Troicki u Torontu pobedio Bogomolova

Konačno

Na turniru u Torontu igraju i Novak Đoković i Janko Tipsarević, koji su kao prvi i peti nosilac slobodni u prvom kolu

TORONTO - Srpski teniser Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo turnira masters serije u Torontu, pošto je na startu pobedio Rusa Aleksa Bogomolova rezultatom 6:4, 7:6 (7:5).U drugom kolu Troicki će imati mnogo teži zadatak, jer će mu protivnik biti Kanađanin Miloš Raonić.

Meč između Troickog i Bogomolova bio je pun preokreta, ali je srpski teniser bolje odigrao ključne poene i zasluženo pobedio.Bogomolov je imao šansu da meč odvede u treći set, jer je u taj brejku drugog vodio 5:1, ali je Troicki tada napravio seriju od 6:0 i tako stigao do pobede u dva seta.

Na turniru u Torontu igraju i Novak Đoković i Janko Tipsarević, koji su kao prvi i peti nosilac slobodni u prvom kolu.Đoković će u drugom igrati protiv boljeg iz duela Tomić - Berer, a Tipsarević sa pobednikom meča između Andersona i Južnog.