• Winston-Salem, USA
    Bellucci, Thomaz 0 3 2 0 Jaziri, Malek 1 6 3 1
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Plipuech, Peangtarn 0 6 0 Lertcheewakarn, Noppawan 0 5 0
  • Korea F5, Singles
    Kim, Cheong-Eui 03:00 Chung, Hong
  • Korea F5, Singles
    Cho, Min Hyeok 1 6 1 1 Watanuki, Yusuke 0 4 2 0
  • Korea F5, Singles
    Hong, Seong Chan 0 2 0 0 Nam, JI Sung 1 6 2 1
  • Gimcheon, Singles W-C10-KOR-04...
    You, Xiaodi 0 4 0 0 Kim, Dabin 1 6 1 1
  • Gimcheon, Singles W-C10-KOR-04...
    Tsuji, Kanami 1 6 0 1 Zhao, DI 0 3 0 0
  • Gimcheon, Singles W-C10-KOR-04...
    Kim, NA RI 1 6 5 1 Lee, Ji-Hee 0 1 0 0
  • Korea F5, Singles
    Song, Min-Kyu 1 6 1 1 Oku, Hiromasa 0 2 1 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Yang, Tsung-Hua 1 6 3 1 Wang, Yu-Chang 0 1 2 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    YI, Chu-Huan 1 7 3 3 1 Tanuma, Ryota 1 6 6 0 1
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Centenari, Alexander 0 5 0 Liang, Wen-Chun 0 4 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Hsieh, Cheng-Peng 0 4 0 Chuang, Ting YU 0 3 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Jang, SU Jeong 0 0 0 Sun, XU Liu 0 2 0
  • Tsukuba, Singles W-C25-JPN-02A
    Lee, So-Ra 0 0 0 Zhang, Ling 0 0 0
  • Chinese Taipei F2, Singles
    Lin, Winston 04:20 Halebian, Alexios
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    BAI Y / YI C-H 05:00 LIU S-F / Wang C-F
  • Tsukuba, Doubles W-C25-JPN-02A
    LEE Y-H / Ninomiya M 05:00 Chiang Y K / Saigo Y
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Ochi M / Tanuma R 05:10 Kawachi K / Okamura I
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    LIN W-D / Trongcharoenchaikul W 05:10 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Chinese Taipei F2, Doubles
    Centenari A / Halebian A 05:50 Crowley K-P / Hach Verdugo H
  • Korea F5, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 06:00 NAM H-W / Song M-K
  • Korea F5, Doubles
    NAM J S / Noh S-W 06:00 Nagao K / Oku H
  • Gimcheon, Doubles W-C10-KOR-04...
    HAN S-H / Kim N R 06:00 Tsuji K / Zhang Y
  • Gimcheon, Doubles W-C10-KOR-04...
    Hong S-Y / Kim S-J 06:00 XUN F Y / You X
  • India F11, Singles
    Bisht, Ronit Singh 06:00 Gunneswaran, Prajnesh
  • India F11, Singles
    Virali Murugesan, Ranjeet 06:00 Nagal, Sumit
  • India F11, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 09:30 Jayaprakash M M / Kaza V S
  • Belgium F12, Singles
    Netuschil, Marvin 10:00 Taberner, Carlos
  • Netherlands F6, Singles
    Barry, Sam 10:00 Lootsma, Niels
  • Netherlands F6, Singles
    DEN Heijer, Guy 10:00 Huta Galung, Jesse
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Shapatava, Sofia 10:00 Dascalu, Nicoleta
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Marfutina, Maria 10:00 Sadikovic, Amra
  • Serbia F10, Singles
    Bortolotti, Marco 10:00 Katic, Dejan
  • Serbia F10, Singles
    Petrovic, Danilo 10:00 Brtnicky, Filip
  • Austria F9, Singles
    Popko, Dmitry 10:00 Krawietz, Kevin
  • Austria F9, Singles
    Dmitriev, Kirill 10:00 Miedler, Lucas
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Cuk, Pia 10:00 Vajdova, Natalia
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Grabher, Julia 10:00 Rebersak, Polona
  • Netherlands F6, Singles
    Choinski, Jan 10:00 Maden, Yannick
  • Romania F14, Singles
    Dima, Dragos 10:00 Petit, Gabriel
  • Romania F14, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 10:00 Antonescu, Vasile
  • Tunisia F20, Singles
    Kuzmanov, Dimitar 10:30 Negritu, Christoph
  • Tunisia F20, Singles
    Dougaz, Aziz 10:30 Marfia, Matteo
  • Tunisia F20, Singles
    Mladenov, Vasko 10:30 Perez Sanz, David
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    AL Nabhani, Fatma 10:30 Honcova, Michaela
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Pantuckova, Gabriela 11:00 Bukta, Agnes
  • Gabon F1, Singles
    Vorster, Tucker 11:00 Silverman, Cameron
  • Gabon F1, Singles
    Escoffier, Antoine 11:00 Surreaux, Arthur
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Bondar, Anna 11:00 Radanovic, Dejana
  • Koper, Singles W-C10-SLO-02A
    Estable, Julieta 11:00 Stolmar, Rebeka
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Hering K / Kennel K 11:30 Luttikhuis N / Scandalis Z G
