• Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Piskun, Oleksandra 1 7 3 6 1 Pirazhenka, Sviatlana 1 6 6 6 1
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lemmens, Elke 2 2 6 6 2 2 Nancarrow, Alexandra 1 6 3 1 1 1
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dellacqua, Casey 1 5 6 3 1 1 Hsieh, Su-Wei 2 7 2 6 2 2
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 2 7 7 2 2 Brogan, Anna 0 5 6 0 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kuzmova, Viktoria 1 6 1 4 1 1 Sanchez-Quintanar, Cristina 2 4 6 6 2 2
  • Tunisia F8, Singles
    Jaloviec, Marek 09:30 Vanneste, Jeroen
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Beygelzimer, Yuliya 1 4 6 1 1 Zhu, Lin 1 6 4 5 1
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Eklund, Mia 0 2 1 0 Pillot, Carolina 1 6 1 1
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 09:40 GAI A / Zhao D
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Belenova, Elena 1 6 3 3 1 1 Turati, Bianca 2 3 6 6 2 2
  • Croatia F3, Singles
    Eames, Jake 10:00 Antonescu, Vasile
  • Croatia F3, Singles
    Haider-Maurer, Mario 0 3 4 0 0 Naso, Gianluca 2 6 6 2 2
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Koshino Y / LU J 2 6 6 2 2 LI Y / WU H C 0 3 3 0 0
  • Croatia F3, Singles
    Diarra, Gibril 0 6 5 0 Hajek, Jan 1 7 6 1
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    KIM D / Kitagawa R 1 7 4 6 1 1 GUO X X / Sun X L 2 5 6 10 2 2
  • Turkey F9, Doubles
    Altuna T / Brydolf P 1 6 6 1 Sinicropi R / Vibert F-A 1 7 2 1
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Dmitrieva S / Shleptsova A 1 6 1 7 1 1 Bogoliy D / Folts A 2 3 6 10 2 2
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 2 6 7 2 2 Marquis C / Stevenson K 0 2 6 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Sills S 0 6 1 0 Morgina A / Rohde-Moe C 1 7 4 1
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 1 6 6 1 Bonadio R / Vilella Martinez M 0 1 6 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 1 6 0 1 Kotelesova B / Poikajarvi R 0 4 5 0
  • Egypt F8, Doubles
    Igoshin A / Klec I 0 3 4 0 0 Liniger J / Von Massow G 2 6 6 2 2
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Codino, Fiona 0 1 0 0 0 Simmonds, Chanel 2 6 6 2 2
  • Turkey F9, Doubles
    Kryvoy Y / Lebedyn A 2 6 6 2 2 Didenko B / Dowson D 0 2 1 0 0
  • Egypt F8, Doubles
    Kohler A / Korshunov S 0 3 6 0 Tessa L / Zapata Miralles B 1 6 6 1
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Geiss, Janina 0 1 2 0 0 Schaeder, Laura 2 6 6 2 2
  • Quimper, France
    Michon, Axel 0 3 1 0 Guez, David 1 6 3 1
  • Egypt F8, Doubles
    Ridout R / Ruppli A 0 3 0 Dubarenco M / Novak D 1 6 1
  • Quimper, France
    Groll, Teri 1 6 3 1 Arnaboldi, Andrea 0 1 4 0
  • Tunisia F8, Singles
    Zynga, Lennart 1 6 2 1 Cammarata, Alberto 0 3 1 0
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 0 6 0 Hasegawa M / Miyahara M 0 6 0
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Chiesa, Deborah 1 6 2 1 Pieri, Tatiana 0 1 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lagoda K / Pektorova H 0 1 0 0 0 Kennel K / Lazareva M 2 6 6 2 2
  • Tunisia F8, Singles
    Oradini, Giacomo 0 3 2 0 Tabatruong, Maxime 1 6 1 1
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 1 6 1 1 Giraldi Requena, Marcos 0 4 3 0
  • Portugal F2, Singles
    Ubiergo, Jordan 0 4 0 Short, Matthew 0 4 0
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 1 6 1 Bilardo, Federica 0 2 0
  • Croatia F3, Singles
    Serdarusic, Nino 0 1 0 Suc, Dominik 0 3 0
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 0 3 0 Ruepke, Lukas 0 1 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Mayr-Achleitner, Patricia 0 1 0 Koukalova, Klara 1 6 1
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cheapchandej P / Luangnam N 0 3 0 Hruba M / Vrbenska A 0 2 0
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Spigarelli, Martina 0 1 0 Xibilia, Michela 0 4 0
  • Croatia F3, Singles
    Terzo, Antonio 0 0 0 Celebic, Ljubomir 0 3 0
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 0 1 0 Wang, Yafan 0 2 0
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 0 1 0 Gresk P / Rakotomalala M 0 0 0
  • Turkey F9, Doubles
    Apostol A S / Apostol B I 0 2 0 Privato E / Vitali L 0 0 0
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 12:00 Stoilkovska, Magdalena
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Stephenson, Francesca 0 0 0 Juhaszova, Vivien 0 1 0
  • Turkey F9, Doubles
    Fayziev S / Metreveli A 12:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Arcidiacono F / Dentoni C 12:00 Dinu C / Rosca I L
  • Turkey F9, Doubles
    Kaczynski K / Schonenberg T 12:00 Kirche L / Pereira J
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Lapko V / Vondrousova M 12:05 Malmqvist L / Wikkerink J
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    D Oliveira, Eden 12:05 Van Der Meij, Charlotte
