• China F12, Singles Qualifying
    Onoda, Ken 03:30 LU, Yang
  • China F12, Singles Qualifying
    Shiga, Masato 1 6 2 1 Chen, Long 0 1 0 0
  • China F12, Singles Qualifying
    LI, Zhao-Tai 0 3 1 0 Qiu, Zhuoyang 1 6 0 1
  • China F12, Singles Qualifying
    Wang, Aoran 03:30 Tao, Jun Nan
  • China F12, Singles Qualifying
    LI, Yuanfeng 0 2 0 Lin, Wei-De 0 4 0
  • Thailand F6, Singles
    Jayaprakash, Mohit Mayur 05:00 Matsui, Toshihide
  • Thailand F6, Singles
    Sornbutnark, Warit 05:00 Kadchapanan, Nutthanon
  • Thailand F6, Singles
    Vardhan, Vishnu 05:00 Karlovskiy, Evgeny
  • Thailand F6, Singles
    Balaji, N. Sriram 06:30 Navasirisomboon, Jirat
  • Thailand F6, Doubles
    Kawachi K / Tanuma R 06:30 Boonrak W / Waewboot R
  • Thailand F6, Doubles
    Chalard S / Sirijariyaporn W 06:30 Chen T / Kondo H
  • Thailand F6, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 08:00 Anand K / Rawat S
  • Thailand F6, Doubles
    Burapharitta P / Okamura I 08:00 Kaewsuto C / Kawin P
  • Thailand F6, Doubles
    Bodhidatta P / Liu S-F 08:00 Chatpatcharoen P / Sornbutnark W
  • Latvia F1, Singles
    Zarichanskiy, Daniil 09:00 Sakinis, Dovydas
  • Latvia F1, Singles
    Gruber, Fabian 09:00 Losbergs, Mikus
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 09:00 Butler, Samm
  • Latvia F1, Singles
    Slobodchikov, Ronald 09:00 Smola, Maciej
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Kachanovskiy, Vitaly 09:00 Mnushkin, Dmitry
  • Russia F5, Singles Qualifying
    Polonskiy, Ilya 09:00 Zelenkin, Pavel
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Salas, Emmanuelle 09:00 Mare, Tania Andrada
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Tutunaru, Luminita 09:00 Cechova, Karolina
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Pairone, Giulia 09:00 Milovanovic, Dzina
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Ghioca, Mihaela 09:00 Ciufrila, Raluca
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 09:00 Korshunov, Stanislav
  • Finland F1, Doubles
    Crepatte B / Grandon Diaz C 09:00 Kulta O / Tuukkanen A
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 09:30 Congcar C / Tanasugarn C
  • Thailand F6, Doubles
    Grills J / Hobart D 09:30 Isarow P / Kadchapanan N
  • Thailand F6, Doubles
    Jayaprakash M M / Kaza V S 09:30 Matsui T / Rungkat C
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Tinelli, Matteo 09:30 Neykov, Toni
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Siciliano, Riccardo 09:30 Gorgun, Omer Berk
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Frost, Isaac 09:30 Harcila, Cristian
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 10:00 Garin, Christian
  • Cortina, Italy
    Ramirez Hidalgo, Ruben 10:00 Horansky, Filip
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 10:00 Sousa, Pedro
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Distelmans, Steffi 10:00 Bara, Irina Maria
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Daniell M / Demoliner M 10:00 Gimeno-Traver D / Schwartzman D
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Inglot D / Lindstedt R 10:00 Almagro N / Berlocq C
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Carreno Busta P / SA A 10:00 Cermak F / Shamasdin A
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Babelis, Tadas 10:00 Street, Marshall
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 10:00 Haase R / Kontinen H
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Allaf, Kareem 10:00 Dabbabi, Youssef
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Kilani, Majed 10:00 Puodziunas, Scott
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 10:00 Fognini F / Giraudo A
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Verster, Nelise 10:00 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Turki, Meriem 10:00 Roemer, Charlotte
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bechri, Chiraz 10:00 BEN Abdallah, Yasmine
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Bozoljac I / Cipolla F
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J / Molteni A 10:00 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Majsajdr L / Zahradka M 10:00 Coppejans K / Gigounon G
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 10:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 10:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 10:00 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Kitzbuhel, Austria
    Haider-Maurer, Andreas 10:00 Souza, Joao Olavo
  • Kitzbuhel, Austria
    Youzhny, Mikhail 10:00 Lajovic, Dusan
  • Kitzbuhel, Austria
    Melzer, Jurgen 10:00 Gimeno-Traver, Daniel
  • Kitzbuhel, Austria
    Vesely, Jiri 10:00 Almagro, Nicholas
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Knowle J / Oswald P 10:00 Melzer J / Petzschner P
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 10:00 Bahamonde F / Basso A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 10:00 Cagnina J / Fransen S
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 10:00 Naso G / Volante M
