Prikaži najnovije vesti

Livescore/rezultati uživo

svi rezultati
  • Antalya, Doubles W-WITF-TUR-02...

    Caregaro M / Oral S

    12:30

    Pogrebnyak V / Rebersak P

  • France F2, Singles Qualifying

    Cornut-Chauvinc, Antoine

    1, 5, 7, 5, 1, 1

    Lechevretel, Louis

    2, 7, 6, 7, 2, 2
  • France F2, Singles Qualifying

    Roncalli, Simone

    13:00

    Fonio, Giovanni

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Alekseenko, Gleb

    13:00

    Delmas, Amaury

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Niculescu, Vincentiu Andrei

    13:00

    Tikhomirov, Maksim

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Ruppli, Andrew

    13:00

    Stroe, Alexandru Ionel

  • France F2, Singles Qualifying

    Roncalli, Simone

    1, 6, 5, 3, 1, 1

    Fonio, Giovanni

    2, 3, 7, 6, 2, 2
  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Markovic, Goran

    1, 6, 5, 1

    Fox, David

    0, 0, 5, 0
  • Spain F1, Singles

    Simo Durall, Eduard

    1, 0, 6, 1, 1

    Mora, Maxime

    1, 6, 3, 0, 1
  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Kirci, Koray

    14:30

    Suluoglu, Sefa

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Hiramatsu, Shinnosuke

    14:30

    Fomba, Luc

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Sentay, Alp

    14:30

    Bankov, Evgeniy

  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Varichenko, Oleksandr

    0, 4, 0, 0

    Johnson, Luke

    1, 6, 0, 1
  • Germany F2, Singles Qualifying

    Ejupovic, Elmar

    15:00

    Czepielewski, Daniel

  • Germany F2, Singles Qualifying

    Van Beem, Colin

    15:00

    Vasa, Eero

  • Germany F2, Singles Qualifying

    Haenle, Pirmin

    15:00

    Kahlke, Jannis

  • Spain F1, Singles

    Martos Gornes, Sergio

    1, 6, 0, 1

    Dowson, Dan

    0, 3, 0, 0
  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Donev, Gabriel

    1, 6, 3, 1

    Erdogan, Mustafa

    0, 4, 2, 0
  • Koblenz, Germany, Qualifying

    Przysiezny, Michal

    1, 6, 0, 1

    Michnev, Petr

    0, 0, 0, 0
  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Aksu, Cengiz

    15:20

    LI, Yuanfeng

  • Spain F1, Singles

    Leonardi, Filippo

    0, 2, 0

    Chazal, Maxime

    0, 4, 0
  • Koblenz, Germany, Qualifying

    Heyman, Christopher

    0, 2, 0

    Safiullin, Roman

    0, 3, 0
  • Spain F1, Singles

    Martinez Portero, Pedro

    0, 1, 0

    Fornell-Mestres, Marc

    0, 1, 0
  • Germany F2, Singles Qualifying

    Seibert, Tim

    0, 1, 0

    Jaensch-Mueller, Vincent

    0, 2, 0
  • Turkey F2, Singles Qualifying

    Agabigun, Sarp

    15:50

    Uzun, Recep Ulas

  • Spain F1, Doubles

    Hersey J / Kalyanpur A

    16:00

    Meis P / Raab D

  • France F2, Doubles

    Boutillier R / Jouan R

    16:00

    Echargui M / Setodji T

  • France F2, Doubles

    Becuzzi E / Roncalli S

    16:00

    Denolly C / Nys H

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Ewing, Salma

    16:00

    Christian, Kaitlyn

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Heise, Priscilla

    16:00

    Detiuc, Anastasia

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Codino, Fiona

    16:00

    Perper, Alexandra

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Ianchuk, Elizaveta

    16:00

    Boulais, Isabelle

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Werner, Caroline

    16:00

    Morgan, Brianna

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Simmonds, Chanel

    16:00

    Sewing, Sofia

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Ivanova, Dasha

    16:00

    Sebov, Katherine

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Brescia, Georgia

    16:00

    Lee-Waters, Lindsay

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Kuhlman, Josie

    16:00

    Ewijk, Chayenne

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Dolehide, Caroline

    16:00

    Ponomar, Lisa

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Coppoc, Morgan

    16:00

    Eikeri, Ulrikke

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Cristian, Jaqueline Adina

    16:00

    Rodgers, Amanda

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Osuigwe, Whitney

    16:00

    Sanford, Alexandra

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Fridman, Olga

    16:00

    HO, Jessica

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    LI, Ann

    16:00

    Gleason, Quinn

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Shimizu, Ayano

    16:00

    Hudson, Shannon

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Correa, Mariana

    16:00

    Zacarias, Marcela

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Swan, Katie

    16:00

    Levashova, Evgeniya

  • Orlando, Singles Qualifying W-...

    Villarreal, Andrea Renee

    16:00

    Lukacs, Vanda

  • Spain F1, Singles

    Zapata Miralles, Bernabe

    16:10

    Lopez Morillo, Imanol

  • Koblenz, Germany, Qualifying

    Ungur, Adrian

    16:30

    Langer, Nils

  • Koblenz, Germany, Qualifying

    Marti, Yann

    16:30

    Bossel, Adrien

  • Germany F2, Singles Qualifying

    Khomentovskiy, Matvey

    16:30

    Loccisano, Benjamin

  • Spain F1, Doubles

    Benzal Alia I / Fitzpatrick B

    16:35

    Mercuri F / Pancaldi L

  • Spain F1, Doubles

    Cachin P / Munar J

    16:50

    Luque Rico E / Recci C

  • Spain F1, Doubles

    Canas Garcia J P / Fermosell J

    17:05

    Martinez Portero P / Ojeda Lara R

  • Koblenz, Germany, Qualifying

    Horansky, Filip

    17:25

    Netuschil, Marvin

  • France F2, Doubles

    Pavic A / Roelofse R

    17:30

    Fonio G / Ingarao A

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Osaka, Mari

    17:30

    Zhu, Amy

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Kopinski, Melissa

    17:30

    Zhao, Carol

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Kratzer, Ashley

    17:30

    Salas, Emmanuelle

  • Spain F1, Doubles

    Butler H / Schelcher Muro P

    17:40

    Chazal M / Mora M

  • France F2, Singles

    Humbert, Ugo

    18:00

    Tabatruong, Maxime

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Mihalikova, Tereza

    19:00

    Schmidt, Mara

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...

    Cazeaux A / Mina B

    20:30

    Fisch J / Wasserson J

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...

    Fanchin F M / Porry A-S

    20:30

    Krawczyk D / Olmos G

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...

    Francati E / Robillard-Millette C

    22:00

    Codino F / Deigman L

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...

    Detiuc A / Kilnarova M

    22:00

    HSU C-Y / Zhang L

  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...

    Marand, Sanaz

    22:00

    Wargnier, Lucie

Video na Kuriru

Više

Prati Kurir na Facebooku

Adria media preporuke