• Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi, Ana 0 3 0 Kunina, Ekaterina 0 3 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer, Yuliya 1 4 6 5 1 1 Amanmuradova, Akgul 2 6 3 7 2 2
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Janssen E / Van Cauter A 10:00 Fourouclas N / Gulbe L
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Vikhlyantseva, Natalia 1 2 6 5 1 Reix, Sherazad 1 6 2 3 1
  • Serbia F4, Singles
    Sabanov, Ivan 1 6 6 2 1 1 Ilic, Luka 2 7 2 6 2 2
  • Turkey F27, Singles
    Ndayishimiye, Hassan 2 4 6 6 2 2 Erguden, Baris 1 6 3 1 1 1
  • Austria F3, Singles
    Pichler, David 0 5 4 0 0 Giraldi Requena, Marcos 2 7 6 2 2
  • Austria F3, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 0 5 4 0 0 Hampel, Lenny 2 7 6 2 2
  • Austria F3, Singles
    Razborsek, Nik 11:00 Ternar, Tomislav
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Sugnaux, Tess 1 4 6 5 1 Wikkerink, Janneke 1 6 0 3 1
  • Spain F20, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 1 6 4 2 1 Rodriguez Manzano, Borja 1 2 6 1 1
  • Spain F20, Singles
    Martos Gornes, Sergio 2 7 6 2 2 Gakhov, Ivan 0 6 1 0 0
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Sexmilo Pascual, Marta 1 6 3 2 1 Gonzalez Encinas, Marta Huqi 1 1 6 1 1
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Wallace, Isabelle 1 6 1 3 1 Cheli, Camille 1 3 6 4 1
  • Great Britain F6, Singles
    Milton, Joshua 2 6 7 2 2 Peniston, Ryan 0 3 5 0 0
  • Austria F3, Singles
    Oliveira, Goncalo 1 6 4 0 1 Ternar, Tomislav 1 4 6 0 1
  • Romania F8, Singles
    Ubiergo, Jordan 2 6 7 2 2 Alekseenko, Vadim 0 2 5 0 0
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Honcova, Michaela 1 7 2 1 1 Vanlangendonck, Eliessa 1 5 6 1 1
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Dinu, Cristina 2 6 6 2 2 Sezer, Melis 0 4 2 0 0
  • Austria F3, Singles
    Krawietz, Kevin 1 6 6 1 Haenle, Pirmin 0 4 5 0
  • Netherlands F4, Singles
    Lizariturry, Juan 1 7 5 1 Dischinger, Eduardo 0 6 4 0
  • Amstelveen, Singles W-C10-NED-...
    Scheepens, Jainy 2 7 6 2 2 Alves, Carolina 0 6 1 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Corrie, Edward 2 6 7 2 2 Glasspool, Lloyd 0 4 6 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Volfson, David 1 4 7 2 1 Strachan, Bruce 1 6 5 3 1
  • Great Britain F6, Singles
    Pauffley, Neil 2 6 6 2 2 O'Mara, Jonny 0 3 4 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Smethurst, Daniel 2 6 7 2 2 Cox, Daniel 0 4 6 0 0
  • Turkey F27, Singles
    Botzer, Bar Tzuf 1 6 2 1 Ouvrard, Victor 0 3 5 0
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Moroi, Cristina 0 2 4 0 0 Zmau, Michele Alexandra 2 6 6 2 2
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Papamichail, Despina 0 3 5 0 Knoll, Xenia 1 6 5 1
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Novoselova, Polina 0 4 3 0 0 Sterenbach, Saray 2 6 6 2 2
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Askew S B / Kairi A 11:30 Machalova S / Pektorova H
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Sabalenka, Aryna 2 6 6 2 2 Chen, Chaoyi 0 3 3 0 0
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Golovin, Jessica 0 2 3 0 Peers, Sally 1 6 5 1
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Grymalska, Anastasia 2 6 6 2 2 Alexandre DA Rosa, Karolayne 0 0 0 0 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Amiraghyan, Ani 2 6 6 2 2 Bizhukova, Tamara 0 4 1 0 0
  • Romania F8, Singles
    Bragusi, Darius Florin 1 7 2 1 Carpen, Alexandru-Daniel 0 6 0 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Jebavy, Roman 0 3 4 0 Kolar, Zdenek 1 6 5 1
  • Romania F8, Singles
    Torroni, Giulio 0 3 3 0 Kestelboim, Mariano 1 6 1 1
  • Braunschweig, Germany
    Daniel, Taro 1 6 4 1 Kamke, Tobias 0 1 2 0
  • Braunschweig, Germany
    Kudryavtsev, Alexander 0 2 3 0 Souza, Joao Olavo 1 6 2 1
  • Braunschweig, Germany
    Ymer, Elias 0 4 3 0 Langer, Nils 1 6 0 1
  • Braunschweig, Germany
