potpunosti slomio goste, pa su fudbaleri Torina u nastavku postigli još tri gola i plasirali se u osminu finala - 4:0.