• Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Gaydarzhi K / Piskun O 15:50 Caciotti M / Masini M
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Kalinskaya A / Vdovenco A 16:30 Mikhaylova M / Schmitz A-K
  • Turkey F13, Doubles
    Erguden U B / Ramanathan R 17:00 Kosonen M / Virtanen P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 17:05 Hristea C-E / Negreanu D
  • Qatar F1, Singles
    Fabian, Patrik 0 3 5 0 0 Merckx, Jonas 2 6 7 2 2
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Osaka, Naomi 2 6 7 2 2 Cepede Royg, Veronica 0 4 6 0 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Crawford, Samantha 0 5 0 0 0 Rus, Arantxa 2 7 6 2 2
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    LU J-J / Sotnikova A 2 6 7 2 2 Corning V M / Uzcategui A 0 3 6 0 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Min, Grace 2 6 6 2 2 Irigoyen, Maria 0 2 1 0 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Ishizu S / Tsuji K 2 6 6 2 2 Crivelletto J / Kachar M 0 1 3 0 0
  • San Luis Potosi, Mexico
    Pella, Guido 1 6 4 1 Garza, Daniel 0 3 3 0
  • San Luis Potosi, Mexico
    Mcgee, James 1 7 4 1 Dzumhur, Damir 0 5 3 0
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Rogers, Shelby 1 6 2 2 1 Karatantcheva, Sesil 1 1 6 0 1
  • San Luis Potosi, Mexico
    Klein, Brydan 0 1 6 0 Zampieri, Caio 1 6 6 1
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 18:35 Dankl T-M / Erun F T
  • Spain F7, Doubles
    Deus N / Sousa H 0 4 2 0 Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 1 6 4 1
  • Turkey F13, Doubles
    Delgado A A / Schwencke Lindqvist T 0 4 2 0 0 Wagner S / Wunner M 2 6 6 2 2
  • Spain F7, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Pulgar-Garcia J 2 6 6 2 2 Folie A / Yevseyev D 0 1 0 0 0
  • Turkey F13, Doubles
    Janvier M / Larriere C 18:55 Wagner S / Wunner M
  • Miami, USA
    Williams, Serena 0 5 0 Lisicki, Sabine 0 4 0
  • Manama, Doubles W-C10-BRN-01A
    Fafaliou S / Jebawy J 0 5 0 Easwaramurthi A / Tehrani T 0 4 0
  • Qatar F1, Doubles
    De Valk R S / Sebaoun L J 0 4 0 0 Kellovsky D / Pospisil J 1 6 2 1
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-13A
    Engelmann J N / Thiem J 0 2 0 Hristea C-E / Negreanu D 0 4 0
  • Qatar F1, Doubles
    Marsalek J / Rice D 19:20 Djokovic D / Tepavac M
  • Osprey, Singles W-C50-USA-01A
    Brengle, Madison 0 1 0 Krejcikova, Barbora 0 0 0
  • Raanana, Israel, Doubles
    Albot R / Nedovyesov O 19:35 Betov S / Przysiezny M
  • Raanana, Israel, Doubles
    Elgin M / Weintraub A 0 0 0 Junaid R / Shamasdin A 0 1 0
  • Turkey F13, Doubles
    Mozgovoy A / Plotniy A 0 0 0 Dankl T-M / Erun F T 0 1 0
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Kalinina A / Korashvili O 19:40 HAN X / Kramperova K
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    CE G / Goncalves P 19:45 Moore T / Slater N
  • Miami, USA, Doubles
    Hlavackova A / Hradecka L 20:00 Niculescu M / Panova A
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Buyukakcay C / Cepelova J 20:00 Mrdeza T / Piter K
  • San Luis Potosi, Mexico
    Olivo, Renzo 20:05 Molteni, Andres
  • San Luis Potosi, Mexico
    Hank, Tigre 20:10 Melzer, Gerald
  • San Luis Potosi, Mexico
    De Paula, Fabiano 20:10 Menendez-Maceiras, Adrian
  • San Luis Potosi, Mexico
    Gabashvili, Teimuraz 21:00 Astorga, Mauricio
  • San Luis Potosi, Mexico
    Smith, Connor 21:00 Clezar, Guilherme
  • San Luis Potosi, Mexico
    Duckworth, James 21:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Baghdatis, Marcos 21:00 King, Darian
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Horansky, Filip 21:00 Ghem, Andre
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Gonzalez, Maximo
  • Miami, USA
    Thiem, Dominic 21:00 Murray, Andy
  • Osprey, Doubles W-C50-USA-01A
    Gonzalez M / Haddad Maia B 21:00 Kerkhove L / Rus A
  • Miami, USA, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 22:15 Isner J / Querrey S
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Van Der Duim, Antal 22:20 Smith, John-Patrick
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Klec, Ivo 22:20 Andujar, Pablo
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Cunha, Henrique 22:20 Mina, Gianni
  • San Luis Potosi, Mexico
    Podlipnik-Castillo, Hans 22:20 Struvay, Eduardo
  • San Luis Potosi, Mexico
    Endara, Ivan 22:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Miami, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 23:00 Anderson K / Chardy J
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Elias, Gastao 23:40 Trungelliti, Marco
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Paire, Benoit 23:40 Middelkoop, Matwe
  • Le Gosier, Guadeloupe
    Jasika, Omar 23:40 Chung, Hyeon
  • San Luis Potosi, Mexico, Doubl...
    Daniell M / Sharan D 23:40 Behar A / Olivo R

vozi Janko

Tipsarević u polufinalu Mercedes kupa

Tenis

Autor:

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Pravac finale: Janko Tisparević

Pravac finale: Janko Tipsarević

ŠTUTGART- Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u polufinale ATP turnira Mercedes kup u Štutgartu pošto je u četvrtfinalu savladao Nemca Bjerna Faua sa 2:1 u setovima - 6:7 (6:8), 7:6 (7:2), 6:4.

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu će u polufinalu ATP turnira "Mercedes kup" igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Beluči je bio bolji od Nemca Sedrika-Marsela Štebea - 6:4, 6:1, zauzima 64. mesto na svetskoj rang listi i pobedio je Srbina u jedinom dosadašnjem međusobnom okršaju, 2009. u Indijan Velsu, kada je slavio sa 2:1 u setovima.

Bolji iz polufinalnog meča sastaće se u finalu sa pobednikom drugog polufinalnog duela između Argentinca Huana Monaka i Španca Giljerma Garsije Lopesa.

Monako je u četvrtfinalu savladao Slovaka Pavola Červenaka sa 6:1, 7:5, a Garsija Lopes Nemca Dastina Brauna sa 6:0, 6:3.Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.175 evra.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Moralna je i odgovorna odluka da država ne hapsi na prepad Vojislava Šešelja, kao što se to nekad radilo Dragomir Anđelković politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!