• Washington, USA
    Duckworth, James 1 7 1 3 1 Nishikori, Kei 1 6 6 4 1
  • Washington, USA
    Stephens, Sloane 2 6 6 2 2 Linette, Magda 0 2 1 0 0
  • Washington, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 2 6 7 2 2 Rodionova AN / Rodionova AR 0 4 5 0 0
  • Washington, USA
    Dolgopolov, Oleksandr 2 6 6 2 2 Smyczek, Tim 0 4 2 0 0
  • Washington, USA
    Marand, Sanaz 0 2 3 0 Kuznetsova, Svetlana 1 6 4 1
  • Thailand F6, Singles
    Chen, TI 1 6 2 1 Burapharitta, Phassawit 0 1 0 0
  • Thailand F6, Singles
    Kadchapanan, Nutthanon 0 1 0 0 0 Vardhan, Vishnu 2 6 6 2 2
  • Thailand F6, Singles
    Grills, Jacob 0 4 1 0 Thompson, Jordan 1 6 1 1
  • Stanford, USA
    Date-Krumm, Kimiko 0 1 1 0 Lisicki, Sabine 1 6 4 1
  • Washington, USA
    Jaziri, Malek 0 3 3 0 Muller, Gilles 1 6 2 1
  • Washington, USA
    Pavlyuchenkova, Anastasia 0 1 0 Rybarikova, Magdalena 0 1 0
  • Thailand F6, Singles
    Rungkat, Christopher 06:20 Isarow, Pruchya
  • Washington, USA
    Chung, Hyeon 06:25 Cilic, Marin
  • Thailand F6, Singles
    Navasirisomboon, Jirat 06:40 Okamura, Issei
  • Thailand F6, Singles
    Propoggia, Dane 06:40 Tanuma, Ryota
  • Thailand F6, Singles
    Anand, Kunal 07:50 Mitchell, Benjamin
  • Thailand F6, Singles
    Santillan, Akira 08:10 Jayaprakash, Mohit Mayur
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Nancarrow, Alexandra 08:30 Popivoda, Mila
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Mihaylova, Gebriela 08:30 Kolb, Nadiya
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Arshinkova, Petia 08:30 Dimitrova, Radina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Sizikova, Yana 08:30 Guimaraes Bueno, Flavia
  • Thailand F6, Doubles
    Bodhidatta P / Liu S-F 09:00 Matsui T / Rungkat C
  • Latvia F1, Singles
    Sielmann, Kevin 09:00 Haenle, Pirmin
  • Latvia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 09:00 Hirschmueller, Christian
  • Latvia F1, Singles
    Simonsson, Fred 09:00 Picco, Francesco
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 09:00 Slobodchikov, Ronald
  • Finland F1, Singles
    Adaktusson, Jacob 09:00 Lanne, Ristomatti
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 09:00 Lama, Gonzalo
  • Russia F5, Singles
    Ivanov, Vladimir 09:00 Desyatnik, Anton
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska, Lina 09:00 Vinogradova, Polina
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Zlochova, Zuzana 09:00 Chalaganidze, Tamari
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Hering, Katharina 09:00 Quagliardi, Barbara
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cengiz, Berfu 09:00 Yusupova, Guzal
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Mare, Tania Andrada 09:00 Spigarelli, Martina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Gobbi Monllau, Ana Victoria 09:00 Mihaila, Ana Bianca
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 09:00 Romeo, Caroline
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Stoica, Denise-Antonela 09:00 Crespo Azconzabal, Ailen
  • Thailand F6, Doubles
    Burapharitta P / Okamura I 09:20 Grills J / Hobart D
  • Turkey F31, Singles
    Folie, Alexandre 09:30 Mousley, Bradley
  • Turkey F31, Singles
    Apostolico, Niccolo 09:30 Haylaz, Muhammet
  • Turkey F31, Singles
    Suluoglu, Sefa 09:30 Djurdjevic, Bogdan
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 09:40 Chalard S / Sirijariyaporn W
  • Liberec, Czech Republic
    Delic, Mate 10:00 Martin, Andrej
  • Italy F21, Singles
    Rondoni, Pietro 10:00 Sonego, Lorenzo
  • Italy F21, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 10:00 Giacalone, Omar
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 10:00 Lopez-Perez, Enrique
  • Segovia, Spain
    Kravchuk, Konstantin 10:00 Gojowczyk, Peter
  • Cortina, Italy
    Bellotti, Riccardo 10:00 Kuznetsov, Andrey
  • Segovia, Spain
    Granollers, Marcel 10:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Segovia, Spain
    Basic, Mirza 10:00 Mektic, Nikola
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Kaufinger, Ina 10:00 Vaneva, Zinovia
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Tona, Miriana 10:00 Kolb, Marina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Peckl, Kerstin 10:00 Curovic, Tamara
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Achlamov, Milena 10:00 Stamatova, Julia
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 10:00 Onozawa, Arata
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Goto, Shotaro
  • China F12, Singles
    Ouyang, Bowen 10:00 Ning, Yuqing
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 10:00 Radanovic, Dejana
  • Cortina, Italy
    Arnaboldi, Andrea 10:00 Cagnina, Julien
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Lazareva, Margarita 10:00 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bouzgarrou, Mouna 10:00 Roemer, Charlotte
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Jebawy, Jasmin 10:00 Mihail, Diana Maria
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 10:00 Baric, Nives
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 10:00 Cazeaux, Amandine
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Simic, Jelena 10:00 Bechri, Chiraz
  • Liberec, Czech Republic
    Mertl, Jan 10:00 Pavlasek, Adam
  • Segovia, Spain
    Smith, Connor 10:00 Brown, Dustin
