BEZ PRISUSTVA PUBLIKE: Košarkaši Zvezde lako do bodova protiv Tamiša

Sa pola gasa

Meč je odigran u hali Pionir pred praznim tribinama zbog kazne crveno-belima, a izabranici Dejana Radonjića bez problema su opravdali ulogu favorita

BEOGRAD - Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras u Beogradu ekipu pančevačkog Tamiša sa 84:54 (21:18, 28:11, 17:15, 18:10), u utakmici 3. kola Superlige Srbije.

Šampion regionalne ABA lige dopustio je čvršći otpor gostima samo u prvoj četvrtini, ostatak susreta protekao je u očekivanoj dominaciji crveno-belih, pa je Radonjić pružio priliku igračima koji su u dosadašnjem delu sezone imali manju minutažu.

Najefikasniji u trećoj pobedi zaredom bili su Tejić sa 17, Marjanović sa 13 i Lazić sa 10 poena, dok je kod Pančevaca, koji su pretrpeli treći poraz, bolji od ostalih bio Kruščić sa 10.

Od 20 sati u Sremskoj Mitrovici igraju Mega Leks i Metalac Valjevo.

U preostalim utakmicama 3. kola nacionalne Superlige sutra se sastaju FMP - Partizan (18 sati) i Vojvodina - Konstantin (20).