(VIDEO) DOMINACIJA SRBINA TRAJE: Još jedno blistavo veče Miloša Teodosića, samleo i Uniks

CSKA 4 od 4

Kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić bio je najzaslužniji za ubedljivu pobedu CSKA nad Uniksom u četvrtom kolu Evrolige - 98:80.

Gosti iz Kazanja su uspevali da pariraju šampionu Evrope u prvom poluvremenu, ali su "armejci" u nastavku slomili otpor rivala i zabeležili četvrtu pobedu u isto toliko utakmica, dok je Uniksu to bio četvrti poraz.

Ponovo je blistao Miloš Teodosić - zabeležio je dabl-dabl učinak. Bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 16 poena, a imao je i čak deset asistencija. Pogađate, asistencije su mu bile magične...

Teo je večeras prestigao Džej-Ar Holdena na devetom mestu najboljih strelaca Evrolige. Holden je sada deseti sa 2.388 poena, a Teodosić ih je dao 2.400.

Kod domaćina zapaženi su bili i Kori Higins sa 14 poena, Nando de Kolo sa 11 i Kajl Hajns sa deset.

Ubedljivo najefikasniji na utakmici bio je igrač Uniksa, Kit Lengford sa čak 36 poena.