• Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Eguchi, Misa 03:00 Imanishi, Miharu
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Lykina, Ksenia 1 4 6 1 Zhang, Yuxuan 1 6 4 1
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    LU, Jing Jing 2 6 6 2 2 Zhang, Yukun 0 4 3 0 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Gao, Xinyu 1 3 6 1 Ivakhnenko, Valentyna 1 6 4 1
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Lee, Ye-Ra 0 4 2 0 0 Liu, Chang 2 6 6 2 2
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    LI, Yixuan 0 1 2 0 0 Han, Na-Lae 2 6 6 2 2
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Kumkhum, Luksika 1 7 1 1 XU, Yi-Fan 0 6 1 0
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Miyamura M / Wongteanchai V 0 2 2 0 Inoue M / Omae A 1 6 5 1
  • An-Ning, China
    Thompson, Jordan 1 6 5 1 Lee, Hyung-Taik 0 3 2 0
  • An-Ning, China
    Perez Sanz, David 1 7 1 1 Singh, Karunuday 0 6 0 0
  • An-Ning, China
    Ouyang, Bowen 0 3 2 0 0 Androic, Toni 2 6 6 2 2
  • An-Ning, China
    Van Peperzeel, Gavin 2 6 6 2 Saito, Takashi 0 3 1 0
  • Gifu, Singles W-C75-JPN-01A
    Osaka, Naomi 1 7 1 1 Wang, Qiang 0 5 3 0
  • Taipei City, Taiwan
    Kudla, Denis 1 6 1 1 Hung, Jui-Chen 0 2 1 0
  • Taipei City, Taiwan
    Matsui, Toshihide 0 5 0 Niki, Takuto 0 4 0
  • An-Ning, China, Doubles
    Folie A / Prashanth N V S 05:00 Androic T / Skugor F
  • Thailand F2, Singles
    Ito, Yuichi 0 4 0 Oku, Hiromasa 0 3 0
  • Thailand F2, Singles
    Rawat, Sidharth 0 4 0 Wattanakul, Singekrawee 0 3 0
  • Thailand F2, Singles
    Itzstein, Zach 0 3 0 Sornbutnark, Warit 0 5 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Yang, Jiaqi 05:25 Liebens, Klaartje
  • Kazakhstan F4, Singles
    Lebedev, Ilya 0 0 Tyurnev, Evgeny 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles
    Zaitcev, Anton 05:30 Lebedyn, Alexander
  • Kazakhstan F4, Singles
    Uzhylovsky, Vladimir 0 0 Khassanov, Roman 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles
    Khabibulin, Timur 0 0 Gakhov, Ivan 0 0
  • Kazakhstan F4, Singles
    Tsoy, Pavel 0 1 0 Mamyr, Bolat 0 0 0
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Sharipova, Sabina 05:40 Hong, Hyun-Hui
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Chang, Kai-Chen 05:40 Luangnam, Nudnida
  • Kazakhstan F4, Singles
    Ayap, Sagadat 0 0 Alekseenko, Gleb 0 0
  • An-Ning, China
    Lee, Duck Hee 05:50 Takeuchi, Kento
  • An-Ning, China
    Cao, Zhaoyi 05:50 Zemlja, Grega
  • An-Ning, China
    Roelofse, Ruan 05:50 Watanuki, Yusuke
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Yang, Zhaoxuan 05:50 Lee, Ya-Hsuan
  • An-Ning, China
    Skugor, Franko 05:50 Westerhof, Boy
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    You, Xiaodi 05:50 Guarachi, Alexa
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Broady N / Pliskova K 06:00 Okadaue C / Tanaka Y
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    BAI A / Myers A 06:00 Namigata J / Tanasugarn T
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Aoyama S / Kuwata H 06:05 Hibino N / Kato M
  • Taipei City, Taiwan
    YI, Chu-Huan 06:20 Harrison, Ryan
  • Taipei City, Taiwan
    YU, Cheng-Yu 06:20 Smith, John-Patrick
  • Thailand F2, Singles
    Grills, Jacob 06:40 Katayama, Sho
  • Thailand F2, Singles
    O'Connell, Christopher 06:40 Onishi, Ken
  • Kazakhstan F4, Singles
    Mnushkin, Dmitry 07:00 Fayziev, Sanjar
  • Kazakhstan F4, Singles
    Shyla, Yaraslau 07:00 Kedryuk, Alexey
  • Kazakhstan F4, Singles
    Ismailov, Temur 07:00 Kolisnyk, Olexiy
  • Kazakhstan F4, Singles
    Chepelev, Alexandr 07:10 Yevseyev, Denis
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Embree, Lauren 07:10 Hsieh, Su-Wei
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    GAI A / Xun F 07:10 LIU C / LU J-J
  • Kazakhstan F4, Singles
    Voronin, Dimitriy 07:10 Nedelko, Ivan
  • Kazakhstan F4, Singles
    Resnyanskiy, Dmitry 07:10 Ikramov, Sarvar
  • Nanning, Singles W-C25-CHN-06A
    Liu, Fangzhou 07:20 Lee, So-Ra
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Lykina K / Simmonds C 07:20 LI Y / Wang Y
  • An-Ning, China
    Folie, Alexandre 07:30 Hong, Seong Chan
  • An-Ning, China
    Bai, Yan 07:30 Saville, Luke
  • An-Ning, China
    Yang, Tsung-Hua 07:30 Prashanth, N. Vijay Sundar
  • An-Ning, China, Doubles
    Wang R / Wang R 07:30 Huang L-C / Vervoort M
  • Gifu, Doubles W-C75-JPN-01A
    Eguchi M / Sawayanagi R 07:35 Adachi Y / Ukai M
  • Taipei City, Taiwan
    Lacko, Lukas 07:40 Klein, Brydan
  • Taipei City, Taiwan
    Wang, Chieh-Fu 07:40 Barton, Matthew
  • Thailand F2, Singles
    Santillan, Akira 08:10 Kondo, Hiroki
  • Thailand F2, Singles
    Shiga, Masato 08:10 Onozawa, Arata
  • Thailand F2, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 08:10 Ochi, Makoto
  • Israel F4, Singles
    Bulis, Mor 08:30 Grenier, Hugo
  • Israel F4, Singles
    Rossier, Simeon 08:30 Semidockih, Pavel
  • Israel F4, Singles
    Paris, Joshua 08:30 Darmon, Aviv
  • Israel F4, Singles
    Nir, Yoav 08:30 Elia, Alon
  • Israel F4, Singles