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:00 LEE H / Motti A
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 10:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Segovia, Spain
    Silva, Frederico Ferreira 10:00 Brown, Dustin
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 10:00 WU, DI
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 10:00 Cunha, Henrique
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 10:00 Donskoy, Evgeny
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 10:00 Zampieri, Caio
  • Segovia, Spain
    Guez, David 10:00 Bachinger, Matthias
  • Segovia, Spain
    Crepaldi, Erik 10:00 Kravchuk, Konstantin
  • Segovia, Spain
    Menendez-Maceiras, Adrian 10:00 Halys, Quentin
  • Segovia, Spain
    Millot, Vincent 10:00 Molchanov, Denys
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya
  • China F12, Singles
    Katayama, Sho 10:00 Sun, Fajing
  • China F12, Singles Qualifying
    Lin, Winston 10:00 Tan, Li-Wie
  • China F12, Singles Qualifying
    Hsieh, Cheng-Peng 10:00 Hadavi, Shawn H
  • China F12, Singles Qualifying
    Duan, Jia QI 10:00 Xia, Haitong
  • Liberec, Czech Republic
    Gigounon, Germain 10:00 Pavlasek, Adam
  • Liberec, Czech Republic
    Bourgue, Mathias 10:00 Krstin, Pedja
  • Liberec, Czech Republic
    Albot, Radu 10:00 Checa-Calvo, Jose
  • Liberec, Czech Republic
    Kamke, Tobias 10:00 Nedovyesov, Oleksandr
  • Liberec, Czech Republic
    Fucsovics, Marton 10:00 Martin, Andrej
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 10:00 Laaksonen, Henri
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 10:00 Ignatik, Uladzimir
  • Liberec, Czech Republic
    Satral, Jan 10:00 Molteni, Andres
  • Liberec, Czech Republic
    Jebavy, Roman 10:00 Mertl, Jan
  • Liberec, Czech Republic
    Safranek, Vaclav 10:00 Podlipnik-Castillo, Hans
  • Segovia, Spain
    Mektic, Nikola 10:00 Ouahab, Lamine
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 10:00 Boltz, Sebastien
  • Segovia, Spain
    Ortega-Olmedo, Roberto 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Volandri, Filippo 10:00 Cagnina, Julien
  • Cortina, Italy
    Gonzalez, Maximo 10:00 Safwat, Mohamed
  • Cortina, Italy
    Mager, Gianluca 10:00 Kuznetsov, Andrey
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 10:00 Marcora, Roberto
  • Cortina, Italy
    Riba, Pere 10:00 Brands, Daniel
  • Cortina, Italy
    Romboli, Fernando 10:00 Karatsev, Aslan
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Viola, Matteo
  • Cortina, Italy
    Naso, Gianluca 10:00 Krajinovic, Filip
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Dentoni, Corinna 10:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Klasen, Anna 10:30 Prochazkova, Tereza
  • Latvia F1, Singles
    Tverijonas, Aleksas 10:30 Hirschmueller, Christian
  • Latvia F1, Singles
    Chadaj, Adam 10:30 Picco, Francesco
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 10:30 Garuts M / Kulibaba V
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 10:30 Matic N / Volfson D
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Rudakova, Anastasia 10:30 Tolibova, Sadafmoh
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Frolova, Anastasia 10:30 Fomina, Alona
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Rizea, Clara Patricia 10:30 Stoica, Denise-Antonela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Filip, Alexandra 10:30 Bejenaru, Karola Patricia
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Nagymihaly, Luca 10:30 Novac, Izabela Gabriela
  • Targu Jiu, Singles Qualifying...
    Stinga, Teodora 10:30 Gavrila, Oana
  • Finland F1, Singles
    Navarro, Simon 10:30 Tuomi, Verneri
  • Finland F1, Singles
    Griekspoor, Tallon 10:30 Kaukovalta, Patrick
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Grymalska, Anastasia 10:30 Craciun, Georgia Andreea
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Drew, Jazzamay
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Van Cauter, Anais 10:30 Boualem, Josephine
  • Spain F24, Singles
    Petrone, Alessandro 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Garcia Saez, Alejandro 11:00 Addison, Aaron
  • Spain F24, Singles
    Cembellin Prieto, Antonio 11:00 Ribeiro Navarrete, Samuel
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Neubau, Marco
  • Spain F24, Singles
    Bauvy, Romain 11:00 Collado-Castells, Marc
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Delic, Mate 11:00 Salaba, Libor
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Cipolla, Flavio 11:00 Dima, Dragos
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Rajaonah, Mathieu 11:00 Sentay, Alp
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Barkai, Yannai 11:00 Dodens, Pierre Louis
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Djamalov, Anton 11:00 Allouche, Itai
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Tsitsipas, Stefanos 11:00 Virgili, Adelchi
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Trevisan, Matteo 11:20 Luz, Orlando
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Georges, Myrtille 11:30 Arvidsson, Sofia