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Bogdan, Ana 11:30 Cadantu, Alexandra
  • Mamaia, Singles W-C25-ROU-02A
    Buzean, Diana 11:30 Dinu, Cristina
  • Serbia F10, Singles
    Luncanu, Petru-Alexandru 11:30 Safranek, Vaclav
  • Serbia F10, Singles
    Silva, Caio 11:30 Jankovic, Miki
  • Austria F9, Singles
    Brunner, Pascal 11:30 Ofner, Sebastian
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Bouzkova, Marie 11:30 Neuwirth, Yvonne
  • Poertschach, Singles W-C10-AUT...
    Muchova, Karolina 11:30 Jurikova, Lenka
  • Austria F9, Singles
    Goldsteiner, Peter 11:30 Trinker, Bastian
  • Netherlands F6, Singles
    Lestienne, Constant 11:30 Quinzi, Gianluigi
  • Netherlands F6, Singles
    Sakharov, Gleb 11:30 Vatutin, Alexey
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Oyen, Sofie 11:30 Geukens, Britt
  • Rotterdam, Singles W-C10-NED-0...
    Lamens, Suzan 11:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Poland F3, Singles
    Basso, Andrea 11:30 Michon, Axel
  • Poland F3, Singles
    Kolar, Zdenek 11:30 Cias, Pawel
  • Manerbio, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 12:00 Gaio, Federico
  • Israel F10, Singles
    Patael, Ben 12:00 Johnson, Eric
  • Israel F10, Singles
    Elia, Alon 12:00 Bulis, Mor
  • Israel F10, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 12:00 Song, Evan
  • Israel F10, Singles
    Bar, Dekel 12:00 Kobelt, Peter
  • Manerbio, Italy
    Giustino, Lorenzo 12:00 De Schepper, Kenny
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Borecka, Martina 12:00 Kawa, Katarzyna
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Lukacs, Vanda 12:00 Wacanno, Eva
  • Romania F14, Singles
    Leonardi, Filippo 12:00 Frunza, Nicolae
  • Romania F14, Singles
    Galovic, Viktor 12:00 Vilella Martinez, Mario
  • Belgium F12, Singles
    Hoang, Antoine 12:00 Harris, Billy
  • Cakovec, Singles W-C10-CRO-09A
    Lekaj, Adrijana 12:30 Coopersmith, Nicole
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Alexandrova, Ekaterina 12:30 Benoit, Marie
  • Netherlands F6, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 13:00 Choinski J / Oliveira G
  • Rotterdam, Doubles W-C10-NED-0...
    Van Der Hoek R / Versteeg K 13:00 Grammatikopoulou V / Oyen S
  • Netherlands F6, Doubles
    Otte O / Wunner M 13:00 De Valk R S / Frantzen R
  • Austria F9, Doubles
    Krawietz K / Margaroli L 13:00 Dmitriev K / Miedler L
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Kolarova V / Krejsova P 13:00 Antonitsch M / Grabher J
  • Poertschach, Doubles W-C10-AUT...
    Hofer V / Ladurner J 13:00 Primorac I / Toljan J
  • Poland F3, Singles
    Lojda, Dusan 13:00 Kapas, Andriej
  • Poland F3, Doubles
    Majchrowicz A / Zielinski J 13:00 Walkow S / Zawisza P
  • Germany F13, Singles
    Simon, Tobias 13:00 Jahn, Jeremy
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Klaffner, Melanie 13:00 Grymalska, Anastasia
  • Manerbio, Italy
    Saez, Juan Carlos 13:20 Kuznetsov, Andrey
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Jegiolka J / Marcinkevica D 13:30 Arbuthnott E / Christie F
  • Israel F10, Doubles
    Chaplin J / Mclachlan B 13:30 BAR D / Song E
  • Israel F10, Doubles
    Johnson E J / Kobelt P 13:30 Kanar J / Rousset E
  • Gabon F1, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 13:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Romania F14, Doubles
    Cornea V V / Fransen S 13:30 Borza B / Tatomir L G
  • Woking, Singles W-C25-GBR-01A
    Ozgen, Pemra 13:30 Golubic, Viktorija
  • Switzerland F4, Singles
    Diez, Steven 13:30 Nys, Hugo
  • Serbia F10, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 14:00 Bortolotti M / Rondoni P
  • Cakovec, Doubles W-C10-CRO-09A
    Bukta A / Juhaszova V 14:00 Holanova N / Stresnakova K
  • Germany F13, Singles
    Obert, Adrian 14:00 Urrutia Fuentes, Laslo
  • Braunschweig, Doubles W-C15-GE...
    Pipa S-D / Rosnowska A 14:00 Ayukawa M / Sanesi G
  • Belgium F12, Singles
    Diep, Florent 14:00 Lama, Gonzalo
  • Koper, Doubles W-C10-SLO-02A
    Estable J L / Kotelesova B 14:00 Jablonovska J / Pislak M
  • Poland F3, Doubles
    Eriksson M / Windahl D 14:30 Gajewski K / Lomacki P
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Pieri, Jessica 14:30 Reix, Sherazad