    Goldengoren, Tal 08:30 Patael, Ben
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Mun, Viktoryia 08:30 Kerimbayeva, Kamila
  • Kazakhstan F4, Singles
    Badanov, Dmytro 08:30 Arashov, Arsan
  • Kazakhstan F4, Singles
    Kushakov, Alexandr 08:30 Kivattsev, Kirill
  • Kazakhstan F4, Singles
    Vasilevski, Andrei 08:40 Ivanov, Vladimir
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Grinchishina, Alexandra 08:40 Ainitdinova, Gozal
  • Kazakhstan F4, Singles
    Tsivadze, George 08:40 Lopez Jaen, Miguel Angel
  • An-Ning, China
    Zheng, Weiqiang 08:50 Sharan, Divij
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    HAN X / Zhang K-L 08:50 YOU X / Zhu A W
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Yang Z / YE Q Y 08:50 Chen J / Tian R
  • An-Ning, China, Doubles
    Singh K / Whittington A 08:50 Banes M / Van Peperzeel G
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Kudla D / Udomchoke D 09:00 Kravchuk K / Marchenko I
  • Taipei City, Taiwan
    Zhang, ZE 09:00 Groth, Samuel
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Negreanu, Daiana 09:00 Tomic, Sara
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Sanchez-Quintanar, Cristina 09:00 Sabalenka, Aryna
  • Greece F6, Singles
    Robert, Quentin 09:00 Surreaux, Arthur
  • Greece F6, Singles
    Konecny, Michal 09:00 Kekercheni, Filipp
  • Greece F6, Singles
    Dunlap, Dane 09:00 Brinkman, Nils
  • Greece F6, Singles
    Mikos, Konstantinos 09:00 Petrovic, Danilo
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Altuna T / Basilashvili N 09:00 Guccione C / SA A
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Martin F / Raja P 09:00 Bury A / Gabashvili T
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Golubev A / Istomin D 09:00 Kukushkin M / Nedovyesov A
  • Spain F11, Singles
    Amantegui, Javier 09:00 Zeballos, Federico
  • Spain F11, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 09:00 Oliveira, Goncalo
  • Spain F11, Singles
    Villacorta-Alonso, Ricardo 09:00 Giraudeau, Thomas
  • Spain F11, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 09:00 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 09:30 Barbat, Karen
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 09:30 Fourouclas, Natasha
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 09:30 Daniels, Carolin
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 09:30 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 09:30 Fridman, Olga
  • Italy F7, Singles
    Leonardi, Filippo 09:30 Fortuna, Claudio
  • Italy F7, Singles
    Capecchi, Daniele 09:30 Martinez, Mateo Nicolas
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Rus, Arantxa 09:30 Cavalle-Reimers, Yvonne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Matteucci, Alice 09:30 Alexandre DA Rosa, Karolayne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Sanesi, Gaia 09:30 Sakkari, Maria
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 09:30 LI, Yuenu
  • Thailand F2, Singles
    Lim, Yong-Kyu 09:40 Burapharitta, Phassawit
  • Thailand F2, Singles
    Tearney, Finn 09:40 Susanto, David Agung
  • Thailand F2, Singles
    Dome, Andre 09:40 Hochwalt, Tyler
  • Ostrava, Czech Republic
    Kovalik, Jozef 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Ostrava, Czech Republic
    Martin, Andrej 10:00 Mertl, Jan
  • Turkey F17, Singles
    Jankovic, Miki 10:00 Salman, Omar
  • Turkey F17, Singles
    Orno, Philip 10:00 Bonzi, Benjamin
  • Turkey F17, Singles
    Marsalek, James 10:00 Ergeneman, Gokberk
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Lukacs, Vanda 10:00 Chien, Pei-Ju
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Marikova, Adriana 10:00 Lysakova, Antonina
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Nylund, Nanette 10:00 Fuentes, Camila
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Ladurner, Jasmin 10:00 Tarpischeva, Aliya
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Kulikova, Yulia 10:00 Kuzmova, Viktoria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ryskova, Lujza 10:00 Konotoptseva, Danielle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gilchrist, Nadja 10:00 Korzhova, Ekaterina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 10:00 Plipuech, Plobrung
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Denisenko V / Yang Y 10:00 Radovcic L / Radovcic P
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 10:00 Khachanov, Karen
  • Munich, Germany, Doubles
    Peya A / Soares B 10:00 Stakhovsky S / Troicki V
  • Munich, Germany, Doubles
    Cermak F / Vesely J 10:00 Begemann A / Knowle J
  • Turin, Italy
    Krstin, Pedja 10:00 Quinzi, Gianluigi
  • Turin, Italy
    Brkic, Tomislav 10:00 Sijsling, Igor
  • Munich, Germany, Doubles
    Estrella V / Souza J 10:00 Murray J / Peers J
  • Turin, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 10:00 Borgo F / Naso G
  • Turin, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Rondoni P 10:00 Giorgini D / Ungur A
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 10:00 Bedene A / Rice D