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Ciotti, Valentino 11:30 Ferchichi, Marouan
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Nieto, Alberto 11:30 Mercean, Rares Florin
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Alvarez-Guzman, Mauricio 11:30 Ikhlef, Aymen
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Maqdas, Abdullah 11:30 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles Qualifyin...
    Grieco, Giovanni 11:30 BEN Hassen, Ameur
  • Kitzbuhel, Austria
    Carreno-Busta, Pablo 11:30 Delbonis, Federico
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 11:30 HE, Yecong
  • China F12, Singles
    Wang, Aoxiong 11:30 Hung, Jui-Chen
  • China F12, Singles
    Kibi, Yuuya 11:30 Ouyang, Bowen
  • China F12, Singles
    Ning, Yuqing 11:30 QI, XI
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Onoda K / Shiga M
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Muchova, Karolina 11:30 Stuchla, Karolina
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Giovine, Claudia 12:00 Juhaszova, Vivien
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:00 Losbergs M / Slobodkins A
  • Latvia F1, Doubles
    Liutarevich I / Zarichanskiy D 12:00 Slobodchikov R / Zubov I
  • Latvia F1, Doubles
    Podzus J / Smola M 12:00 Libietis M / Reese H
  • Latvia F1, Doubles
    Lootsma N / Sels J 12:00 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Leykina, Polina 12:00 Ekshibarova, Vlada
  • Moscow, Singles Qualifying W-C...
    Palkina, Ksenia 12:00 Stashenkova, Ksenia
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono, Federica 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Prati, Federica 12:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Vdovenco, Anastasia 12:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Finland F1, Doubles
    Appelgren D / Solberg C 12:00 Claesson J / Stenberg J
  • Finland F1, Doubles
    Ahti V / Ahti V-P 12:00 Niklas-Salminen P / Vasa E
  • Finland F1, Doubles
    Bhullar R-R / Hawken S 12:00 Hedman A / Virtanen P
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Savoretti, Alice 12:00 Klaffner, Melanie
  • Plzen, Singles Qualifying W-C2...
    Malikova, Tereza 12:00 Vajdova, Natalia
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Ramirez, Cesar 12:00 Schmid, Michal
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 12:00 Moriya, Hiroki
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 12:00 Gutierrez Carrasco, Maria
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Marti Riembau, Ariadna 12:00 Bacquie, Alice
  • Liberec, Czech Republic, Quali...
    Londero, Juan Ignacio 12:20 Davydenko, Philip
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Apostolico, Niccolo 12:30 Harajchi, Aria
  • Turkey F31, Singles Qualifying
    Vives, Jordi 12:30 Elbaz, Shahar
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Souza J / Vesely J 12:50 Erler A / Kohlschreiber P
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 13:00 Lemoine, Quirine
  • Belgium F9, Singles
    De Valk, Roy Sarut 13:00 Plaza, Marcelo
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Mertl J / Nedovyesov O 13:00 Safranek V / Suc D
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jablonovska, Jana 13:00 Toljan, Janina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Kaminkova, Katerina 13:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Machalova, Sabina 13:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 13:00 Horackova, Gabriela
  • Kitzbuhel, Austria
    Schwartzman, Diego Sebastian 13:00 Ramos Vinolas, Albert
  • Italy F21, Singles
    Masur, Daniel 13:00 Kekez, Duje
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 13:00 Lamberti, Edoardo
  • Cortina, Italy, Qualifying
    Velotti, Agustin 13:00 Paz, Juan Pablo
  • Segovia, Spain
    Rumenov Payakov, Georgi 13:20 Chung, Yunseong
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:30 De Weerdt, Olaf
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cheli, Camille 13:30 Spigarelli, Martina
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 Ilkka K / Rouvala M
  • Finland F1, Doubles
    Holtari O / Von Troil F 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:30 Cerretani J / Paval C
  • Finland F1, Doubles
    Goldsteiner P / Vasilenko A 13:30 Hyrkkonen P / Lanne R
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Bassols Ribera, Marina 13:30 Casteleyn, Emily
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 13:30 Suarez Alonso, Maria
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Bukovec A / Bukovec K 14:00 Huber L M / Kairi A
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Coppola C / Lukacs V 14:00 Marchetti G / Masini M
  • Kitzbuhel, Austria
    De Schepper, Kenny 14:10 Mathieu, Paul-Henri
  • Kitzbuhel, Austria
    Novak, Dennis 14:20 Bedene, Aljaz
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:30 Pribylova, Anna
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 14:30 Tehrani, Tina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Jurikova, Lenka 14:30 Kremer, Dana