    Bachinger, Matthias 1 6 4 1 Khachanov, Karen 0 4 2 0
  • Turkey F27, Doubles
    Guerses G / Vecchia E F 2 6 7 2 2 Azkara E M / Kuchibhotla S 0 2 5 0 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Lekaj, Adrijana 0 1 2 0 0 Buzarnescu, Mihaela 2 6 6 2 2
  • France F13, Singles
    Grinberg, Thomas 1 6 0 1 Peliwo, Filip 0 3 2 0
  • France F13, Singles
    Libaud, Arthur 0 2 0 0 0 Puget, Adrien 2 6 6 2 2
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Sramkova, Rebecca 1 6 2 1 Michel, Lara 0 3 4 0
  • Czech Republic F6, Singles
    Jaloviec, Marek 0 0 2 0 Michalicka, Marek 1 6 3 1
  • Serbia F4, Singles
    Zelba, Marious 0 3 1 0 Vukicevic, Dusan 1 6 0 1
  • Belgium F5, Singles
    Horansky, Filip 1 6 4 1 Juszczak, Loic 0 3 3 0
  • Turkey F27, Singles
    Matute, Juan Manuel 0 2 2 0 Zhyrmont, Dzmitry 1 6 4 1
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Holanova, Nina 0 4 0 Van Oost, Nina 0 5 0
  • France F13, Singles
    Gombocz, Adrien 2 6 6 2 2 Nicoud, Florian 0 1 0 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Tchoutakian, Maxime 0 6 0 0 Karlovskiy, Evgeny 1 7 0 1
  • Bangkok, Doubles W-C25-THA-01A
    BAI A / Hsu C-W 0 4 5 0 Buayam K / Okamura K 1 6 3 1
  • Serbia F4, Singles
    Rivera-Aranguiz, Guillermo 1 6 2 1 Celebic, Ljubomir 0 4 0 0
  • France F13, Singles
    Zhang, Zhizhen 1 6 2 1 Teixeira, Maxime 0 0 2 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    VON Deichmann, Kathinka 0 2 2 0 Matteucci, Alice 1 6 2 1
  • Spain F20, Doubles
    Arenas-Gualda I / Ward A 1 7 2 1 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O 0 5 1 0
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Okalova M / Teglas V 12:20 Nefedova A / Pitisci F
  • Turkey F27, Singles
    Metreveli, Aleksandre 0 6 0 Hobart, Daniel 0 5 0
  • Romania F8, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 0 1 0 0 Dima, Dragos 1 6 1 1
  • Serbia F4, Singles
    Fatic, Nerman 0 5 0 Markovic, Goran 0 2 0
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rodionova AN / Sitak A 0 1 0 Hingis M / Paes L 0 4 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Georges, Myrtille 0 1 0 Lister, Cornelia 0 4 0
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Gutierrez Carrasco, Maria 0 3 0 Nancarrow, Alexandra 0 1 0
  • Telavi, Singles W-C10-GEO-04A
    Ostlund, Fanny 0 1 0 Kavlashvili, Tinatin 0 3 0
  • Turkey F27, Singles
    Vellbach, Gustavo 0 1 0 Yuksel, Anil 0 1 0
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Jacob K / Lebedzeva L 12:55 Tehrani T / Wagemaker M
  • Czech Republic F6, Singles
    Laaksonen, Henri 0 0 0 Partl, Adrian 0 0 0
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Torro-Flor, Maria-Teresa 13:00 Soler-Espinosa, Silvia
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kerkhove, Lesley 0 0 0 Burger, Cindy 0 1 0
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Kasatkina, Darya 0 1 0 Ianchuk, Olga 0 0 0
  • Netherlands F4, Singles
    Van Den Honert, Vincent 13:00 Banes, Maverick
  • Netherlands F4, Singles
    Vatutin, Alexey 13:00 Marie, Jules
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hrdinova E / Peer S 0 1 0 Bezmenova A / Kommer F 0 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Vega Hernandez, David 0 1 0 Stoute, Isaac 0 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Hudson, Oliver 0 1 0 Gabb, Richard 0 1 0
  • Netherlands F4, Singles
    Grills, Jacob 13:00 Monteban, Paul
  • Netherlands F4, Singles
    Lootsma, Niels 0 0 0 Stewart, Mitchell 0 1 0
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Gasanova A / Zabirova A 13:05 Peiretti G / Testa G
  • Serbia F4, Singles
    Borsos, Gabor 0 0 0 Zlatanovic, Arsenije 0 2 0
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Poznikhirenko, Ganna 0 1 0 Ozgen, Pemra 0 0 0
  • Great Britain F6, Singles
    Farquharson, Tom 13:05 Boutillier, Remi
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Sharifova K / Vasilyeva L 13:10 Chalaganidze T / Dmitrieva K