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 10:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • Turin, Italy, Doubles
    Khachanov K / Ymer E 10:00 Roca Batalla O / Trungelliti M
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 10:00 Marcan D / Sancic A
  • Turin, Italy, Doubles
    Coppejans K / Lamasine T 10:00 Eremin E / Sonego L
  • Turin, Italy, Doubles
    Arnaboldi A / Viola M 10:00 Motti A / Thornley S
  • Israel F4, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 10:00 Ezer B / Tasev S
  • Israel F4, Doubles
    Allouche I / Zarbielov L 10:00 Saveljev E / Zemel Y
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Gasanova, Anastasia 10:00 Vasilyeva, Liubov
  • Israel F4, Doubles
    Schab Y / Solomon D 10:00 Oliel Y / Tamir D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Tarasova, Alena 10:00 Yusupova, Guzal
  • Ostrava, Czech Republic
    Djere, Laslo 10:00 Panfil, Grzegorz
  • Ostrava, Czech Republic
    Munoz-De La Nava, Daniel 10:00 Michalicka, Marek
  • Egypt F16, Singles
    Blumenberg, Alex 10:00 Sergiienko, Sergiy
  • Egypt F16, Singles
    Portales, Nino 10:00 Estruch Mano, David
  • Egypt F16, Singles
    Gille, Sander 10:00 Andrzejczuk, Adrian
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Lidkovskaya, Irina 10:00 Ekshibarova, Vlada
  • Egypt F16, Singles
    Wojnar, Bartosz 10:00 Osama, Mazen
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 10:00 Cornet, Alize
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 10:00 De Greef, Arthur
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 10:00 Couacaud, Enzo
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Rudakova, Anastasia 10:10 Turarbek, Zhanelya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Lodikova, Daria 10:10 Levashova, Evgeniya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina, Albina 10:10 Pekhova, Polina
  • Sweden F1, Singles
    Van Beem, Colin 10:15 Pauffley, Neil
  • Sweden F1, Singles
    Appelgren, Daniel 10:15 Sillanpaa, Henrik
  • Sweden F1, Singles
    Samuelsson, Christian 10:15 Mridha, Jonathan
  • Sweden F1, Singles
    Bettles, Andrew 10:15 Jotovski, Tomislav
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    VON Deichmann, Kathinka 10:30 Kolarova, Veronika
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Chimura, Natsumi 10:30 Stamatova, Julia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Wachaczyk, Julia 10:30 Morderger, Yana
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Armitano, Mathilde 10:30 Birrell, Kimberly
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Xie, Carolyn 10:30 Moser, Lisa Maria
  • Greece F6, Singles
    Zgombic, Fran Zvonimir 10:30 Goldsteiner, Peter
  • Israel F4, Doubles
    BAR D / Martin T 10:30 Kapach R / Shaul A
  • Spain F11, Singles
    Willis, Marcus 10:30 Rumenov Payakov, Georgi
  • Spain F11, Singles
    Manrique-Velazquez, Diego-Jose 10:30 Semmler, Miguel
  • Spain F11, Singles
    Jomby, Tom 10:30 De Lorenzo-Aracama, Ander
  • Spain F11, Singles
    Hernando Ruano, Jorge 10:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Prague, Czech Republic
    Niculescu, Monica 11:00 Kovinic, Danka
  • Prague, Czech Republic
    Bencic, Belinda 11:00 Konjuh, Ana
  • Munich, Germany
    Mayer, Florian 11:00 Rosol, Lukas
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Lopez M / Marrero D 11:00 Machado R / Silva F F
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 11:00 Monroe N / Sitak A
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Fyrstenberg M / Mirnyi M 11:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Munich, Germany
    Dustov, Farrukh 11:00 Stepanek, Radek
  • Istanbul, Turkey
    Kavcic, Blaz 11:00 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Istanbul, Turkey
    Nedovyesov, Oleksandr 11:00 Kukushkin, Mikhail
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 11:00 Fomina, Alona
  • Munich, Germany
    Tipsarevic, Janko 11:00 Tomic, Bernard
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 11:00 Piontek, Theresa
  • Munich, Germany
    Pospisil, Vasek 11:00 Thiem, Dominic
  • France F9, Singles
    Marti, Yann 11:00 De Schepper, Joeffrey
  • France F9, Singles
    Reinwein, Sami 11:00 Dubail, Julien
  • France F9, Singles
    Sidorenko, Alexandre 11:00 Hemery, Calvin
  • Prague, Czech Republic
    Pliskova, Karolina 11:00 Beck, Annika
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Mayer L / Ramos-Vinolas A 11:00 Almagro N / Garcia-Lopez G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 11:00 Elias G / Sousa J
  • Italy F7, Singles
    Giacalone, Omar 11:00 Turchetti, Nicolo
  • Italy F7, Singles
    Portaluri, Giorgio 11:00 Baldi, Filippo
  • Italy F7, Singles
    Antonescu, Vasile 11:00 Vibert, Francois Arthur
  • Italy F7, Singles
    Heras, Patricio 11:00 Torroni, Giulio
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Remondina, Anna-Giulia 11:00 Teichmann, Jil Belen
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Ferro, Fiona 11:00 Johansson, Mathilde
  • Istanbul, Turkey
    Dzumhur, Damir 11:00 Rublev, Andrey
