DRAMA BEZ POBEDNIKA U ŠUMICAMA: Remi rukometaša Zvezde i Partizana

Podela bodova

Rukometaši Crvene zvezde i Partizana igrali su bez pobednika 32:32 u derbi meču 15. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda je trenutno na prvom mestu na tabeli sa 26 bodova, dok je Partizan četvrti sa 19.Partizan će u narednom kolu dočekati Radnički, dok će Zvezda u gostima igrati sa Slogom.Najefikasniji u ekipi Crvene zvezde bili su Mandić i Babić koji su postigli po sedam golova. U timu Partizana najbolji je bio Živković sa 11 golova.Partizan je bolje ušao u meč i poveo 4:2, a onda je Crvena zvezda zaigrala angažovanije i do kraja prvog poluvremena povela 16:12. Na startu drugog dela meča bilo je 17:12. Crno-beli su u nastavku jurili prednost domaćeg tima, a u 51. minutu izjednačili su na 25:25. Igralo se potom gol za gol, a Partizan je 47 sekundi pre kraja izjednačio na 32:32.

Zvezda je posle tajm-auta imala napad, ali nije uspela da ga iskoristi. Partizan je nekoliko sekundi pre kraja imao štu za pobedu, ali je Zvezda uspela da se odbrani. U poslednjim sekundama utakmice došlo je do koškanja igrača dva tima, a na teren je utrčao i trener Zvezde Nenad Peruničić, koji je sprečio veće incidente.