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Zanevska, Maryna 0 1 0 Perrin, Conny 0 0 0
  • Austria F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 0 0 0 Kahoun, Jacob 0 0 0
  • Romania F8, Singles
    Dancu, Vlad Andrei 13:10 Manafov, Vladyslav
  • Germany F6, Singles
    Werner, Jean-Marc 0 0 0 Nekic, Tim 0 0 0
  • Germany F6, Singles
    Meis, Pascal 0 1 0 Silva, Caio 0 0 0
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Giovine, Claudia 0 0 0 Shamayko, Marina 0 0 0
  • Belgium F5, Singles
    Diep, Florent 13:10 Kelly, Dayne
  • Great Britain F6, Singles
    Hoyt, Evan 13:10 Willis, Marcus
  • Austria F3, Singles
    Ofner, Sebastian 13:15 Bortolotti, Marco
  • Braunschweig, Germany
    Ghem, Andre 13:20 Granollers, Marcel
  • Braunschweig, Germany
    Carreno-Busta, Pablo 13:20 Mayer, Florian
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Mischa 13:20 Munoz-De La Nava, Daniel
  • Braunschweig, Germany
    Zeballos, Horacio 13:20 Marterer, Maximilian
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Kremer, Dana 13:20 Boeykens, Elyne
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Salzburg, Jule 13:20 Stephenson, Francesca
  • Austria F3, Singles
    Bega, Alessandro 13:20 Vigani, Joy
  • Contrexeville, Singles Qualify...
    Zander, Nina 13:20 Touly, Carla
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Van Der Meij C / Wikkerink J 13:20 De Jong I / Kruijer N
  • Romania F8, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 13:20 Ursu, Vadym
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Evtimova, Dia 13:20 Balducci, Alice
  • Spain F20, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 13:20 Martinez Portero, Pedro
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Martinez Martinez, Maria 13:20 Perera Ros, Meritxell
  • Great Britain F6, Singles
    Martin, Toby 13:20 Carter, Robert
  • Netherlands F4, Singles
    Baughman, Deiton 13:20 Wessels, Louis
  • Czech Republic F6, Doubles
    Kuncik J / Majchrowicz A 13:25 Konecny M / Michnev P
  • Turkey F27, Singles
    AL Taweel, Issam 13:25 Tinelli, Matteo
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Kovinic, Danka 13:30 Min, Grace
  • France F13, Singles
    Massa, Alexandre 13:30 Giraudeau, Thomas
  • Serbia F4, Doubles
    Garcia A / Peric N 13:35 Djurdjevic B / Filipenko V
  • Romania F8, Singles
    Khaledan, Shahin 13:35 Bonadio, Riccardo
  • Belgium F5, Singles
    Simbozel, Florian 13:35 Cant, Louis
  • Turkey F27, Doubles
    Agabigun S / Haylaz M 13:40 Mohamed Hatem M / Moriones J
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Zimmermann, Kimberley 13:40 Parazinskaite, Akvile
  • France F13, Singles
    Furness, Evan 13:40 Reynet, Florian
  • France F13, Singles
    Le Boulch, Thomas 13:40 Eysseric, Jonathan
  • Serbia F4, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 13:45 Boborykin A / Kiuamov T
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Ewijk C / Scheepens J 13:50 Luttikhuis N / Vogelsang E
  • France F13, Singles
    Samper-Montana, Jordi 13:55 Groll, Teri
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Oprandi, Romina 13:55 Lemoine, Quirine
  • Turkey F27, Doubles
    Erguden U B / Setkic A 14:00 Durmus D / Erun F T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Sharapova, Maria 14:00 Vandeweghe, Coco
  • Bursa, Singles W-C50-TUR-02A
    Pivovarova, Anastasia 14:00 Buyukakcay, Cagla
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Melnikova M / Pous-Tio L 14:00 Majeric T / Morgina A
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Paykoc D / Yurtkuran D 14:00 Shapatava S / Vasylyeva A
  • Serbia F4, Doubles
    Petrovic D / Serdarusic N 14:05 Jandric D / Jankovic M
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Pera, Bernarda 14:15 Mayr-Achleitner, Patricia
  • Telavi, Doubles W-C10-GEO-04A
    Akhalkatsi A / Eristavi B 14:20 Helbet J / Patiuk V
  • Amstelveen, Doubles W-C10-NED-...