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 12:10 Basic M / Granic P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Akbas B / Cevik I 12:10 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 12:10 Milko M / Safranek V
  • Croatia F3, Singles
    Puc, Borut 12:10 Bellotti, Riccardo
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Linette M / Piter K 12:20 Amanmuradova A / Tanasugarn T
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 12:20 Rinaldo Persson K / Ulvefeldt M
  • Quimper, France
    Vaisse, Martin 12:20 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Egypt F8, Doubles
    Geens C / Salman O 12:25 Davydov I / Dubrov A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 12:25 Arshinkova P / Zheleva V
  • Tunisia F8, Singles
    Massara, Antonio 12:25 Crepaldi, Erik
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Doi, Misaki 12:30 Witthoeft, Carina
  • Egypt F8, Doubles
    Fournerie T / Janezic D T 12:30 Kocyla A / Sekulic M
  • Quimper, France
    Corrie, Edward 12:30 Millot, Vincent
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Fortuna, Claudio
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 12:40 Pieri, Jessica
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malmqvist M / Marinkovic B 12:40 Fuentes C / Gibson A
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Sanchez-Quintanar C / Tanielian C 12:40 Engelmann J / Wahl D
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:40 Marsalek, James
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:45 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Lysakova, Antonina 12:50 Ghitescu, Andreea
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 13:00 Surchenko D / Vatutin A
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 13:00 Grenier, Hugo
  • France F4, Singles
    Belot, Constantin 13:00 Grabul, Dimitar
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Dulgheru, Alexandra 13:05 Lisicki, Sabine
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Silva, Eden 13:15 Rosatello, Camilla
  • Egypt F8, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 13:25 Marfia M / Taweel I H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Novoselova P / Vdovenco A 13:25 Pirazhenka S / Shymanovich I
  • Tunisia F8, Doubles
    Feler M / Lizen A 13:30 Carnello E / Davids C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    HO J / Simmonds C 13:30 Sartori G / Turati B
  • Croatia F3, Doubles
    De Jager A / Simonsson F 13:30 Maruscak M / Rumler R
  • Tunisia F8, Singles
    Roncalli, Simone 13:35 Bejtulahi, Denis
  • Croatia F3, Doubles
    Biljesko D / Ritz K 13:40 Gawron M / Panfil G
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 13:40 Aponasenko V / Novakovic M
  • Quimper, France
    Marcora, Roberto 13:50 Hemery, Calvin
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 13:55 Jaloviec M / Michnev P
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 14:00 Hoang A / Vanneste J
  • Portugal F2, Doubles
    Ojeda Lara R / Taberner C 14:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pigossi, Laura 14:00 Allgurin, Ellen
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Strakhova, Valeriya 14:00 Gamarra Martins, Ingrid
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kawa, Katarzyna 14:00 Peterson, Rebecca
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Cepede Royg, Veronica 14:00 Podoroska, Nadia
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Tona, Miriana 14:10 Caregaro, Martina
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Pitisci F / Stoilkovska M 14:10 Chantraine C / Van Der Meij C
  • Portugal F2, Singles
    Chettar, Medy 14:10 Gomez-Herrera, Carlos
  • Portugal F2, Singles
    Masur, Daniel 14:15 Kylar, Kevin
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Ciraolo V / Eklund M N 14:20 Lauri E / Tassotti E
  • Quimper, France
    Torebko, Peter 14:30 Beck, Andreas
  • France F4, Singles
    Westerhof, Boy 14:30 Denolly, Corentin
  • France F4, Singles
    Ejupovic, Elmar 14:30 Champion, Gauthier
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Occhipinti E / Vitale B 14:45 Rubini S / Spigarelli M
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Bhunu V / Geiss J 15:00 Chen C / Fedosenkova G
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 15:00 Campo A / Naso G
  • Croatia F3, Doubles
    Ilic L / Vidak A 15:00 Celebic L / Melchiorre D
  • Tunisia F8, Doubles
    Milovic Z / Vellodi K 15:05 Mannapov A / Zynga L
  • Croatia F3, Doubles
    Antonescu V / Patrui A 15:10 Draganja T / Sancic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Rogowska, Olivia 15:30 Kostova, Elitsa
  • Portugal F2, Doubles
    Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P 15:30 Giraldi Requena M / Gomez Mantilla I
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 15:30 Cabeza-Candela, Estrella
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Alves, Carolina 15:30 Garcia Vidagany, Beatriz
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 15:40 Oliveira, Goncalo