  • Germany F13, Singles
    Masur, Daniel 15:00 Esteve Lobato, Eduard
  • Gabon F1, Singles
    Grant, Michael 15:00 Scholtz, Nicolaas
  • Manerbio, Italy, Doubles
    Cipolla F / Munoz-De La Nava D 15:00 Marcan D / Sancic A
  • Woking, Doubles W-C25-GBR-01A
    Geuer N / Golubic V 15:00 Dart H / Dunne K
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Brouleau, Lou 15:00 LI, Yuenu
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi, Ksenia 15:00 Shlomo, Keren
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Aponasenko, Vasilisa 15:00 Stamatova, Julia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-32A
    Kerfs, Deborah 15:00 Sezer, Melis
  • Turkey F34, Singles
    Ilkel, Cem 15:00 Celikbilek, Altug
  • Turkey F34, Singles
    Niesten, Miliaan 15:00 Montero, Jorge
  • Switzerland F4, Singles
    Coria, Federico 15:00 Bensoussan, Samuel
  • Poland F3, Singles
    Gawron, Marcin 15:30 Michalicka, Marek
  • Italy F24, Singles
    Eremin, Edoardo 15:30 Bega, Alessandro
  • Belgium F12, Singles
    De Loore, Joris 16:00 Geens, Clement
  • Brazil F5, Singles
    Neis, Fabricio 16:00 Severino, Carlos Eduardo
  • Brazil F5, Singles
    Pereira, Jose 16:00 Turini, Thales
  • Mamaia, Doubles W-C25-ROU-02A
    Komardina A / Shapatava S 16:00 Knoll X / Sadikovic A
  • Braunschweig, Singles W-C15-GE...
    Teichmann, Jil Belen 16:00 Klasen, Charlotte
  • Tunisia F20, Singles
    Testoni, Cesar 16:00 Kilani, Majed
  • Tunisia F20, Doubles
    Kuzmanov D / Perez Sanz D 16:00 Ghorbel A / Mladenov V
  • Tunisia F20, Doubles
    Marfia M / Negritu C 16:00 Dyke J / Torre E A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Finck, Sarah 16:00 Kazionova, Ekaterina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Lazareva M / Luini S 16:00 AL Nabhani F / Honcova M
  • Gabon F1, Doubles
    Pulgar-Garcia J / Silverman C 16:30 Escoffier A / Pulgar-Garcia J
  • Caslano, Singles W-C10-SUI-01A
    Brescia, Georgia 16:30 Proese, Natalie
  • Turkey F34, Singles
    Alekseenko, Vadim 16:30 Konecny, Michal
  • Turkey F34, Singles
    Vajda, Peter 16:30 Ocleppo, Julian
  • Egypt F28, Singles
    Jankovits, Yannick 16:30 Nastasi, Ugo
  • Egypt F28, Singles
    AL Taweel, Issam 16:30 Bonzi, Benjamin
  • Egypt F28, Singles
    Erguden, Baris 16:30 Jacq, Gregoire
  • Egypt F28, Singles
    Salaba, Libor 16:30 Milton, Joshua
  • Germany F13, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 17:00 Sieber, Marc
  • Manerbio, Italy
    Caruso, Salvatore 17:00 Volandri, Filippo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ymer, Elias 17:00 Montanes, Albert
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kravchuk, Konstantin 17:00 Gonzalez, Maximo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Ostapenko, Jelena 17:00 Bellis, Catherine Cartan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Abou Zekry, Ola 17:00 Hancharova, Lizaveta
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Buayam, Kamonwan 17:00 Pradova, Martina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ottomano, Sara 17:00 Muntean, Victoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zavatska, Katarina 17:00 LU, Jiaxi
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Karatsev, Aslan 17:00 Berrer, Michael
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Mathieu, Paul-Henri 17:00 Falla, Alejandro
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Liu, Claire 17:00 Panova, Alexandra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pella, Guido 17:00 Bourgue, Mathias
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Hibi, Mayo 17:00 Cirstea, Sorana
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kudryavtseva, Alla 17:00 Rogers, Shelby
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Eric, Doroteja 17:00 Schaefer, Anne
  • Italy F24, Singles
    Halys, Quentin 17:00 Boltz, Sebastien
  • Germany F13, Doubles
    Jahn J / Schonenberg T 17:30 Fallert F / Obert A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Fomina A / Wessel A 17:30 Kerfs D / Morderger Y
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-32A
    Gaydarzhi K / Stamatova J 17:30 Grajdek K-A / Shlomo K
  • Switzerland F4, Doubles
    NYS H / Wang T K 17:30 Coria F / Rossier S