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Almagro N / Berlocq C 10:00 Carreno Busta P / SA A
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Giovine, Claudia 10:30 Garcia Perez, Georgina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Kvatsabaia, Sofia 10:30 Krejcikova, Barbora
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Grymalska, Anastasia 10:30 Martincova, Tereza
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Bassols Ribera, Marina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 10:30 Bacquie, Alice
  • Latvia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 10:30 Sakinis, Dovydas
  • Latvia F1, Singles
    Matic, Nico 10:30 Losbergs, Mikus
  • Latvia F1, Singles
    Sels, Jelle 10:30 Ubiergo, Jordan
  • Latvia F1, Singles
    Volfson, David 10:30 Inzerillo, Jerome
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:30 LEE H / Motti A
  • Finland F1, Singles
    Niklas-Salminen, Patrik 10:30 Griekspoor, Tallon
  • Finland F1, Singles
    Ruud, Casper 10:30 Griekspoor, Scott
  • Russia F5, Singles
    Reshetnikov, Vitali 10:30 Kivattsev, Kirill
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Rodina, Evgeniya 10:30 Sarkisova, Karine
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Comlek, Azradeniz 10:30 Wachaczyk, Julia
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Piskun, Oleksandra 10:30 Radosavljevic, Teodora
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Luttikhuis, Nikki 10:30 Faber, Tea
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 10:30 Bejenaru, Karola Patricia
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 10:30 Charlos, Tomas
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 10:30 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ciobanu, Daniela 10:30 Spremo, Milana
  • Slovakia F4, Singles
    Ursu, Vadym 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovakia F4, Singles
    Chaudry, James 10:30 Blasko, Martin
  • Slovakia F4, Singles
    Semjan, Marek 10:30 Popko, Dmitry
  • Slovakia F4, Singles
    Ternar, Tomislav 10:30 Vajda, Peter
  • Thailand F6, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 10:50 Kawachi K / Tanuma R
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 11:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Singles
    Collado-Castells, Marc 11:00 Vega Hernandez, David
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 11:00 Gaio, Federico
  • Turkey F31, Singles
    Djamalov, Anton 11:00 Glancy, Daniel
  • Turkey F31, Singles
    Frost, Isaac 11:00 Madanchi, Amirvala
  • Turkey F31, Singles
    Elia, Alon 11:00 Yuksel, Anil
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 11:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Cailleau, Jolan
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 De Loore, Joris
  • Belgium F9, Singles
    Vliegen, Joran 11:00 Meulemans, Stijn
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 11:00 DI Giuseppe, Martina
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 11:00 Fusinato, Francesca
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Bourgue, Mathias
  • Italy F21, Singles
    Altamirano, Collin 11:30 Masur, Daniel
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 11:30 Fallert, Florian
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 11:30 Caruso, Salvatore
  • Kitzbuhel, Austria
    Haase, Robin 11:30 Delbonis, Federico
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 11:30 Nancarrow A / Sizikova Y
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Kitzbuhel, Austria
    Mathieu, Paul-Henri 11:30 Klizan, Martin
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 11:30 Lazov, Alexander
  • Tunisia F17, Singles
    Thivant, Yannick 11:30 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Tunisia F17, Singles
    Durguti, Besir 11:30 Echargui, Moez
  • Tunisia F17, Singles
    Kilani, Majed 11:30 Muller, Alexandre
  • Tunisia F17, Singles
    Joncour, Ronan 11:30 BEN Hassen, Ameur
  • Tunisia F17, Singles
    Babelis, Tadas 11:30 Jotovski, Tomislav
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 11:30 Buzarnescu, Mihaela
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Peterson, Rebecca 12:00 Maleckova, Jesika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Vankova, Katerina 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ghedin R / Grigoriu P 12:00 Bury A / Siljestrom A
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Eklund, Mia 12:00 Naydenova, Aleksandrina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:00 Martinez Martinez, Maria
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:00 Gruber F / Neuhauser M
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 12:00 Slobodchikov R / Zubov I
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 12:00 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 12:00 Donskoy, Evgeny
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Rutarova, Eva 12:00 Borecka, Martina
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:00 Virgili, Adelchi
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Tomova, Viktoriya 12:00 Schaeder, Laura
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kolar, Nastja 12:00 Pella, Catalina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:00 Papamichail, Despina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haas, Barbara 12:00 Bogdan, Ana