    Baric N / Karaitiana J 14:25 Furlanetto V / Pella C
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Leune E / Vikhlyantseva N 14:30 Boev M / Sammons M
  • Serbia F4, Doubles
    Completo A / Gaspar Murta A 14:30 Bjelica I / Draganja T
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Muguruza, Garbine 14:30 Bacsinszky, Timea
  • Netherlands F4, Doubles
    Hermans M / Weverink E 14:30 Anderson O / Grills J
  • Netherlands F4, Doubles
    Dankl T-M / Dijkhuizen M 14:30 Goluza I / Street M
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Bonic, Barbara 14:30 Rosca, Andreea Amalia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Zeballos, Noelia 14:30 Tatarus, Gabriela Nicole
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Stinga, Teodora 14:30 Ghioroaie, Ilona Georgiana
  • Czech Republic F6, Doubles
    Blasko M / Miedler L 14:30 Ignatik U / Jebavy R
  • Spain F20, Singles
    Davidovich Fokina, Alejandro 14:30 Divar, Carlos
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Peya A / Soares B 14:30 Murray J / Peers J
  • Great Britain F6, Singles
    Kobelt, Peter 14:30 Clayton, Scott
  • Great Britain F6, Singles
    Tutu, Marshall 14:30 Evans, Daniel
  • Turkey F27, Doubles
    Gerasimov E / Shyla Y 14:35 Suluoglu S / Yalcinkale B
  • Great Britain F6, Singles
    Rice, David 14:35 Oakley, Keelan
  • Braunschweig, Germany
    Krajinovic, Filip 14:40 Riba, Pere
  • Braunschweig, Germany
    Albot, Radu 14:40 Struff, Jan-Lennard
  • Braunschweig, Germany
    Dustov, Farrukh 14:40 Dutra Silva, Rogerio
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Voracova, Renata 14:40 Larsson, Johanna
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Negreanu D / Wlodarczak K 14:40 Kuncikova L / Stuchla K
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Peterson, Rebecca 14:40 Jakupovic, Dalila
  • Austria F3, Singles
    Schroll, Philipp 14:40 Gawron, Marcin
  • Netherlands F4, Singles
    Griekspoor, Tallon 14:40 Wang, Tak Khunn
  • Germany F6, Singles
    Masur, Daniel 14:40 Kopeinigg, Daniel
  • Germany F6, Singles
    Finzelberg, Lukas 14:40 Giner, Marc
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jamie 14:40 Goodall, Josh
  • Austria F3, Singles
    Vilardo, Francesco 14:45 Basso, Andrea
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Luknarova, Zuzana 14:50 Oyen, Sofie
  • Knokke, Doubles W-C10-BEL-02A
    Golovin J / Malm M 14:50 Holanova N / Novotna N
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Bertens, Kiki 14:50 Cepelova, Jana
  • Austria F3, Doubles
    Colorado M / Platzeck Cavalcante P 14:50 Krawietz K / Wagner H
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Naydenova, Aleksandrina 14:50 Kachar, Marina
  • Great Britain F6, Singles
    Malik, Jathan 14:50 Thompson, Jordan
  • Turkey F27, Doubles
    Echargui M / Ouvrard V 14:55 Altinalev M / Sentay A
  • Czech Republic F6, Doubles
    Mertl J / Sikora A 14:55 Kolar Z / Michalicka M
  • Todi, Italy
    Desein, Niels 15:00 Bourgue, Mathias
  • Todi, Italy
    Gonzalez, Alejandro 15:00 Zopp, Jurgen
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Vekic, Donna 15:00 Tatishvili, Anna
  • Romania F8, Doubles
    Ameal J I / Kestelboim M 15:00 Jecan M-A / Sulea T C
  • Romania F8, Doubles
    Anagnastopol V-M / Cornea V V 15:00 Fortuna C / Grigelis L
  • Germany F6, Singles
    Trongcharoenchaikul, Wishaya 15:00 Inzerillo, Jerome
  • Belgium F5, Singles
    Cailleau, Jolan 15:00 Thivant, Yannick
  • Belgium F5, Doubles
    Johnson H / Johnson Y 15:00 Taylor A / Taylor J
  • Spain F20, Singles
    Korovin, Mikhail 15:00 Mendieta, Jorge
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Bouzo Zanotti, Noelia 15:00 Emma, Victoria
  • Serbia F4, Doubles