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Lodzki S / Stresnakova K 14:30 Kaineder R / Kollarova B
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Buzarnescu, Mihaela 14:30 Lister, Cornelia
  • Italy F21, Singles
    Dalla Valle, Enrico 14:30 Ciurletti, Andres Gabriel
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 14:30 Stefanini, Jacopo
  • Segovia, Spain
    Dubarenco, Maxim 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Lorenzi P / Viola M 14:50 Turchetti N / Vavassori A
  • Belgium F9, Doubles
    Azzola F / Graisse A 15:00 Jennes G / Mentenich T
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Ivascu I M / Minca I 15:00 Rizea C P / Tupan A G
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Cechova K / Horakova N 15:00 Mihaila A B / Rauta V O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Farfan D / Pairone G 15:00 Ciufrila R / Rosca I L
  • Liberec, Czech Republic
    Saez, Juan Carlos 15:00 Coppejans, Kimmer
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Sexmilo Pascual, Marta 15:00 Martinez Regalado, Eva
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 15:00 Fayol C / Van Cauter A
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 15:30 Dutra Silva, Rogerio
  • Belgium F9, Singles
    Plotniy, Andrei 15:30 Geens, Clement
  • Belgium F9, Singles
    Hoyt, Evan 15:30 Geerts, Michael
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Arafa, Aida 16:00 Bouzgarrou, Mouna
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 16:00 Muller, Gilles
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 16:00 Davesne, Kassandra
  • Washington, USA
    Lacko, Lukas 16:00 Johnson, Steve
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Baric, Nives 16:00 Chernetsova, Darya
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 16:00 Smyczek, Tim
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 16:00 Elmi, Yosr
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Giger, Samira 16:00 Finck, Sarah
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 16:00 Bellucci, Thomaz
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Handous A / Turki M
  • Washington, USA
    Kudla, Denis 16:00 Rola, Blaz
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukhanko A / Prozorova E 16:00 Kaminkova K / Machalova S
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Antonitsch M / Kurz K 16:00 Mokrova V / Zipfel R
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 16:00 Houbova A / Vojcinakova I
  • Washington, USA, Doubles
    Chirico L / Lim A 16:00 RAE J / Smith A
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 16:00 Marand S / Townsend T
  • Cortina, Italy, Doubles
    Moser F / Satschko A 16:00 Quinzi G / Virgili A
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Boeykens, Elyne 16:00 Negreanu, Daiana
  • Washington, USA, Doubles
    Coin J / Melichar N 16:00 Arruabarrena L / Klepac A
  • Washington, USA, Doubles
    Mestach A-S / Van Uytvanck A 16:00 Falconi I / Niculescu M
  • Washington, USA, Doubles
    Klaasen R / Ram R 16:00 Dodig I / Melo M
  • Washington, USA, Doubles
    Cuevas P / Marrero D 16:00 Peya A / Soares B
  • Washington, USA, Doubles
    Groth S / Hewitt L 16:00 Matkowski M / Zimonjic N
  • Washington, USA, Doubles
    Johnson S / Querrey S 16:00 Lopez F / Mirnyi M
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 16:00 Stanek, Robin
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Martinez Pastur, Corina 16:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Garbino, Jimena Paula 16:00 Tomita, Giovanna
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    De Carli, Maria Agustina 16:00 Rossi, Nathalia
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tumosa, Camila 16:00 Carle, Maria Lourdes
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Van Uytvanck, Alison
  • Washington, USA
    Bencic, Belinda 16:00 Smitkova, Tereza
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 16:00 Rybarikova, Magdalena
  • Washington, USA
    Mchale, Christina 16:00 Vandeweghe, Coco
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 16:00 Linette, Magda
  • Washington, USA
    Mladenovic, Kristina 16:00 Stosur, Samantha
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 16:00 Fossa Huergo, Nicole
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:20 Bednarek T / Peralta J
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Bejenaru K P / Ghioca M 16:30 Benackova K / Tutunaru L
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Hofbauer, Lisa 16:30 Vlkovska, Veronika
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Raina A / Weijers B 16:30 Lemoine Q / Pous-Tio L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 16:30 Georges M / Ghesquiere C
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Alhussein Abdel Aziz, Lamis 16:30 Umanskaya, Arina
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Reimchen, Anastasia 16:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Skidanova, Angelina 16:30 Burillo Escorihuela, Irene
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Eltony, Mayar 16:30 Sliusar, Kateryna