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 11:00 Bonaventure Y / Schuurs D
  • Nigeria F1, Singles
    Paul, Christian 11:00 Cooper, Joe
  • Nigeria F1, Singles
    Korshunov, Stanislav 11:00 Chanakira, Tinotenda
  • Nigeria F1, Singles
    Zannou, Timothee 11:00 Darko, George
  • Estoril, Portugal
    Lopez, Feliciano 11:00 Haase, Robin
  • Ostrava, Czech Republic
    Kellovsky, Dominik 11:20 Cervantes Huegun, Inigo
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 11:20 Coppejans, Kimmer
  • Ostrava, Czech Republic
    Lojda, Dusan 11:20 Ward, James
  • Marrakech, Morocco
    Witthoeft, Carina 11:30 Maria, Tatjana
  • Marrakech, Morocco
    Babos, Timea 11:30 Barthel, Mona
  • Marrakech, Morocco
    Erakovic, Marina 11:30 Mladenovic, Kristina
  • Turkey F17, Singles
    Fatic, Nerman 11:30 Sebaoun, Leo Julien
  • Turkey F17, Singles
    Catarina, Lucas 11:30 Geens, Clement
  • Turkey F17, Singles
    Erdurak, Ege 11:30 Neuchrist, Maximilian
  • Turkey F17, Singles
    Grynkowski, Piotr 11:30 Miedler, Lucas
  • Turkey F17, Singles
    Geerts, Michael 11:30 Grinderslev, Anders
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Moroi, Cristina 11:30 Akbas, Basak
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Alay, Ekaterina 11:30 Ionescu, Simona
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-16A
    Schmidt, Carolin 11:30 Aponasenko, Vasilisa
  • Egypt F16, Doubles
    Bejtulahi D / Tepavac M 11:30 Hossam K / Taweel I H
  • Israel F4, Doubles
    Elbaz S / Radionov M 11:30 Idzon R / Ovil O
  • Israel F4, Doubles
    Bulis M / Cukierman D 11:30 Grenier H / Rossier S
  • Israel F4, Doubles
    Kovalenko Y / Mozgovoy A 11:30 Kobelt P / Wagner S
  • Egypt F16, Doubles
    Maamoun K / Sabry S 11:30 Martynov P / Polyakov V
  • Egypt F16, Doubles
    Barnes K / Segal L 11:30 Dankl T-M / Mick P
  • Egypt F16, Doubles
    Gadjiev A / Milovic Z 11:30 Drzewiecki K / Smola M
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Taluenko, Arina 11:30 Zolotareva, Alina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Klyueva, Ekaterina 11:30 Skidanova, Angelina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Pospelova, Aleksandra 11:30 Urzhumova, Valeriya
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Authom M / Mertens Y 11:30 Elgin M / Molchanov D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dubrovina, Alexandra 11:40 Folts, Arina
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Merenkova, Polina 11:40 Shevchenko, Darya
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Khabarova, Elizaveta 11:40 Sharifova, Ksenija
  • Sweden F1, Singles
    Gabb, Richard 11:45 Sels, Jelle
  • Sweden F1, Singles
    Blomgren, Tobias 11:45 VON Massow, George
  • Sweden F1, Singles
    Haenle, Pirmin 11:45 Renard, Lucas
  • Sweden F1, Singles
    Reichelt, Timon 11:45 Brunstrom, Jesper
  • Taipei City, Taiwan
    Wang, Jimmy 12:00 Ramanathan, Ramkumar
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 12:00 Chalaganidze T / Parrizas-Diaz N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Konotoptseva D / Lukic J 12:00 Korzhova E / Tholey L
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Manjon Mihalic N / Wang Z 12:00 Clerici G / Grymalska A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Muntean S / Muntean V 12:00 Gilchrist N / Riley A
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Serrano Garcia, Natalia 12:00 Kawasaki, Yoshimi
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Fafaliou, Stamatia 12:00 Siedliska, Natalia
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Boren, Brynn 12:00 Cadar, Elena Teodora
  • Greece F6, Singles
    Jakupovic, Alexandros 12:00 Goncalves Lima, Vitor
  • Marrakech, Morocco
    Irigoyen, Maria 12:00 Atik, Rita
  • Spain F11, Singles
    Pulgar-Garcia, Javier 12:00 Favrot, Alexandre
  • Spain F11, Singles
    Escoffier, Antoine 12:00 Taberner, Carlos
  • Spain F11, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 12:00 Zapata Miralles, Bernabe
  • Spain F11, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 12:00 Paccini Sancho, Mario
  • Prague, Czech Republic
    Govortsova, Olga 12:15 Pironkova, Tsvetana
  • Prague, Czech Republic
    Pavlyuchenkova, Anastasia 12:15 Hradecka, Lucie
  • Prague, Czech Republic
    Brengle, Madison 12:15 Strycova, Barbora
  • Munich, Germany
    Brown, Dustin 12:20 Bolelli, Simone
  • Munich, Germany
    Struff, Jan-Lennard 12:20 Zverev, Mischa
  • Munich, Germany, Doubles
    Fleming C / Marray J 12:20 Junaid R / Shamasdin A
  • Istanbul, Turkey
    Gimeno-Traver, Daniel 12:20 Ilkel, Cem
  • Istanbul, Turkey
    Melzer, Jurgen 12:20 Darcis, Steve
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 12:30 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 12:30 Simion, Oana Georgeta
  • France F9, Singles
    Denolly, Corentin 12:30 Jacq, Gregoire
  • France F9, Singles
    Medvedev, Daniil 12:30 Kekez, Duje
  • France F9, Singles
    Petit, Gabriel 12:30 Rochette, Laurent
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 12:30 Laaksonen, Henri