    Saveljic I / Saveljic I 15:05 PAZ J P / Rivera-Aranguiz G
  • Belgium F5, Singles
    Storme, James Junior 15:05 Demois, Julien
  • Turkey F27, Doubles
    Chervyakov F / Shevkedov F 15:10 Altuna T / Taweel I H
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Bondar, Anna 15:10 De Sutter, Justine
  • France F13, Singles
    Portales, Nino 15:10 Medvedev, Daniil
  • Serbia F4, Doubles
    Markovic G / Sucevic L 15:15 Krnjetin M / Roganovic S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Williams, Serena 15:15 Azarenka, Victoria
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Rojer J-J / Tecau H 15:25 Matkowski M / Zimonjic N
  • France F13, Singles
    Rousset, Elie 15:25 Mina, Gianni
  • Torino, Singles W-C25-ITA-08A
    Brescia, Georgia 15:25 Badosa Gibert, Paula
  • Turkey F27, Doubles
    Duldaev D / Hobart D 15:30 Botzer B T / Ndayishimiye H
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Beygelzimer Y / Krejcikova B 15:30 Munozova A / Topsel M
  • Bursa, Doubles W-C50-TUR-02A
    Eraydin B / Gabueva A 15:30 Gjorcheska L / Sezer M
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cheli C / Marti Riembau A 15:30 Rosatello C / Sarrazin L
  • Italy F17, Doubles
    Coria F / Lipovsek Puches T 15:30 Safwat M / Weissborn T-S
  • Serbia F4, Doubles
    Puttergill C / Zelba M 15:35 Ilic L / Rakic S
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Keys, Madison 15:45 Radwanska, Agnieszka
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Molinero, Florencia 16:00 Mikulcic, Ema
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Baranska A / Muntean V 16:00 Garcia-Perez G / Sanchez-Quintanar C
  • Serbia F4, Doubles
    Celebic L / Radinski A 16:00 Bejtulahi D / Djokovic D
  • Netherlands F4, Doubles
    Baughman D / Dischinger E 16:00 Banes M / Van Peperzeel G
  • Todi, Italy, Doubles
    Caruso S / Gaio F 16:00 Martin A / Melzer G
  • France F13, Singles
    Chettar, Medy 16:00 Millot, Vincent
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Perper, Alexandra 16:00 Beberechi, Andreia
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Scala, Camilla 16:00 Ghioca, Mihaela
  • Iasi, Singles W-C10-ROU-04A
    Prisacariu, Andreea 16:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Crespo Azconzabal A / Farfan D 16:00 Ionescu S / Szatmari A
  • Great Britain F6, Doubles
    Findel-Hawkins J / Mitchell T 16:00 Hoyt E / Mousley B
  • Great Britain F6, Doubles
    FOX D / Martin T 16:00 Vega Hernandez D / Volfson D
  • Turkey F27, Doubles
    Matute J / Vellbach G 16:05 Ilkel C / Yuksel A
  • Great Britain F6, Singles
    Prashanth, N. Vijay Sundar 16:05 Ridout, Robbie
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Vogt, Stephanie 16:10 Gerlach, Katharina
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Hogenkamp R / Kerkhove L 16:10 Klasen A / Klasen C
  • Germany F6, Singles
    Kekez, Duje 16:10 Kuhn, Nicola
  • Germany F6, Singles
    Fago, Matteo 16:10 Muller, Benedikt
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Ianchuk O / Kasatkina D 16:10 Klemenschits S / Lottner A
  • Austria F3, Doubles
    Saavedra-Corvalan C / Urzua-Rivera R 16:10 Lagos V / Moral F
  • Great Britain F6, Doubles
    Kivanda S E / Persad A 16:10 Smethurst D / Willis M
  • Todi, Italy
    Rola, Blaz 16:20 Lindell, Christian
  • Todi, Italy
    Kicker, Nicolas 16:20 Lajovic, Dusan
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Leykina, Polina 16:20 Devits, Mathilde
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Cirstea, Sorana 16:20 Mitu, Cristina-Andreea
  • Austria F3, Doubles
    Bortolotti M / Ghedin N 16:20 Hampel L / Pichler D
  • Braunschweig, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Kuzmanov, Dimitar
  • Contrexeville, Doubles W-C100-...
