(VIDEO) SUMNJIVA POZICIJA: Pogledajte da li je Jović postigao gol iz ofsajda

Zvezda izjednačila u 88. minutu

Crveno-beli su do boda protiv Radničkog došli pogotkom Jovića u finišu, a procenite da li je on bio u ofsajdu kada mu je Jovanović prosledio loptu

Crvena zvezda je protiv niškog Radničkog došla do boda golom Luke Jovića u 88. minutu za, ispostaviće se, konačnih 1:1.

Nišlije su se odmah bunile zbog odluke sudije Bojana Nikolića da prizna gol mladog napadača Zvezde verujući da je strelac bio u ofsajdu.

Mamadu Mbođ je glavom spustio loptu, koju je na putu ka Joviću zakačio Vukašin Jovanović. Pogledajte da li je Jović bio u nedozvoljenoj poziciji u trenutku kada mu je Jovanović asistirao.

Još jedan detalj zbog koga su gosti protestovali dogodio se posle njihovog vodećeg gola. Tada je strelac Lazar Rosić dobio žuti karton zbog neprimerenog radovanja. On je stavio prst u usta, što obično simbolizuje rođenje deteta na terenima širom sveta, a sudija Nikolić mu dao žuti karton. To je bio važan trenutak jer je Rosić isključen u 60. minutu kada je dobio drugi žuti karton.