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 12:00 Kosonen, Mika
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:00 Heliovaara, Harri
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:00 Navarro, Simon
  • Russia F5, Singles
    Miller, Alexei 12:00 Surchenko, Dmitry
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Topsel, Muge 12:00 Demirci, Muazzez
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Niedmers, Nora 12:00 Tomic, Sara
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Frolova, Anastasia 12:00 Bychkova, Ekaterina
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Alvarez-Teran M-F / Zeballos Melgar N 12:00 Shroff K / Williams C
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 12:00 Fetecau, Irina
  • Slovakia F4, Singles
    Licciardi, Pietro 12:00 Kellovsky, Dominik
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 12:00 Constantinovici, Robert
  • Slovakia F4, Singles
    Fabian, Patrik 12:00 Dolezel, Filip
  • Slovakia F4, Singles
    Derkas, Zdenek 12:00 Caro, Martin
  • Turkey F31, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Turker, Mert Naci
  • Turkey F31, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:30 Dodens, Pierre Louis
  • Turkey F31, Singles
    Vives, Jordi 12:30 Escoffier, Antoine
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 12:30 Kamke, Tobias
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 12:30 Dubail, Julien
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 12:30 Obert, Adrian
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 12:30 Libietis M / Reese H
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 12:30 Mraz, Hana
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Italy F21, Singles
    Prader, Patrick 13:00 Bortolotti, Marco
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 13:00 Giorgini, Daniele
  • Italy F21, Doubles
    Borgo F / Lopez-Perez E 13:00 Kekez D / Vidak A
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 13:00 Moriya H / Nedunchezhiyan J
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 13:00 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Curovic T / Kaufinger I 13:00 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 13:00 Arshinkova P / Stamatova J
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 13:00 Katayama S / Sato B
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 13:00 Chen L / Sun F
  • China F12, Doubles
    Gong X / Huang L-C 13:00 HE Y / Hung J-C
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara 13:00 Hogenkamp, Richel
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:00 Heyman, Christopher
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 13:00 Coppejans, Kimmer
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 13:20 Arenas-Gualda I / Crepaldi E
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 13:20 Guez, David
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 13:20 Cagnina J / Fransen S
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 13:30 Souza J / Vesely J
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Alexandrova, Ekaterina 13:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk, Olga 13:30 Klasen, Anna
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Regalado, Eva 13:30 Parres Azcoitia, Olga
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 13:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 13:30 Muchova, Karolina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Bonaventure, Ysaline 13:30 Kawa, Katarzyna
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Sakkari, Maria 13:30 Shinikova, Isabella
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kovalets, Sofiya 13:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schultheiss, Carmen 13:30 Daniels, Carolin
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 13:30 Torpegaard, Mikael
  • Finland F1, Doubles
    Pollanen H / Torpegaard M 13:30 Crepatte B / Grandon Diaz C
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Donaldson A / Jovanovic M 13:30 Chalaganidze T / Yusupova G
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Badem C / Cevik I 13:30 Hering K / Njoze M
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Horvat I / Salimova S 13:30 Esen H / Esen L
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:50 Veic, Antonio
  • Turkey F31, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:00 Sentay A / Yuksel A
  • Turkey F31, Doubles
    Radinski A / Zajsek M 14:00 Agabigun S / Haylaz M
  • Turkey F31, Doubles
    Madanchi A / Suluoglu S 14:00 Altuna T / Mousley B
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:00 Jablonovska, Jana
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 14:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Proese, Natalie 14:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 14:00 Jurikova, Lenka
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Chiesa, Deborah 14:00 Bronzetti, Lucia
  • Russia F5, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 14:00 Manafov V / Vervoort M
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 14:00 Raina A / Weijers B
  • Slovakia F4, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:00 Kossler, Bernd
  • Slovakia F4, Singles
    Trubrig, Christian 14:00 Staubert, Pavel
  • Slovakia F4, Singles
    Toman, Tomas 14:00 Kalenichenko, Danylo
