(VIDEO) TURCI ZA GINISA: Košarkaši Ušaka nisu postigli nijedan poen u 3. četvrtini!

Neverovatna utakmica u Le Manu

Košarkaši Ušaka su u trećoj četvrtini utakmice sa Le Manom primili 29, a nisu postigli nijedan poen

LE MAN - Košarkaši turskog kluba Ušak ušli su u istoriju ovog sporta pošto u trećoj četvrtini meča Evročelendž kupa protiv francuskog Le Mana nisu uspeli da postignu nijedan poen.Ušak je gostovao u Francuskoj ekipi Le Mana u 3. kolu grupe J Evročelendž kupa. Turski tim je posle 20 minuta vodio 45:35, a onda u trećoj četvrtini gosti nisu dali nijedan poen, dok su primili čak 29. Le Man je na kraju slavio s 84:63.

Le Man posle tri kola ima skor od dve pobede i jedan poraz, a Ušak 1/2.Ušak je jedan od lošijih klubova u turskom šampionatu. Ovaj klub se posle 16. kola nalazi na 14. mestu na tabeli sa šest pobeda i 10 poraza. Turska liga ima 16 timova, a Ušak je u poslednjem kolu nacionalnog prvenstva poražen od Galatasaraja 86:79.