(VIDEO) BRIGA ZA ĐORĐEVIĆA: Nemanja Nedović se povredio pošto je stao Anđušiću na nogu

Peh za Orlove

Srpski reprezentativac se povredio prilikom jedne kontre svog tima u 15. minutu utakmice

Srpski reprezentativac Nemanja Nedović pre vremena je sa bolnom grimasom na licu napustio je utakmicu u kojoj je njegova Valensija poražena od Bilbaaa 73:78 čime je rezultat u četvrtfinalnoj seriji izjednačen na 1:1.

Nedović se povredio prilikom jedne kontre svog tima u 15. minutu utakmice. Dobio je loptu i krenuo u prodor ka košu, ali je odustao od skoka kada je na njega krenuo Danilo Anđušić. Međutim, ta odluka pokazala se lošom jer je Nedović odšepao u ugao terena sa povredom zgloba.

Nedović je proveo u igri nešto više od jednog minuta i nije se upisao u listu strelaca. Vladimir Lučić je bio najefikasniji u Valensiji sa 17 poena za 30 minuta.

U pobedničkom timu Danilo Anđušić je za pet minuta postigao tri poena.

Za sada nije poznat stepen povrede Nedovića koji se nalazi na spisku selektora Aleksandra Đorđevića za predstojeće Evropsko prvenstvo.