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 14:20 Novak, Dennis
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J I / Molteni A 14:20 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 14:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Italy F21, Doubles
    Banes M / Sant'Anna B 14:30 Ciurletti A G / Dalla Valle E
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 14:30 Haase R / Kontinen H
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 14:30 Bara, Irina Maria
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 14:40 Naso G / Volante M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bachinger M / Gojowczyk P 14:40 Skupski K / Skupski N
  • Kitzbuhel, Austria
    Montanes, Albert 14:50 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tomita, Giovanna 15:00 De Carli, Maria Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Carle, Maria Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 15:00 Ferrero, Melina
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Belgium F9, Doubles
    Harris B / Hoyt E 15:00 Hoang A / Tabatruong M
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 15:00 Boualem, Josephine
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 15:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klaffner M / Klemenschits S 15:00 Prochazkova T / Slovakova A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:00 Juhaszova V / Mendesova P
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:00 Carrillo Marin, Alba
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Fett J / Pera B 15:00 Lykina K / Marozava L
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Giovine C / Grymalska A 15:00 Vrbenska A / Zovincova V
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    VON Deichmann, Kathinka 15:00 Burger, Cindy
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Moore, Tara 15:00 Oprandi, Romina
  • Finland F1, Doubles
    Niklas-Salminen P / Vasa E 15:00 Hedman A / Virtanen P
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Rauta V O 15:00 Duca G / Gavrila O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Farfan D / Pairone G
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 15:10 Bozoljac I / Cipolla F
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka J / Reix S 15:30 Bertens K / Hogenkamp R
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 15:30 Suvrijn, Jade
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Gimeno-Traver D / Schwartzman D 15:50 Begemann A / Kubot L
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Broady, Naomi
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 16:00 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 16:00 Geuer N / Sotnikova A
  • Washington, USA
    Putintseva, Yulia 16:00 Mchale, Christina
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 16:00 Kurz, Karoline
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Dimitrov G / Fish M
  • Tunisia F17, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles
    Zoghlami, Osama 16:00 Garzelli, Francesco
  • Tunisia F17, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Ergeneman, Gokberk
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Finck, Sarah 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Baric N / Chernetsova D
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Guttormsen K / Mercier M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 16:00 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Pella C / Perez Rojas G 16:00 Buzean D / Dinu C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Grammatikopoulou V / Primorac I 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Kitzbuhel, Austria
    Lajovic, Dusan 16:10 Seppi, Andreas
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rescaldani, Francesca 16:30 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zamprogno, Agostina 16:30 Piai, Eduarda
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 16:30 De Loore J / Geerts M
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:30 Plaza, Marcelo
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Fernandez Rabener A / Stephenson F 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 16:30 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Germany F10, Doubles
    Negritu C / Pauffley N 16:30 Netuschil M / Scholz P
  • Germany F10, Doubles
    Abohabaga S / Hassan B 16:30 Marsoun L / Sikora A
  • Germany F10, Doubles
    Kahlke J / Seyboth Wild T 16:30 Herbring N / Stoica A
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Egypt F25, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Canter, Alexis
  • Egypt F25, Singles
    Catarina, Lucas 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F25, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 16:30 Hossam, Karim
  • Egypt F25, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Tepavac, Marko
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Bejenaru K P / Ghioca M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 16:30 Ivascu I M / Minca I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shimizu, Seira 16:30 Lazareva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 16:30 Pinto, Giorgia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kislyak, Kristina 16:30 Rigozzi, Chantelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:30 Suhail, Ushna
