HRABRE SRPKINJE IZVUKLE REMI PROTIV DOMAĆINA: Rukometašice u poslednjim sekundama šokirale Šveđanke

Naše igračice nose u drugu fazu EP tri boda

Ženska rukometna reprezentacija Srbije igrala je sa selekcijom Švedske 30:30 u meču 3. kola grupe A na Evropskom prvenstvu u Stokholmu.

Najefikasnije u selekciji Srbije bile su Sanja Radosavljević, Katarina Krpež Sležak i Slađana Pop-Lazić sa po pet golova. U redovima Švedske najbolja je bila Luis Sand sa osam golova.Srbija je osvojila prvo mesto u grupi sa 5 bodova. Naša selekcija u narednu fazu prenosi tri boda.

Srbija je u 33. minutu povela 20:15, ali je Švedska serijom 7:2 izjednačila na 22:22. Ekipe su posle toga dugo igrale gol za gol, a Srbija je poslednjih pet minuta ušla sa vođstvom 29:28. Švedska je u 58. minutu povela 30:29 da bi Kristina Liščević tri sekunde pre kraja donela nerešeno Srbiji. TOK UTAKMICE

Drugo poluvreme

60. minut - Srbija ima napad za bod. GOLLLL!!! Srbija ima remi!Lisčević!

58. minut 29:30 - Švedska vodi Na drugoj strani Krpež promašuje zicer

55. minut 29:28 - Gol Krpež Nedamo vođstvo

52. minut 28:27 - Georgijev Igri Srbije fali svežine

50. minut 26:26 - Brzi golovi Švedska je povela, ali je brzo uzvratila Pop - Lazić

49. minut 25:25 - Opet imamo čoveka više Pogodila je Krpež

44. minut 24:22 - Srbija ima igrača višeŠvedska pravi pogrešnu izmenu

44. minut 23:22 - Jovana Risović!Brani treći sedmerac

43. minut 23:22 - GeorgijevVažan gol za naš tim

41. minut 22:21 - Švedska se vratila Sa igračem više domaći tim je napravio seriju 2:0, a Đurić je na gol vratila Risović

37. minut 22:19 - Švedska je u naletu Sa 4 gola Sand (ukupno sedam bez promašaja) što sa krila, što iz kontre, domaći tim je prišao na dva gola zaostatka

34. minut 20:16 - Radosavljević Pogodili smo sa igračem više, ali i primili pogodak

31. minut 19:15 Slađana Pop - Lazić Odmah postižemo gol, a na drugoj strani Marija Čolić beleži prvu odbranu

31. minut 18:15 - Utakmica je nastavljenaLopta je za Srbiju

30. minut 18:15 - Sjajno poluvreme Srbije Uz probleme sa odbranom na startu, tim selektorke Đurić odigrao je odličnih 30. minuta, pre svega u napadu

26. minut 17:12 - Srbija melje Naš tim deluje moćno, lako postiže golove, a Jovana Risović je odbranila dva sedmerca

22. minut 15:11 - Imamo igrača više Srbija lako daje golove, sada sa krila kažnjava greške rivala

20. minut 12:11 - Treće isključenje za SrbijuJovana Risović brani sedmerac

18. minut 11:10 - Obradović vraća prednost na našu stranu Srbija ponovo vodi , napad našeg tima ide dobro

16. minut 8:8 - Kovačević Čim je ušla u igru naša reprezentativka je pogodila gol

15. minut 7:8 - Švedska prvi put vodi Domaći tim postigao je dva gola sa igračem više

13. minut 7:6 - Igra se brzo Problem nam prave akcije Šveđanki, koje i posle primljenog gola pokušavaju da igraju kontranapad

8. minut 5:4 - I dalje imamo prednost Šveđanke su sve golove dale sa krilaiz kontre ili sa crte

5. minut 3:2 - Lavko povređena Dobro smo počeli pogodile su Lavko, Radosavljevič i Stojiljković. Uz to imamo čoveka više u polju

1. minut - Utakmica je počela Sa centra je krenula selekcija Švedske

TOK UTAKMICE20:30 - Španija lako pobedila SlovenijuŠpanija je pobedila Sloveniju 30:18 i izborila plasman u drugu fazu takmičenja.