    Ramialison I / Sibille C 16:30 Partaud M / Touly C
  • Romania F8, Doubles
    Luncanu P-A / Mugevicius L 16:30 Bucur S I / Stanca T
  • Romania F8, Doubles
    Carpen A D / Craciun T D 16:30 Bobleaga R / Damian M D
  • Germany F6, Doubles
    Pashayan D / Prudnikau A 16:30 Abohabaga S / Hassan B
  • Belgium F5, Singles
    Dubail, Julien 16:35 Dehaen, Thomas
  • Knokke, Singles W-C10-BEL-02A
    Harris, Samantha 16:40 Cuypers, Dorien
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Babos T / Peya A 16:40 Savchuck O / Marach O
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Dzumhur D / Skugor F 17:00 Koolhof W / Middelkoop M
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Ghem A / Souza J 17:00 Gonzalez S / Shamasdin A
  • Netherlands F4, Singles
    Lazov, Alexander 17:00 Schoorel, Thomas
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Bryan B / Bryan M 17:00 Bopanna R / Mergea F
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Erlich J / Petzschner P 17:00 Dodig I / Melo M
  • Spain F20, Doubles
    Eldagsen E / Flores I 17:00 Boluda-Purkiss C / Ortega-Olmedo R
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Parish, Helen 17:00 Dentoni, Corinna
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Cervera-Vazquez L / Nancarrow A 17:00 Gonzalez Encinas M H / Perez-Somarriba E
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Canero Perez M D R / Sexmilo Pascual M 17:00 Cortina Pou A / Herrero Garcia Honorato C
  • Italy F17, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 17:00 Giannessi, Alessandro
  • Italy F17, Singles
    Bahamonde, Francisco 17:00 Abbruciati, Lorenzo
  • Italy F17, Singles
    Altamirano, Collin 17:00 Travaglia, Stefano
  • Italy F17, Singles
    Borgo, Francesco 17:00 Sakamoto, Pedro
  • Winnetka, USA, Doubles
    Brunstrom J / Monroe N 17:00 Jung J / Smith C
  • Winnetka, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 17:00 Alrutz G / Nevolo D
  • Winnetka, USA, Doubles
    Mcdonald M / Meister N 17:00 Jones G / Kuznetsov A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Hiltzik J / Stineman R 17:00 Nguyen D / Sarkissian A
  • Winnetka, USA, Doubles
    Jasika O / Mitchell B 17:00 Bolt A / Whittington A
  • Colombia F5, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Pabon Cuesta, Ricardo
  • Colombia F5, Singles
    Valero, Luis 17:00 Rengifo, Frazier
  • Colombia F5, Singles
    Bendeck, Jose Daniel 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F5, Singles
    Torres, Andres 17:00 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Konjuh A / Draganja M 17:10 Mirza S / Soares B
  • Iasi, Doubles W-C10-ROU-04A
    Moroi C / Peckl K 17:30 Kolb M / Kolb N
  • Great Britain F6, Doubles
    Milton J / Thompson J 17:30 Hudson O / Whiteford J
  • Great Britain F6, Doubles
    Modica S / Stoute I 17:30 Goodall J / Meehan H
  • Great Britain F6, Doubles
    COX D / Rice D 17:35 Addison A / Ilett M
  • Versmold, Singles W-C50-GER-05...