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 16:50 Haider-Maurer, Andreas
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:00 Bahamonde F / Basso A
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 17:00 Gerlach K / Tehrani T
  • Cortina, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Karatsev, Aslan
  • Slovakia F4, Doubles
    Colella A / Licciardi P 17:00 Glvac A / Kosec I
  • Slovakia F4, Doubles
    Capkovic K / Nagy O 17:00 Beran M / Beran M
  • Slovakia F4, Doubles
    Bobrov B / Dmitriev K 17:00 Blasko M / Vajda P
  • Slovakia F4, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Kramperova K / Neuwirth Y 17:00 Peers S / Sarrazin L
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 17:30 Arvidsson S / Rus A
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 17:30 Plotniy, Andrei
  • Germany F10, Doubles
    Rice D / Smethurst D 17:30 Rauch F / Valeriano A
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vlkovska, Veronika 17:30 Szupper, Marlies
  • Tunisia F17, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:30 Echargui M / Mansouri S
  • Tunisia F17, Doubles
    Joncour R / Rakotomalala M 17:30 Ghareeb M / Maqdes A
  • Tunisia F17, Doubles
    Babelis T / Garcia-Roman M 17:30 Chanakira T / Nieto A
  • Tunisia F17, Doubles
    Muller A / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Barrere E / Davesne K 17:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bechri C / Verster N 17:30 Luini S / Simic J
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Scala, Camilla 17:30 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Brescia G / Fusinato F 17:30 Turati A / Turati B
  • Segovia, Spain
    Molchanov, Denys 18:00 Chiudinelli, Marco
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 18:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 18:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Miro, Antonio 18:00 Cacao, Tiago
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Naya, Guillermina 18:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 18:00 Garcia Vazquez F / Tumosa C
  • Germany F10, Doubles
    Bernardi P / Sakamoto P 18:00 Lenz J / Wehnelt K
  • Germany F10, Doubles
    Janzon K M / Lueneborg L 18:00 Dellien H / Lizariturry J
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Ilowska, Caroline 18:00 Antonitsch, Mira
  • Egypt F25, Singles
    Vorster, Tucker 18:00 Sulea, Tudor Cristian
  • Egypt F25, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Filip, Vladimir
  • Egypt F25, Singles
    Feitt, Franco 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F25, Singles
    Guerses, Gustavo 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Lottner A 18:00 Rueffer L / Schultheiss C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Schaeder L / Zaja A 18:00 Haas B / Konig P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Novotna, Natalie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zerulo, Martina 18:00 Procacci, Anna Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reimchen, Anastasia 18:00 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 18:00 Kallmunzerova, Natalie
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Kitzbuhel, Austria
    Almagro, Nicholas 18:10 Melzer, Jurgen
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 19:00 Bondarenko K / Maria T
  • Stanford, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 19:30 Garcia Saez, Alejandro
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 19:30 De Carli M A / Estable J L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Baranano P / Carle M L 19:30 Kurata N / Piai E
  • Egypt F25, Singles
    Bega, Alessandro 19:30 Dowson, Dan
  • Egypt F25, Singles
    Hossam, Youssef 19:30 Busch, Julian
  • Egypt F25, Singles
    Petrenko, Anatoliy 19:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Egypt F25, Singles
    Sibona, Alberto 19:30 Mantilla, Felipe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    AL Nabhani, Fatma 19:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siskova, Eva 19:30 Dell'Edera, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Claffey, Jennifer 19:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Walters, Alexandra 19:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Washington, USA
    Falconi, Irina 19:50 Stosur, Samantha
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 20:00 Petkovic, Andrea
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 20:15 Chirico, Louisa
  • Washington, USA
    Tomic, Bernard 22:00 Johnson, Steve
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 22:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA
    Lopez, Feliciano 22:00 Hewitt, Lleyton
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 22:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Troicki, Viktor
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 22:00 Niculescu, Monica
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 23:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 23:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 23:15 Begu, Irina-Camelia
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 23:15 Barthel M / Lisicki S
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 23:20 Cabal J S / Farah R
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:30 Dimitrov, Grigor
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 23:30 Isner, John

