(VIDEO) Pogledajte kako se Novaku tresla ruka kada je Federer izjednačio na 1:1 u setovima

Tenis je naporan sport

Đoković je u finalu Indijan Velsa pobedio Federera u tri seta i došao do 50. titule u karijeri

INDIJAN VELS - Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković odbranio je titulu u Indijan Velsu, pošto je u finalu pobedio Švajcarca Rodžera Federera 6:3, 6:7, 6:2.

Đoković je lako dobio prvi set, a prava drama viđena je u drugom setu. Najbolji teniser je imao pobedu na dohvat ruke, ali je posle dve dvostruke servis greške, Federer došao do izjednačenja 1:1 u setovima.U pauzi između drugog i trećeg seta, kamera je uhvatila Novaka kako mu se od napora, a verovatno i stresa trese ruka.

Đoković je pokazao zašto je najbolji teniser sveta, pošto je treći set dobio sa 6:2 i došao do nove titule.