    Hobgarski, Katharina 17:40 Rus, Arantxa
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Pekhova P / Witthoeft C 17:40 Daniels C / Geuer N
  • Versmold, Doubles W-C50-GER-05...
    Baluu S / Siedliska N 17:40 Moore T / Perrin C
  • Germany F6, Singles
    Vibert, Francois Arthur 17:40 Kern, Robin
  • Great Britain F6, Doubles
    O'Mara J / Strachan B 17:40 Clayton S / Gabb R
  • Braunschweig, Germany, Doubles
    Langer N / Marterer M 17:50 Kretschmer G / Satschko A
  • Todi, Italy
    Fabbiano, Thomas 18:00 Cecchinato, Marco
  • Winnetka, USA
    Krueger, Mitchell 18:00 Bolt, Alex
  • Winnetka, USA
    Nguyen, Daniel 18:00 Cunha, Henrique
  • Winnetka, USA
    Kozlov, Stefan 18:00 Harrison, Ryan
  • Contrexeville, Singles W-C100-...
    Ferro, Fiona 18:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Todi, Italy, Doubles
    Cerretani J / Paval C 18:00 Collarini A / Galdos S
  • France F13, Singles
    Rufin, Guillaume 18:00 Humbert, Ugo
  • France F13, Singles
    Sakharov, Gleb 18:00 Blanchet, Ugo
  • Germany F6, Doubles
    Kopeinigg D / Maier H 18:00 Bensoussan S / Masur D
  • Belgium F5, Doubles
    Gennaro D / Munafo P 18:00 Malisse X / Storme J J
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Aristegui, Mercedes 18:00 Parres Azcoitia, Olga
  • Wimbledon, London, Great Brita...
    Black C / Cabal J S 18:00 Mladenovic K / Nestor D
  • Netherlands F4, Doubles
    Niesten M / Vatutin A 18:30 Granollers-Pujol G / Vervoort M
  • Todi, Italy, Doubles
    Beck A / Gojowczyk P 18:30 Desein N / Gigounon G
  • Spain F20, Doubles
    Martos Gornes S / Toledo Bague P 18:30 Esteve Lobato E / Martinez Portero P
  • Spain F20, Doubles
    Divar C / Innerarity Abascal P 18:30 Canas Garcia J P / Orozco Carrasco G
  • Spain F20, Doubles
    Korovin M / Voronin D 18:30 Gakhov I / Igoshin A
  • Italy F17, Singles
    Lago, Tommaso 18:30 Sabry, Sherif
  • Italy F17, Doubles
    Della Tommasina D / Rondoni P 18:30 Carli C / Stefanini J
  • Colombia F5, Singles
    Hernandez Ramirez, Sergio Luis 18:30 Builes, Tomas
  • Colombia F5, Singles
    Guerrero, Juan Camilo 18:30 Montero, Jorge
  • Colombia F5, Singles
    Quintero, Michael 18:30 Barrios, Geronimo
  • Colombia F5, Singles
    King, Kevin 18:30 Galan Riveros, Daniel Elahi
  • Italy F17, Singles
    Kwiatkowski, Thai-Son 19:00 Naso, Gianluca
  • Great Britain F6, Doubles
    Daniell M / Gan O 19:05 Malik J / Ridout R
  • Winnetka, USA
    Dancevic, Frank 19:20 Myneni, Saketh
  • Winnetka, USA
    Ito, Tatsuma 19:20 Meister, Nicolas
  • Winnetka, USA
    Sandgren, Tennys 19:20 Escobedo, Ernesto
  • Winnetka, USA
    Whittington, Andrew 19:20 Mcdonald, Mackenzie
  • Germany F6, Doubles
    Schwarz D / Schwarz L 19:30 Korshunov S / Sabanin Y
  • Belgium F5, Singles
    Laurent, Yanais 19:30 Folie, Alexandre
  • Getxo, Singles W-C10-ESP-07A
    Payet, Eva Pauline 19:30 De La Puerta Uribe, Lucia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Spiteri, Dalila 19:30 Kordolaimi, Eleni
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Suhail, Ushna 19:30 Antoun, Maddison
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Huber, Luisa Marie 19:30 Zhuravleva, Angelina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Agarwal, Disha Satish 19:30 Kuznetsova, Varvara
  • Todi, Italy, Doubles
    Barnett S / Kim K 20:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Getxo, Doubles W-C10-ESP-07A
    Aristegui M / Emma V 20:00 Martinez Martinez M / Parres Azcoitia O
  • Colombia F5, Singles
    Espricigo, Renan Conti 20:00 Makiguchi, Ryusei
  • Colombia F5, Singles
    DO Porto, Enzo 20:00 Erazo, Camilo Andres