Nešto je trulo u državi Španskoj

SUMNJIVO: Namestili rezultate Primere?

Fudbal

Autor:

Čak tri od četiri subotnja meča 25. kola Primere došla iz dvojke u keca ili iz keca u dvojku, na opšte zaprepašćenje javnosti

Primera, rezultati, kladionica, Real Madrid, Barselona, nameštaljke, namešteni m

Mafija ne spava.
Nikad u istoriji fudbala nije se dogodilo da tri od četiri meča iste večeri neke lige dođu, kladioničarskim rečnikom - iz okretanja, tačnije iz dvojke u keca ili iz keca u dvojku! U jeku skandala i istrage Evropola oko nameštanja rezultata utakmica, četiri meča odigrana u petak i subotu u Primeri završena su posle preokreta, a da stvar bude čudnija, u svemu ovome učestvovali su čak i Barselona i Real.

Slučajnost, ili pak nova akcija kladioničarske mafije, izazvala je veliku buku među srpskim vlasnicima kladionica, ali i samim tipsterima. Jedan od vlasnika poznate naše kladionice u razgovoru za Kurir kaže da je tokom subote znatno porasla uplata ne preokrete u najjačoj španskoj ligi.

- Neuobičajeno velike uplate počele su još u petak uveče, kada je u baskijskom derbiju Sosijedad okrenuo rezultat protiv Bilbaoa. Međutim, ono što se dogodilo na subotnjim mečevima u La Korunji, Majorki i Nou Kampu prevelika je slučajnost. Nije tajna da se ovo često događa u pojedinim ligama, ali nikad u ovolikoj razmeri. Ma, ludilo je da iste večeri Barsa i Real pobede posle minusa na poluvremenu. Na ove mečeve su igrači mogli da se klade uživo i bilo je na hiljade uplata kada su Real i Barsa gubili na poluvremenu - rekao je naš sagovornik ne želeći da kaže koliki su minus klubovi Primeri doneli ovoj firmi.

Sumnjivi mečevi 25. kola Primere

Subota 16.00    Majorka - Osasuna 1:3 (1:0)    kvota 32.00
Subota 20.00    Deportivo - Real 1:2 (1:0)    kvota 27.00
Subota 22.00    Barselona - Sevilja 2:1 (0:1)    kvota 26.00

Ukupna kvota u domaćim kladionicama na četiri pomenute utakmice u španskoj ligi iznosi 22.464, tako da su mnogi mogli ili su čak i napravili enormno velike dobitke na pogađanju sportskih rezultata.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Potpuno je neočekivano da čovek koji igra balet poseduje u kući arsenal oružja Božidar Spasić, bivši funkcioner DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!