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Bacquie A / Saucedo V 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Askew S B / Deigman L 16:30 Mechaala Gordillo N / Mechaala Gordillo S
  • Kitzbuhel, Austria
    Monaco, Juan 16:50 Haase, Robin
  • Cortina, Italy
    Marti, Javier 17:00 Gaio, Federico
  • Segovia, Spain, Doubles
    Basic M / WU D 17:00 Bachinger M / Gojowczyk P
  • Belgium F9, Doubles
    Bensoussan S / Lestienne C 17:00 Forchap D C / Lanckohr B
  • Belgium F9, Singles
    Saive, Thibault 17:00 Dubail, Julien
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    EL Fahimi A / Lippe A 17:30 Guttormsen K / Mercier M
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Atik R / Fendri S 17:30 Bechri C / Verster N
  • Belgium F9, Singles
    Cuypers, Seppe 17:30 De Loore, Joris
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka, Justyna 17:30 Benoit, Marie
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 17:30 Naya G / Zamprogno A
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 17:30 Chlpac A / Glorioso D
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Macri R / Vaz Teixeira M B 17:30 Kurata N / Piai E
  • Spain F24, Singles
    Martin, Toby 18:00 Miro, Antonio
  • Spain F24, Singles
    Amantegui, Javier 18:00 Cacao, Tiago
  • Spain F24, Doubles
    Bauvy R / Tchoutakian M 18:00 Aranda Peidro B / De Leon Elias D
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
  • Segovia, Spain
    Chiudinelli, Marco 18:00 Blanco Paris, Francisco Adolfo
  • Sharm El Sheikh, Singles Quali...
    Tonoyan, Anna 18:00 Manchanda, Shivani
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Lioi E / Todaro E 18:00 Brescia G / Fusinato F
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Remondina A-G / Scala C 18:00 Samsonova L / Stefanini L
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Haider-Maurer A / Junaid R 18:10 Begemann A / Kubot L
  • Belgium F9, Doubles
    Ramiaramanana L / Veremeychuk D 18:30 Harris B / Hoyt E
  • Stanford, USA
    Lucic-Baroni, Mirjana 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 19:00 Zhao, Carol
  • Stanford, USA
    Diatchenko, Vitalia 19:00 Tomljanovic, Ajla
  • Stanford, USA
    Kerber, Angelique 19:00 Gavrilova, Daria
  • Stanford, USA
    Zheng, Saisai 19:00 Konjuh, Ana
  • Stanford, USA, Doubles
    Bellis C / Cako J 19:00 Medina Garrigues A / Parra Santonja A
  • Stanford, USA, Doubles
    Krunic A / Petkovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 19:00 Distelmans S / Wikkerink J
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 19:00 Capurro Taborda M / Gatica B
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Garcia Vazquez F / Tumosa C 19:00 Surraco J / Vazquez M D R
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Rescaldani F / Tomita G 19:00 Petit S M / Rossi N
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 19:00 Barthel M / Lisicki S
  • Stanford, USA, Doubles
    Jans-Ignacik K / Lucic-Baroni M 19:00 XU Y F / Zheng S
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 19:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Spain F24, Doubles
    Mazon-Hernandez R / Vidal Azorin J F 19:30 Petrone A / Rodriguez Manzano B
  • Spain F24, Doubles
    Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S 19:30 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Spain F24, Doubles
    Giraldi Requena M / Guaita-Pais E 19:30 Morillo Diaz L / Mosquera-Perez P
  • Washington, USA
    Brengle, Madison 19:50 Begu, Irina-Camelia
  • Washington, USA
    Chirico, Louisa 19:50 Watson, Heather
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 20:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Spain F24, Doubles
    Ardanza-Trevijano R / Carroza O 20:00 Amantegui J / Miro A
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 20:00 Maria, Tatjana
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    De Carli M A / Estable J L 20:30 Jofre J / Reis De Campos L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Bosch M V / Garbino J P 20:30 Baranano P / Carle M L
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 21:30 Date-Krumm K / Minella M
  • Stanford, USA
    Garcia, Caroline 22:00 Gibbs, Nicole
  • Washington, USA
    Duckworth, James 22:00 Harrison, Ryan
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 22:00 Jarry, Nicolas
  • Washington, USA
    Sela, Dudi 22:00 Chung, Hyeon
  • Washington, USA
    Nara, Kurumi 22:00 Putintseva, Yulia
  • Washington, USA
    Niculescu, Monica 22:00 Arruabarrena-Vecino, Lara
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 22:45 Irigoyen M / Kania P
  • Washington, USA, Doubles
    Dimitrov G / Fish M 23:00 Pospisil V / Sock J
  • Stanford, USA
    Witthoeft, Carina 23:15 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Matosevic, Marinko 23:20 Bemelmans, Ruben
  • Washington, USA
    King, Darian 23:20 Soeda, GO
  • Washington, USA
    Nishioka, Yoshihito 23:30 Zverev, Alexander
  • Washington, USA, Doubles
    Bencic B / Mladenovic K 23:30 Begu I-C / Vandeweghe C

