icon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-galleryicon-homeicon-nexticon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon_reactsoc-viber

Adria media

KANAĐANI ŠOKIRALI AJKULE: Crnoj Gori malo i plus 4

na otvaranju svetskog prvenstva

Ostali sportovi

Vaterpolisti Crne Gore remizirali su sa Kanadom (8:8) na otvaranju Svetskog prvenstva u Budimpešti.

Igrači Crne Gore uspeli su da ispuste lak 4 gola prednosti u poslednjih 6 i po minuta igre.

Crna Gora je od starta vodila, a šest minuta i 38 sekundi pre kraja meča došla i na plus četiri kada je Darko Brguljan iskoristio asistenciju Draška Brguljana i doneo vođstvo od 8:4.

Izgledalo je da je trijumf siguran, ali onda je Crna Gora stala, napad je slabo izgledao, a odbrana je potpuno stala, pa su Kanađani, predvođeni fantastičnim Konstantin-Bikarijem, izvukli remi.

#FINABudapest2017 #FINAWorlds

A post shared by budapest2017 (@budapest2017) on

Crnogorski vaterpolisti narednu utakmicu igraju u sredu od 21.30 protiv Brazila, koji je u prvom meču bio bolji od Kazahstana sa 6:2.