• Cambodia F2, Singles
    Lee, Duck Hee 2 7 6 2 2 Bar, Dekel 0 6 4 0 0
  • Thailand F10, Singles
    Udomchoke, Danai 2 6 6 2 2 Jung, Jason 0 3 4 0 0
  • Astana, Singles W-C10-KAZ-12A
    Kerimbayeva, Kamila 07:00 Yashina, Ekaterina
  • Iran F11, Singles
    Androic, Toni 07:30 Kocyla, Arkadiusz
  • Iran F11, Singles
    Fornell-Mestres, Marc 07:30 Musialek, Alexis
  • Egypt F34, Singles
    Pospisil, Jaroslav 09:00 Jomby, Tom
  • Egypt F34, Singles
    Safwat, Mohamed 09:00 Cagnina, Julien
  • Cyprus F3, Singles
    Gabb, Richard 09:00 Chrysochos, Petros
  • Cyprus F3, Singles
    Dubail, Julien 09:00 Crepaldi, Erik
  • Turkey F42, Singles
    Dmitriev, Kirill 09:00 Safiullin, Roman
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Buzean, Diana 09:00 Jani, Reka-Luca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Pribylova, Anastasia 09:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Stojanovic, Nina 09:30 Totka, Naomi
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Arcangioli, Manon 10:00 Caregaro, Martina
  • Sousse, Singles W-C10-TUN-07A
    Oyen, Sofie 10:00 Korashvili, Oleksandra
  • Kuwait F3, Singles
    Trubrig, Christian 10:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Turkey F42, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 10:30 Mylokostov, Denys
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-43A
    Gorgodze, Ekaterine 10:30 Wikkerink, Janneke
  • Tunisia F9, Singles
    Ruepke, Lukas 11:00 Jankovits, Yannick
  • Egypt F34, Doubles
    Salaba L / Satral J 11:30 Kellovsky D / Pospisil J
  • Cyprus F3, Doubles
    Bortolotti M / Crepaldi E 11:30 Barry S / O'Hare D
  • Tunisia F9, Doubles
    Munoz-Abreu J / Perez Sanz D 11:30 Gooch D / Marsalek J
  • Tunisia F9, Singles
    Giacalone, Omar 12:30 Domingues, Joao
  • Iran F11, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 12:30 Muller A / Rakotomalala M
  • Iran F11, Doubles
    Jotovski T / Kekez D 12:30 Mensurado V / Musialek A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Morgina A / Pribylova A 12:30 Reddy S S / Tatachar Venugopal D
  • Turkey F42, Doubles
    Miedler L / Weissborn T-S 13:00 Bellier A / Bodmer A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-43A
    Jani R-L / Stamatova J 13:00 Gorgodze E / Kvatsabaia S
  • Sousse, Doubles W-C10-TUN-07A
    Bonic B / Korashvili O 14:30 Balducci A / Caregaro M
  • Chile F8, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 14:30 Aguilar, Jorge
  • Bogota, Singles W-C10-COL-03A
    Koch-Benvenuto, Andrea 16:00 Bosio, Victoria
  • Dominican Republic F1, Singles
    Van Der Duim, Antal 16:00 Smith, Connor
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Rampre, Petra 16:00 Broomfield, Ayan
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Luk, Stephanie 16:00 Parazinskaite, Akvile
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Lee, Pei-Chi 16:00 Gonzalez Romero, Mariana
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Gutierrez, Mariaryeni 16:00 Cako, Jacqueline
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Betancourt, Carolina 16:00 Failla, Jessica
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Perez Lopez, Ana Luisa 16:00 Januskova, Petra
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Hermoso, Ximena 17:30 Nitescu, Andra Maria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Shao, Yijia 17:30 Liang, Gloria
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Abaza, Jan 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Leduc, Marie-Alexandre 17:30 Halbauer, Ellie
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Estable, Julieta 17:30 Urbina, Nazari
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Mills, Danielle 17:30 Grajdek, Kim-Alice
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Jerardino, Fiorella 18:00 Labrana, Fernanda
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Arce Riquelme, Catalina Paz 18:00 Aguilar Sepulveda Francisca Gisella, Pancha
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Bueno, Marcela-Guimaraes 18:00 Cordero, Magdalena
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Segarelli, Francesca 19:00 Craciun, Georgia Andreea
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Zacarias, Maria Jose 19:00 Glatch, Alexa
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Bouzkova, Marie 19:00 Zhuravleva, Angelina
  • Merida, Singles Qualifying W-C...
    Espindola Mancera, Maria Regina 19:00 Fuentes, Camila
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Obreque, Paulina Javiera 19:30 Leitch, Daniela Renee
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Soto, Leslie 19:30 Hernandez, Francisca
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Lopez, Daniela Macarena 19:30 Vergara Jofre, Francisca Emilia
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Rizzolo, Kayla 21:00 Ramirez Mesina, Valeria
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Alvarez, Javiera 21:00 Molesini, Manuela Luz
  • Santiago, Singles Qualifying W...
    Schnaidt Hagedorn, Paulina 21:00 Espinoza Pena, Paula

Zadovoljio

Tomićević drugi u B finalu, ukupno zauzeo 10. mesto

Ostali sportovi

Autor:

Tomićević je ukupno bio 10. u toj disciplini

Marko Tomićević

Marko Tomićević

Srpski kajakaš Marko Tomićević zauzeo je danas drugo mesto u B finalu discipline K1 1.000 metara na Olimpijskim igrama u Londonu.

On je stazu prešao za tri minuta, 30 sekundi i 754 hiljaditinke.

Srpski kajakaš je za prvoplasiranim u B finalu zaostao 816 hiljaditih delova sekunde.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Komentari (0)

Pošaljite komentar 
Trenutno nema komentara, budite prvi!

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Rezolucija o Šešelju nema nikakav značaj i biće zaboravljena za dva dana Rasim Ljajić ministar u vladi srbije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!