  • Portugal F2, Doubles
    Ferreiro Nunes J-R / Sousa P 15:45 Pulgar-Garcia Jav / Villacorta-Alonso R
  • Quimper, France, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 15:50 Michon A / Teixeira M
  • France F4, Singles
    Nicolas, Scott 16:00 Khachanov, Karen
  • France F4, Singles
    Netuschil, Marvin 16:00 Jacq, Gregoire
  • Canada F1, Singles
    King, Kevin 16:00 Beran, Martin
  • Canada F1, Singles
    Reinwein, Sami 16:00 Shane, Justin
  • Canada F1, Singles
    Sigouin, Benjamin 16:00 Nguyen, Daniel
  • Quimper, France
    Lokoli, Laurent 16:30 Boltz, Sebastien
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 17:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bertens K / Larsson J 17:00 Mattek Sands B / Puig M
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Rodriguez V / Zacarias M 17:00 Bacsinszky T / Zvonareva V
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Soler-Espinosa S / Torro-Flor M T 17:00 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Hsu, Chieh-Yu 17:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Mattek-Sands, Bethanie 17:00 Falconi, Irina
  • Portugal F2, Doubles
    Banzer V / Martin Adalia P 17:00 Graça J / Machado T
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Molinero, Florencia 17:00 Brito, Fernanda
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Gamiz, Andrea 17:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Babos, Timea 17:00 Bondarenko, Kateryna
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Hogenkamp, Richel 17:00 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Qualifying
    Vaidisova, Nicole 17:00 Rodionova, Arina
  • Quimper, France, Doubles
    Corrie E / Thornley S 17:10 Cipolla F / Meffert D
  • France F4, Doubles
    Mertens Y / Westerhof B 17:30 Denolly C / Grenier H
  • Canada F1, Singles
    Quigley, Eric 17:30 Sandgren, Tennys
  • Canada F1, Singles
    Grant, Michael 17:30 Roy, Matthieu
  • Canada F1, Singles
    Kutrovsky, Dimitar 17:30 Ghinda, Iancu-Lustinian
  • Nicaragua F1, Singles
    Reyes, Nicholas Alexander 17:30 Merino, Alexander
  • Nicaragua F1, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:30 Mora, Daniel
  • Nicaragua F1, Singles
    Dill, Morgan 17:30 Panta Herreros, Jorge Brian
  • Monterrey, Mexico
    Jaksic, Jovana 18:00 Rybarikova, Magdalena
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 18:00 Rogers, Shelby
  • Monterrey, Mexico
    Wickmayer, Yanina 18:00 Bacsinszky, Timea
  • Monterrey, Mexico
    Krunic, Aleksandra 18:00 Parmentier, Pauline
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Fischer, Martin
  • France F4, Singles
    Olivier, Maxence 18:30 Coco, Rudy
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 19:00 Perez Rojas G / Podoroska N
  • Canada F1, Singles
    Jenkins, Jarmere 19:00 Scott, Harrison
  • Canada F1, Singles
    Tabilo, Alejandro 19:00 Meister, Nicolas
  • Nicaragua F1, Singles
    Arreche, Nicolas Alberto 19:00 Barros, Manuel
  • Nicaragua F1, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 19:00 Johns, Collin
  • Nicaragua F1, Singles
    Cordonnier, Gregorio 19:00 Descotte, Matias Franco
  • Monterrey, Mexico
    Davis, Lauren 19:15 Errani, Sara
  • Monterrey, Mexico
    Larsson, Johanna 19:15 Bertens, Kiki
  • Monterrey, Mexico
    Sanchez, Ana Sofia 19:15 Hercog, Polona
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    RAE J / Smith A 19:15 Hlavackova A / Hradecka L
  • Quimper, France
    Authom, Maxime 20:00 Zopp, Jurgen
  • Monterrey, Mexico
    Garcia, Caroline 20:30 Knapp, Karin
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 20:30 Stefani, Luisa
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Sakkari, Maria 20:30 Glushko, Julia
  • Canada F1, Doubles
    Frljanic S / Shrom S 20:30 Donati M / Mager G
  • Canada F1, Doubles
    ROY M / Veger F 20:30 Gigounon G / Smethurst D
  • Nicaragua F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:30 Escobar, Felipe
  • Nicaragua F1, Singles
    Rojas, Felipe 20:30 Montes, Juan
  • Nicaragua F1, Singles
    Busch, Julian 20:30 Endara, Ivan
  • Monterrey, Mexico
    Zvonareva, Vera 21:45 Riske, Alison
  • Monterrey, Mexico
    Mladenovic, Kristina 21:45 Smitkova, Tereza
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 21:45 Chuang C J / Parmentier P
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Kurata, Nathaly 22:00 Pereira, Teliana
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Gamarra Martins I / Stefani L 22:00 CE G / Pigossi L
  • Canada F1, Doubles
    Scott H / Tabilo A 22:00 Quigley E / Reed A
  • Canada F1, Doubles
    Krainik P / Mylnikov T 22:00 Gosea F F / Kutrovsky D
  • Nicaragua F1, Doubles
    Crowley K-P / Hach Verdugo H 22:00 Andrade Y / Pini S E
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Dabrowski G / Rosolska A 23:00 Irigoyen M / Krunic A
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Hrdinova E / Kania P 23:00 Chan C-W / Thorpe L