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 12:30 Arnaboldi, Andrea
  • Italy F7, Singles
    Durasovic, Viktor 12:30 Fago, Matteo
  • Italy F7, Singles
    Bensoussan, Samuel 12:30 Carli, Cristian
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Klasen, Anna 12:30 Schaefer, Anne
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 12:30 Mertens, Elise
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Baranska A / Zaniewska S 12:30 Dinu C / Gonzalez M
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Georges M / Njiric S 12:30 Pusceddu C / Stoerbrauck S
  • Istanbul, Turkey
    Istomin, Denis 12:30 Paire, Benoit
  • Nigeria F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 12:30 Balami, Umaru
  • Nigeria F1, Singles
    Chetty, Joshua 12:30 Pecotic, Matija
  • Nigeria F1, Singles
    Song, Evan 12:30 Molaoa, Refiloe
  • Ostrava, Czech Republic
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:40 Mecir, Miloslav
  • Turin, Italy
    Basic, Mirza 12:40 Naso, Gianluca
  • Ostrava, Czech Republic
    Brunner, Pascal 12:40 Bourgue, Mathias
  • Marrakech, Morocco
    Vekic, Donna 12:45 Svitolina, Elina
  • Marrakech, Morocco
    Mchale, Christina 12:45 Hantuchova, Daniela
  • Marrakech, Morocco
    Parmentier, Pauline 12:45 Siegemund, Laura
  • Turkey F17, Doubles
    Orno P / Shabib M 13:00 Elistratov E / Perunov I
  • Turkey F17, Doubles
    Heller P / Marsalek J 13:00 Gigolaev R / Perfilov A
  • Turkey F17, Doubles
    Karelin I / Strachan B 13:00 Kehyayan J D / Naqvi M
  • Turkey F17, Doubles
    Fatic N / Jankovic M 13:00 Kirillov E / Tarpischev P
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Kuzmova V / Lysakova A 13:00 Geiss J / Ladurner J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-16A
    Bukhanko A / Saidova S 13:00 Chien P-J / Nylund N
  • Israel F4, Doubles
    Belfer D / Reznik O 13:00 Dudockin D / Nir Y
  • Estoril, Portugal
    De Schepper, Kenny 13:00 Elias, Gastao
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Gakhov I / Tyurnev E 13:00 Alekseenko G / Kushakov A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Galkin A / Lebedev I 13:00 Ivanov V / Uzhylovsky V
  • Estoril, Portugal
    Carreno-Busta, Pablo 13:00 Lestienne, Constant
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva, Ksenia 13:00 Lyukshinova, Elisabeth
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Gonzales R / Walsh D 13:00 Mertl J / Pavlasek A
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Djere L / Lojda D 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Djamalov A / Tsoy P 13:10 Arashov A / Kedryuk A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Badanov D / Nedelko I 13:10 Resnyanskiy D / Yevseyev D
  • Shymkent, Singles W-C10-KAZ-04...
    Malikova, Katya 13:10 Kim, Yuliya
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza, Garbine 13:15 Kasatkina, Darya
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 13:15 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 13:15 Mansson M / Pauffley N
  • Sweden F1, Doubles
    Jotovski T / Sekulic M 13:15 Svensson A / Wogen G
  • Sweden F1, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 13:15 De Goeijen B / Sporken M
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Kibi Y / Niki T 13:20 Bhambri Y / Myneni S
  • Munich, Germany
    Kohlschreiber, Philipp 13:20 Vesely, Jiri
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Chuang C-J / Liang C 13:30 Krunic A / Martic P
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bogdan E / Chan C-W 13:30 Kichenok L / Kichenok N
  • Estoril, Portugal
    Gasquet, Richard 13:30 Matosevic, Marinko
  • Prague, Czech Republic
    Goerges, Julia 13:30 Koukalova, Klara
  • Greece F6, Doubles
    Bourchier H / Jandric D 13:30 Gregoriou C / Stylianou A
  • Egypt F16, Doubles
    Pashayan D / Sergiienko S 13:30 Cappeau G / Portales N
  • Egypt F16, Doubles
    Blumenberg A / Erguden U B 13:30 Feler M / Lizen A
  • Egypt F16, Doubles
    Algeri M / Solpi N 13:30 Bessire F / Wojnar B
  • Egypt F16, Doubles
    Jhun A / Tutu M 13:30 Brechemier T / Gille S
  • Spain F11, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 13:30 Nava, Eduardo
  • Spain F11, Singles
    Mukund, Sasi Kumar 13:30 Cuypers, Brian
  • Spain F11, Singles
    Igoshin, Alexander 13:30 Vidal Azorin, Jose Fco
  • Spain F11, Singles
    Fermosell, Jaime 13:30 Checa-Calvo, Jose
  • Munich, Germany
    Stakhovsky, Sergiy 13:40 Ledovskikh, Mikhail
  • Istanbul, Turkey
    Kuznetsov, Andrey 13:40 Gabashvili, Teimuraz
  • Istanbul, Turkey
    Kokkinakis, Thanasi 13:40 Lajovic, Dusan
  • Munich, Germany, Doubles
    Struff J-L / Thiem D 13:40 Paes L / Stepanek R
  • Munich, Germany, Doubles
    Mayer F / Moser F 13:40 Becker B / Meffert D
  • Marrakech, Morocco
    Rodina, Evgeniya 14:00 Bacsinszky, Timea
  • France F9, Singles
    Inzerillo, Jerome 14:00 Puget, Adrien
  • Turin, Italy
    Jaziri, Malek 14:00 Volandri, Filippo
  • France F9, Singles
    Fournerie, Theo 14:00 Beran, Martin
  • France F9, Singles
    Chettar, Medy 14:00 Wang, Tak Khunn
  • Turin, Italy
    Viola, Matteo 14:00 Ungur, Adrian
