(VIDEO) UDARIO GA U MUŠKOST: Ovo je jedini način kako rival može da zaustavi Ronalda

Tu najviše boli

Portugalac je bio u jednoj od svojih prepoznatljivih prodora, pa defanzivac Sitija nije birao načina da spreči opasnost po svoj gol

Fudbaleri Reala iz Madrida deklasirali su Mančester siti rezultatom 4:1 (3:1) u utakmici odigranoj u okviru "Međunarodnog kupa šampiona". Meč je na stadionu "Melburn kriket graund" u Australiji pratilo oko 100.000 gledalaca.

Golove za "kraljevski klub" postigli su Karim Benzema u 21. minutu, Kristijano Ronaldo u 25, Pepe u 44. i mladi Denis Čerišev u 73. minutu, a strelac za "građane" bio je Jaja Ture iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Zanimljiv detalj viđen je u 63. minutu kada je defanzivac "građana" Fernando pronašao način kako da zaustavi Kristijana Ronalda.

Fernando nije birao sredstva, pa je Portugalca pogodio u nezgodno mesto, što je izazvalo i reakciju publike.