DIVLJACI: Navijači Galatasaraja ponovo pravili haos, rasekli lice košarkašu

Novi incidenti na meču turskog kluba

Sa tribina divljaci su zasuli košarkaše Tofaša raznoraznim predmetima, a jedan od njih je pogodio Vuda u licu i napravio mu rasekotinu

Navijači Galatasaraja ponovo su pravili haos na košarkaškoj utakmici. Ovog puta u okviru turske lige, ekstremne pristalice ovog kluba pogodile su tvrdim predmetom košarkaša Tofaša Dašona Vuda u lice i to pošto je ubacio trojku za svoj klub.

Gosti iz Burse slavili su na kraju rezultatom 98:87. Vud je bio nerešiva enigma za domaće košarkaše pošto je postigao 33 poena.

Tri od 33 poena Vud je postigao u finišu treće četvrtine kada je njegov tim poveo sa 73:67. U tom trenutku sa tribina divljaci su zasuli košarkaše Tofaša raznoraznim predmetima, a jedan od njih je pogodio Vuda u licu i napravio mu rasekotinu.

Prekid je trajao desetak minuta, a sudije su potom pod pritiskom čelnika Galatasaraja odlučile da se meč nastavi.

Galatasaraj je ponovo u grupi sa Crvenom zvezdom u Evroligi, a s obzirom na dešavanja 22. novembra kada su pristalice ovog kluba ubile Marka Ivkovića ostaje da se vidi kako će se organizovati ti mečevi.

Dašon Vud, Foto: bursahakimiyet.com.tr