(VIDEO) VUJOŠEVIĆ IZGUBIO NERVE: Oterao igrača u svlačionicu, pa uleteo do centra terena da se svađa sa sudijama
Duško Vujošević, Foto: Printskrin

U svom maniru

Košarkaši Bosne i Hercegovine poraženi su u prijateljskoj utakmici od Makedonije rezultatom 71:67, a meč je obeležio selektor bosanske reprezentacije, temperamentni Duško Vujošević.

Bivši trener Partizana je na "Trofeju Makedonija 2017" u utakmici protiv domaće selekcije ušao u teren zbog jedne sudijske odluke, pa je zaradio tehničku grešku. Sudije su svirale prekršaj Zahiragića u napadu sredinom poslednje četvrtine, što se nije dopalo Vujoševiću.

Ali, to nije bila jedina situacija u kojoj je Vujošević pokazao temperament. Krajem treće četvrtine poslao je u svlačionicu Amara Gegića pošto ga je prethodno propisno ispsovao.

Ovo je bio prvi poraz Vujoševića na klupi Bosne i Hercegovine posle četiri pobede. BiH će 2. avgusta krenuti u pretkvalifikacije za Svetsko prvenstvo koje će se 2019. godine održati u Kini.

Prvi meč Bosanci igraju u Švedskoj, a zatim 5. avgusta dočekuju Slovačku u Sarajevu. U grupi je još i selekcija Jermenije.

Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printskrin