  • Turin, Italy
    Veic, Antonio 14:00 Bedene, Aljaz
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    De Cesare H / Sokiran A 14:00 Armitano M / Zovincova V
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Gaydarzhi K / Tomic S 14:00 AL Nabhani F / Sanchez-Quintanar C
  • Greece F6, Doubles
    Gevel D / Kekercheni F 14:00 Dunlap D / Surreaux A
  • Greece F6, Doubles
    Konecny M / Simunek D 14:00 Mikos K / Tsitsipas P
  • Greece F6, Doubles
    Riondy M / Robert Q 14:00 Crepaldi E / Kocevar-Desman T
  • Marrakech, Morocco
    Van Uytvanck, Alison 14:00 Puig, Monica
  • Marrakech, Morocco
    Kanepi, Kaia 14:00 Pereira, Teliana
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    LI Y / Njoze M 14:00 Buzarnescu M / Cadantu A
  • Nigeria F1, Singles
    Iloputa, Ikechukwu 14:00 Crowley, Keith-Patrick
  • Nigeria F1, Singles
    Forchap, David Chaplefeh 14:00 Vorster, Tucker
  • Nigeria F1, Doubles
    Atseye H / Kamal K 14:00 Cortes Alcaraz A / Missodey K
  • Estoril, Portugal
    Carballes Baena, Roberto 14:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Estoril, Portugal
    Fischer, Martin 14:20 Montanes, Albert
  • Marrakech, Morocco
    Pennetta, Flavia 14:30 Jovanovski, Bojana
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Shyla Y / Vasilevski A 14:30 Khassanov R / Zaitcev A
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Chepelev A / Mnushkin D 14:30 Bekimov K / Chembotayev Z
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Grinchishina A / Klyueva E 14:30 Sharapova A / Zhamiyeva D
  • Munich, Germany
    Fognini, Fabio 14:40 Trinker, Bastian
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Rakhishev A / Yessenbekov S 14:40 Ismailov T / Khabibulin T
  • Kazakhstan F4, Doubles
    Abiyev K / Ayap S 14:40 Kolisnyk O / Lebedyn A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Dmitrieva K / Zubkova A 14:40 Kerimbayeva K / Vasilyeva L
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Kalashnikova O / Kovinic D 14:45 Bencic B / Siniakova K
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 14:45 Adaktusson J / Blomgren T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Farfan, Daniela 15:00 Tempone, Constanza Lara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Crespo Azconzabal, Ailen 15:00 Nicolini, Sofia Haydee
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Ferrero, Melina 15:00 Lucero, Carla
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tumosa, Camila 15:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Prague, Czech Republic
    Smitkova, Tereza 15:00 Safarova, Lucie
  • Munich, Germany
    Souza, Joao Olavo 15:00 Andujar, Pablo
  • Munich, Germany, Doubles
    Brown D / Petzschner P 15:00 Zverev A / Zverev M
  • Italy F7, Doubles
    Capecchi D / Stefanini J 15:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Italy F7, Doubles
    Heras P / Portaluri G 15:00 Merone R / Siri G
  • Italy F7, Doubles
    Ghedin N / Leonardi F 15:00 Antonescu V / Bonadio R
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Lindstedt R / Melzer J 15:00 Darcis S / Paire B
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Delic M / Panfil G 15:00 Cachin P / Cervantes I
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Ignatik U / Michalicka M 15:00 Kellovsky D / Pospisil J
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Kolar Z / Poljak D 15:00 Kovalik J / Torebko P
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Kavcic B / Schwartzman D 15:10 Daniell M / Giraldo S
  • Marrakech, Morocco
    Buyukakcay, Cagla 15:15 Knapp, Karin
  • Turin, Italy
    Roca Batalla, Oriol 15:20 Cecchinato, Marco
  • Turin, Italy
    Donati, Matteo 15:20 Huta Galung, Jesse
  • Turin, Italy
    Roger-Vasselin, Edouard 15:20 Trungelliti, Marco
  • USA F14, Singles
    Turini, Thales 15:30 Rybakov, Alex
  • USA F14, Singles
    Trombetta, TY 15:30 Martinez, Ignacio
  • USA F14, Singles
    Smith, Raleigh 15:30 Torre, Eduardo Agustin
  • USA F14, Singles
    Estevez, Maximiliano 15:30 Castro, Matias
  • France F9, Singles
    Janvier, Maxime 15:30 Tatlot, Johan Sebastien
  • France F9, Singles
    Arneodo, Romain 15:30 Hoang, Antoine
  • France F9, Doubles
    Eysseric J / Halys Q 15:30 Hemery C / Rochette L
  • Nigeria F1, Doubles
    Baughman D / Quigley E 15:30 Hounkpevi F / Zannou T
  • Nigeria F1, Doubles
    Darko G / Mugabe D 15:30 Bikom A B / Paul C
  • Nigeria F1, Doubles
    Korshunov S / Merunka S 15:30 Chanakira T / Enosoregbe C
  • Estoril, Portugal
    Robert, Stephane 15:40 Almagro, Nicholas
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Muller G / Qureshi A-U-h 15:40 Gong M-X / Peng H-Y
  • Marrakech, Morocco
    Vinci, Roberta 15:45 Radwanska, Urszula
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Ianchuk, Elizaveta 16:00 Stevenson, Alexandra
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Jegiolka, Justyna 16:00 Sanders, Storm
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Frenkel, Nicole 16:00 Gabueva, Angelina
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Pigossi, Laura 16:00 Lukic, Vojislava