  • Colombia F5, Doubles
    Bendeck J D / Gomez A 20:00 Ruiz Naranjo M A / Ruiz Naranjo P P
  • Colombia F5, Doubles
    Mora D / Perez Cortez A 20:00 Escobar F / Valero L
  • Winnetka, USA
    Bossel, Adrien 20:40 Kuznetsov, Alex
  • Winnetka, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 20:40 Kutrovsky D / O'Brien D
  • Italy F17, Singles
    Licciardi, Pietro 21:00 Leonardi, Filippo
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Dixon G / Zotova M 21:00 Pinto G / Zerulo M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kuznetsova V / Malikova K 21:00 Franze C / Squarcialupi G
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    CHO I-H / Guttormsen K 21:00 Gardella F J / Prati F
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Bhunu V / Geiss J 21:00 Bukhanko A / Prozorova E
  • Todi, Italy
    Mager, Gianluca 21:30 Gonzalez, Maximo
  • Colombia F5, Doubles
    Hank T / Zornosa S 21:30 Hernandez Ramirez S L / Hoyos Franco A
  • Winnetka, USA
    Tiafoe, Francis 22:00 Devvarman, Somdev
  • Winnetka, USA
    Kavcic, Blaz 22:00 Sarkissian, Alexander
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gaydarzhi K / Lazareva M 22:00 Singh O / Suhail U
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Malykh P / Sakchatchawan C 22:00 Procacci A M / Spiteri D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Costa Melgar C / Zhuravleva A 22:00 Aleshcheva V / Paperini D
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Agarwal D S / Antoun M 22:00 Abou Zekry O / Rana S
  • Winnetka, USA, Doubles
    Crepaldi E / Cunha H 22:00 Myneni S / Reid M
  • Winnetka, USA
    Nevolo, Dennis 23:20 Jung, Jason

Čudno

Trener SMS porukom otpustio osmoricu igrača

Fudbal

Fudbalski klub Preston Nort End, član engleske Prve divizije, odnosno treće lige po rangu na Ostrvu, ostao je za samo nekoliko nedelja bez 14 igrača

Grejem Vestliotkaz osmorici

Fudbalski klub Preston Nort End, član engleske Prve divizije, odnosno treće lige po rangu na Ostrvu, ostao je za samo nekoliko nedelja bez 14 igrača!

Iza otkaza stoji menadžer Grejem Vestli, čovek poznat u engleskom fudbalu po tankim živcima i niskom nivou tolerancije. Isti taj Vestli prvo je u maju saopštio petorici fudbalera da na njih više ne računa, a sada je, tokom vikenda putem SMS poruke obavestio još osmoricu da je došlo vreme za rastanak. Četrnaesti fudbaler, golman Ričard Rajt, sam se pokupio i dao otkaz kada je video šta radi Vestli, pod izgovorom da mu nedostaje porodica.

Britanski mediji tvrde da je želeo da izbegne direktan susret sa "otpisanima" da ih ne bi izvređao prilikom razgovora.

Evo i kako je izgledala famozna SMS poruka, prva ovog tipa u Ostrvskom fudbalu:

"Momci, vi ste među osmoricom igrača od kojih očekujem da do početka nove sezone napuste klub. Kao što ste verovatno već čuli, u nastavku priprema, treniraćete pod posebnim programom i nećete biti uključeni u prvi tim na uvodnim utakmicama. Vaši treninzi će početi 10. jula a ne trećeg, a naknadno ću vam poslati detalje i oko toga. Slobodni ste u pronalaženju nove sredine, molim vas da me informišete ako s nekim budete pregovarali. Ne smete da dolazite na treninge ekipe kao i da putujete u inostranstvo, jer ćete možda istog dana morati da dođete u klub povodom transfera. U međuvremenu, pratite trenutni program treninga pod kojim ste. U potpisu, GV".

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Može se očekivati da se posle bure stvari kompromisno dogovore jer nikome nije u interesu da ruši EU Miroljub Aleksić, vlasnik „Alko grupe“

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!