Sukob dve frakcije Grobara na Karaburmi

Fudbal

Autor:

Tokom utakmice između OFK Beograda i Partizana (1:3) došlo do sukoba navijačkih grupa crno-belih Alkatraz i Zabranjeni

Šorka, šorka!
Partizan je na Karaburmi ubedljivo pobedio OFK Beograd sa 2:1 (0:1), ali meč je obeležen incidentom na tribinama! Krajem prvog poluvremena došlo je do sukoba među navijačima crno-belih. Posle razmene uvreda, između pripadnika grupa Alkatraz i Zabranjeni počele su da lete kamenice, a nekoliko desetina navijača sa južne tribine počelo je da ruši ogradu i krenulo ka članovima Zabranjenih.

Intervenisala je i Žandarmerija, koja je napravila tampon zonu i sprečila direktan sukob navijača, ali tada su se potukli s policajcima. Ipak, ratoborne grupe su razdvojene.

Crno-beli su na terenu izvojevali ubedljivu pobedu, iako su „romantičari“ u prvom poluvremenu bili bolji rival. OFK Beograd je poveo u 40. minutu golom  Brkića, ali je samo četiri mi­nuta kasnije ostao sa igra­čem manje na terenu. Partizan je izjednačio preko Lazara Markovića u 50. minutu, da bi 22 minuta kasnije Lukač ubacio loptu u svoju mrežu. Trijumf gostiju potvrdio je Šćepović u 81. minutu.

Nožem na policiju

Navijači su se u početku međusobno gađali flašama, a onda su pokušali da sruše ogradu.

U tom trenutku intervenisala je policija, a kamera je snimila jednog navijača kako vadi nož i kreće prema policajcima.

http://www.youtube.com/watch?v=cn47yWMEoog
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Tagovi

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Savet vozačima je da putuju danju jer najrizičnije doba je kada noć prelazi u dan Damir Okanović, Komitet za bezbednost saobraćaja

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!