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 16:00 Mina, Gianni
  • Estoril, Portugal
    Machado, Rui 16:00 Sousa, Joao (POR)
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 16:00 Rola, Blaz
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Irigoyen M 16:00 Siegemund L / Zanevska M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Barthel M / Minella M 16:00 Olaru R / Soler Espinosa S
  • Sao Paulo, Brazil
    Pereira, Jose 16:00 Lama, Gonzalo
  • Tallahassee, USA
    Millot, Vincent 16:00 Kubler, Jason
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Khabibulina A / Merenkova P 16:00 Ainitdinova G / Zolotareva A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    MUN V / Sakalouskaya V 16:00 Folts A / Yusupova G
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lidkovskaya I / Pekhova P 16:00 Amineva N / Sharifova K
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Lyukshinova E / Urzhumova V 16:10 Malikova K / Pospelova A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Goloputova P / Skidanova A 16:10 Bekker K / Tarasova A
  • Shymkent, Doubles W-C10-KAZ-04...
    Gazizova A / Mukhametshina A 16:10 Ekshibarova V / Lodikova D
  • Spain F11, Doubles
    Taberner C / Zapata Miralles B 16:30 Pulgar-Garcia Jav / Vivero Gonzalez P
  • Spain F11, Doubles
    Hernando-Ruano J / Villacorta-Alonso R 16:30 Dauzet R / Giraudeau T
  • Spain F11, Doubles
    Gonzalez Almazan R / Tapiador Barajas J 16:30 Belda P / Ledesma Pineda D
  • Munich, Germany, Doubles
    Klaasen R / Rosol L 16:30 Murray A / Rojer J-J
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Montero, Milagros 16:30 Luini, Sofia
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Estable, Julieta 16:30 Rescaldani, Francesca
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Silva, Maria 16:30 Vega, Maria Constanza
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Mercier, Margot 16:30 Piai, Eduarda
  • Istanbul, Turkey
    Ilhan, Marsel 16:30 Nieminen, Jarkko
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Krajicek M / Pliskova K 16:30 Lucic-Baroni M / Vandeweghe C
  • Turin, Italy
    Guez, David 16:40 Napolitano, Stefano
  • USA F14, Singles
    Johns, Collin 17:00 Silverman, Cameron
  • USA F14, Singles
    Descotte, Matias Franco 17:00 Sabanin, Yan
  • USA F14, Singles
    Mclachlan, Ben 17:00 Reshetnikov, Vitali
  • USA F14, Doubles
    Garza D / Mena F 17:00 Kandath M / Kushnirovich G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Carreno Busta P / Gonzalez A 17:00 Berankis R / Matosevic M
  • France F9, Singles
    Laurent, Yanais 17:00 Jankovits, Yannick
  • France F9, Doubles
    Chettar M / Diep F 17:00 Dubail J / Medvedev D
  • Tallahassee, USA
    Escobar, Gonzalo 17:00 Gomez, Emilio
  • Tallahassee, USA
    Kuznetsov, Alex 17:00 Fratangelo, Bjorn
  • Tallahassee, USA
    Paul, Tommy 17:00 Lapentti, Giovanni
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Chazal M / Inzerillo J
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Riske A / Van Uytvanck A 17:15 Jurak D / Parra Santonja A
  • Estoril, Portugal
    Ramos, Albert 17:20 Kyrgios, Nick
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 17:20 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 17:20 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil
    Cagnina, Julien 17:20 Lipovsek Puches, Tomas
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Molinero, Florencia 17:30 Moore, Jessica
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Whoriskey, Caitlin 17:30 Hsu, Chieh-Yu
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Tig, Patricia Maria 17:30 Kiick, Allie
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arvidsson, Sofia 17:30 Khromacheva, Irina
  • Istanbul, Turkey
    Haider-Maurer, Andreas 17:50 Dodig, Ivan
  • Spain F11, Doubles
    Torregrosa Velilla A / Vidal Azorin J F 18:00 De Pablos J / Esteban Barroso S
  • Spain F11, Doubles
    Escoffier A / Jomby T 18:00 Igoshin A / Oliveira G
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 18:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 18:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Rossi, Nathalia 18:00 Gobbi Monllau, Ana Victoria
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Gatica, Barbara 18:00 Pereira, Alory Regina Elorriaga
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Verbauwen, Giuliana 18:00 Gimenez, Sara
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Tomita, Giovanna 18:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Tallahassee, USA
    King, Kevin 18:20 Devvarman, Somdev
  • Tallahassee, USA
    Williams, Rhyne 18:20 Olivo, Renzo
  • Tallahassee, USA
    Rodriguez-Pace, Ricardo 18:20 Novikov, Dennis
  • Mexico F1, Singles
    Romero Estrada, Ricardo Fernando 18:30 Mendoza, Alejandro
  • Mexico F1, Singles
    Patino, Luis 18:30 Nunez Aguilera, Alan
  • Mexico F1, Singles
    Nicholas, Jeremy Hunter 18:30 Rosas-Zarur, Raul-Isaias
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Domingues J / Sousa P 18:40 Huey T C / Lipsky S
  • Charlottesville, Singles W-C50...
