(VIDEO) TATA VOLIM TE: Pogledajte kako sin Kristijana Ronalda gleda trijumf Reala

Zanimljivosti

Pošto Portugalac nije na terenu njegovog naslednika ne zanima šta se dešava na travnatoj podlozi

Fudbaleri madridskog Reala na svom stadionu su savladali Real Sosijedad 4:1 u 21. kolu Primere.

Trener Reala Karlo Anćeloti je odlučio da na ovom meču u sastavu ne bude Kristijano Ronaldo. Portugalac je to iskoristio da na utakmicu dođe kao navijač, a društvo mu pravi sin, koji uživa u majstorijama Benzeme i ostatka tima.

Inače, meč nije najbolje počeo za Real. Ruben Pardo je već u prvom minutu dodao loptu do Arica Elustonda, koji je smestio u gol domaćina.

Međutim, Realu nije dugo trebalo da izjednači, pošto je Marselo centrirao, a pogodak glavom postigao omaleni Hames Rodrigez.

Madriđani u 37. minutu postižu i drugi gol preko Serhija Ramosa i vode sa 2:1.

Novi gol za Madriđane! Bejl asistira Karimu Benzemi i Real u drugom poluvremenu dolazi do dva gola prednosti protiv Sosijedada - 3:1.

Isti igrač je nešto kasnije drugim golom povećao na 4:1.