vozi Janko

Tipsarević u polufinalu Mercedes kupa

Tenis

Autor:

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Pravac finale: Janko Tisparević

Pravac finale: Janko Tipsarević

ŠTUTGART- Srpski teniser Janko Tipsarević plasirao se u polufinale ATP turnira Mercedes kup u Štutgartu pošto je u četvrtfinalu savladao Nemca Bjerna Faua sa 2:1 u setovima - 6:7 (6:8), 7:6 (7:2), 6:4.

Srpski teniser Janko Tipsarević u subotu će u polufinalu ATP turnira "Mercedes kup" igrati se sa Brazilcem Tomazom Belučijem, a meč je na programu posle 16 sati.

Beluči je bio bolji od Nemca Sedrika-Marsela Štebea - 6:4, 6:1, zauzima 64. mesto na svetskoj rang listi i pobedio je Srbina u jedinom dosadašnjem međusobnom okršaju, 2009. u Indijan Velsu, kada je slavio sa 2:1 u setovima.

Bolji iz polufinalnog meča sastaće se u finalu sa pobednikom drugog polufinalnog duela između Argentinca Huana Monaka i Španca Giljerma Garsije Lopesa.

Monako je u četvrtfinalu savladao Slovaka Pavola Červenaka sa 6:1, 7:5, a Garsija Lopes Nemca Dastina Brauna sa 6:0, 6:3.Turnir u Štutgartu igra se za nagradni fond od 410.175 evra.

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Sve pretnje, pa makar one bile i šala, treba shvatiti ozbiljno dok se ne utvrdi o čemu je reč Dobrivoje Radovanović kriminolog

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!