    Arconada, Usue Maitane 19:00 Valdes, Rianna
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Boserup J / Ormaechea P 19:00 Abanda F / Sanchez M
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Mueller A / Wong K 19:00 Chirico L / Min G
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 19:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 19:00 Andreozzi G / Galdos S
  • USA F14, Doubles
    LI Y / Spencer W 19:00 Numajiri K / Tanuma R
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 19:00 Gigounon, Germain
  • USA F14, Singles
    Mmoh, Michael 19:30 Cadogan, Joseph
  • USA F14, Doubles
    Martinez I / Tasker C 19:30 Bandres J / Ramirez L
  • USA F14, Doubles
    Kpulun S T / Torre E A 19:30 Segantini Bertoldo V / Turini T
  • Tallahassee, USA
    Mcgee, James 19:40 King, Darian
  • Tallahassee, USA
    Krueger, Mitchell 19:40 Krajicek, Austin
  • Mexico F1, Singles
    Martinez, Luis David 20:00 Mandujano, Raul
  • Mexico F1, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 20:00 Carpenter, Kevin Jack
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Cerretani J / Dancevic F 20:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 20:00 Duran G / Olivo R
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 20:20 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil
    Hocevar, Ricardo 20:20 Monteiro, Thiago Moura
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Pigossi L / Sanders S 20:30 CE G / Moore J
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Elie J / Kiick A 20:30 Cako J / Lukic V
  • Charlottesville, Doubles W-C50...
    Chang S / Tig P M 20:30 Ianchuk O / Khromacheva I
  • Mexico F1, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 21:00 Krainik, Pavel
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 21:20 King K / O Brien D
  • USA F14, Doubles
    Estevez M / Helliar C 21:30 Reshetnikov V / Sabanin Y
  • USA F14, Doubles
    Saba F / Smith R 21:30 Gooch D / Silverman C
  • USA F14, Doubles
    Castro M / Descotte M F 21:30 Mirzadeh V / Reed A
  • Mexico F1, Singles
    Rojas-Maldonado, Alberto 21:30 Endara, Ivan
  • Mexico F1, Singles
    Ramirez Utermann, Carlos 21:30 Barrientos, Nicolas
  • Mexico F1, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 23:00 Sanchez Montemayor, Manuel
  • Mexico F1, Singles
    Trevino Andrade, Fernando 23:00 Hach Verdugo, Hans
  • USA F14, Doubles
    Johns C / Mclachlan B 23:30 Brink J S K / Shabaz M
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 23:30 Novikov D / Peralta J

gren slem

Troicki posle preokreta savladao Belučija

Tenis

Autor:

U veoma neizvesnom meču Troicki je bolje odigrao u završnici, pošto je posle vođstva Belučija, 66. igrača sveta, od 2:1 u setovima, uspeo da preokrene rezultat u svoju korist

Pronašao snagu za pobedu: Viktor Troicki

Pronašao snagu za pobedu: Viktor Troicki

PARIZ- Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa pošto je savladao Tomaza Belučija iz Brazila sa 3:2 (4:6, 6:3, 5:7, 6:3, 6:2). Meč je trajao tri sata i 50 minuta.

U veoma neizvesnom meču Troicki je bolje odigrao u završnici, pošto je posle vođstva Belučija, 66. igrača sveta, od 2:1 u setovima, uspeo da preokrene rezultat u svoju korist.

Troicki je morao da uloži mnogo truda dok nije srušio otpor neugodnog rivala. Gubio je sa 1:0 i 2:1 u setovima, ali je pravovremeno uhvatio ritam i u poslednja dva preuzeo je inicijativu.Posebno dobro srpski teniser je igrao u petom setu.

Poveo je sa 5:1 dopustivši Belučiju samo da uzvrati brejkom za 5:2, da bi odlučujući poen ponovo osvojio na protivnički servis i izbori zaslužen trijumf.Troicki u drugom kolu igra protiv Italijana Fabija Fonjinija, koji je pobedio Francuza Adrijana Manarina s 3:0 u setovima.

Italijan zauzima 45. mesto na ATP listi, a u dosadašnja tri međusobna meča Troicki je uspešniji i vodi sa 2:1.Ranije danas uspešan start imao je i najbolji svetski teniser Novak Đoković, koji je pobedio Italijana Potita Staraćea sa 7:6 (7:3), 6:3, 6:1.

Nagradni fond turnira je 6.555.000 evra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!