  • Belgium F12, Doubles
    Hoang A / Vliegen J 18:00 Benning K / Merckx J
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Pegula, Jessica 18:15 Oudin, Melanie
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Chiudinelli, Marco 18:15 Paul, Tommy
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Shvedova, Yaroslava 18:15 Mrdeza, Tereza
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Marchenko, Illya 18:15 Menendez-Maceiras, Adrian
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Tatishvili, Anna 18:15 Bonaventure, Ysaline
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Klein, Brydan 18:20 Ebden, Matthew
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Daniel, Taro 18:20 Donskoy, Evgeny
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sasnovich, Aliaksandra 18:20 Eguchi, Misa
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Konta, Johanna 18:20 Paszek, Tamira
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Broady, Naomi 18:20 Kontaveit, Anett
  • Caslano, Doubles W-C10-SUI-01A
    Touly C / Wacanno E 18:30 Grimm C / Stadler N
  • Egypt F28, Doubles
    Jankovits Y / Nastasi U 18:30 Bonzi B / Jacq G
  • Egypt F28, Doubles
    Salaba L / Sekulic M 18:30 Ramirez L F / Zeballos F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Buayam K / Muntean V 18:30 Bhunu V / Hancharova L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Wang D N / YU Y 18:30 Bryzgalova Y / Kharchenko A
  • Bagnatica, Doubles W-C15-ITA-0...
    Grymalska A / Kremen I 19:00 Balducci A / Reix S
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Edmund, Kyle 19:30 Nishioka, Yoshihito
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Clezar, Guilherme 19:30 Smith, John-Patrick
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Rublev, Andrey 19:30 Gojowczyk, Peter
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Kulichkova, Elizaveta 19:35 Kasatkina, Darya
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bertens, Kiki 19:35 Voracova, Renata
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Gonzalez, Alejandro 19:35 Bagnis, Facundo
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Basilashvili, Nikoloz 19:35 Fabbiano, Thomas
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Zverev, Alexander 19:35 Dodig, Ivan
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Sakkari, Maria 19:40 Martic, Petra
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Lim, Alize 19:40 Siegemund, Laura
  • New Haven, USA, Doubles
    Goerges J / Hradecka L 20:15 Kops-Jones R / Spears A
  • Bagnatica, Singles W-C15-ITA-0...
    Zidansek, Tamara 20:30 Tarasova, Alena
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Coppejans, Kimmer 20:50 Melzer, Jurgen
  • US Open, New York, USA, Qualif...
    Bondarenko, Kateryna 20:55 Hibino, Nao
  • Italy F24, Doubles
    Vervoort M / Vucic I 21:00 Stefanini J / Vavassori A
  • Winston-Salem, USA
    Herbert, Pierre Hugues 21:00 Johnson, Steve
  • New Haven, USA, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 21:30 Groenefeld A-L / Larsson J
  • Winston-Salem, USA, Doubles
    Kubot L / Nestor D 22:20 Butorac E / Lipsky S

Svetski rekord u bacanju telefona

Ostali sportovi

Autor:

Prošlogodišnji pobednik takmičenja Oskari Heinonen je zauzeo treće mesto, sa daljinom od 86,94 metra

Bacanje telefona u dalj

Bacanje telefona u dalj

HELSINKI - Osamnaestogodišnji Finac Ere Karjalainen danas je postavio svetski rekord na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u bacanju mobilnih telefona, nadmašivši granicu od 100 metara.

Karjalainen je na takmičenju u finskom gradu Savonlini bacio telefon 101,46 metara.

Drugo mesto je zauzeo Južnoafrikanac Džeremi Galop, koji je sa daljinom od 94,97 metara postavio državni rekord.

U ženskoj konkurenciji je trijumfovala domaća takmičarka Neta Karvinen, koja je telefon bacila na daljinu od 42,47 metara, tri metra duže od zemljakinje Heidi Suhonen.

Treće mesto je zauzela Belgijanka Liselot Giselink, sa 35,87 metara, javlja DPA.

>> Pratite KURIR na VIBERU: http://chats.viber.com/kurir <<
Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Samit je prilika da se razgovara o zajedničkoj budućnosti Federika Mogerini , šefica evropske diplomatije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!