NOVA MEDALJA ZA SRBIJU: Dejan Pajić osvojio bronzu na EP!

Svaka čast

Ovo je drugo odličje za Srbiju na EP pošto su juče bronzanu medalju u trci dvoseda na 1.000 m osvojile Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek

RAČICE - Srpski takmičar Dejan Pajić osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Češkoj u kajaku i kanuu u disciplini K-1 500 metara.Pajić je 500 metara prešao za minut, 42 sekunde i 16 stotinki. Prvo mesto i zlatna medalja pripala je Dancu Reneu Poulsenu, dok je srebro osvojio Nemac Tom Libšer.Ovo je drugo odličje za Srbiju na EP pošto su juče bronzanu medalju u trci dvoseda na 1.000 m osvojile Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek.

Danas je nastupila i Nikolina Molodovan koja je osvojila četvrto mesto u disciplini K-1 500m.

Terzić i Holpert nisu uspeli da stignu do medalje u trci na 500 metara u disciplini K-2