(VIDEO) GOLEADA CRNO-BELIH NA PRAZNOM STADIONU: Partizan bez navijača pobedio Voždovac

Treći uzastopni trijumf kluba iz Humske

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Voždovca 3:0 (2:0) u meču 26. kola Superlige Srbije.
1 / 5 Foto: Saša Pavlić

Meč je odigran na stadionu Partizana u Humskoj bez prisustva navijača.Golove za Partizan postigli su Brašanac u 11, Stevanović (penal) u 26. i Kosović u 70. minutu.

Partizan je trenutno treći na tabeli sa 42 boda, dok je Voždovac sedmi sa 36.

Partizan je poveo golom Brašanca u 11. minutu. On je udarcem glavom posle centaršuta Mihajlovića savladao golmana gostiju. Crno-beli su imali više prilika za novi gol, a prednost su povećali u 25. minutu, kada je Mihajlović pao u protivničkom kaznenom prostoru, a arbitar Nenad Đokić dosudio penal, iz kog je Stevanović bio precizan. Konačan rezultat postavljen je u 70. minutu kada je Kosović fantastično reagovao na centaršut Stevanovića i "makazicama" savladao Popovića.

TOK UTAKMICE:

II poluvreme

90+3. minut - Kraj utakmice

86. minut - Šaranov zatražio prekid igreGolman Partizana Bojan Šaranov zatražio prekid igre, jer mu nije bilo dobro. Lekari su ušli na teren da mu ukažu pomoć, a igra je nastavljena posle nekoliko minuta.80. minut - Božinov ulazi u igru

70. minut - GOLLL!!! Kakva golčina Kosovića3:0 za Partizan. Kosović je makazicama pogodio mrežu gostiju. On je potom izašao iz igre, a na teren je ušao Lukić

69. minut - Prilika za PartizanIlić je imao idealnu šansu da povisi vođstvo Partizana, ali iz dva pokušaja nije pogodio57. minut - Brašanac pogađa prečkuVelika prilika za Partizan. Brašanac pogađa prečku

55. minut - Bez pravih šansi u drugom poluvremenu 46. minut - Počelo je drugo poluvreme

I poluvreme45+3. minut - Kraj prvog poluvremena

45+1. minut - Nova prilika za OdituNova šansa za Oditu posle greške Šaranova. Golman Partizana je prilikom ispucavanja pogodio Oditu, a lopta je završila u polju

37. minut - Odita ne koristi šansu za Voždovac 31. minut - Novi promašaj Brašanca

26. minut - GOLLL!! Partizan vodi 2:0!Penal za Partizan posle prekršaja nad Mihajlovićem. Fudbaleri Voždovca su se bunili tvrdeći da je prekršaj bio van šesnaesterca, ali je sudija Nenad Đokić bio neumoljiv. Stevanović je prevario golmana Voždovca.

22. minut - Crno-beli ređaju prilike

19. minut - Brašanac propušta novu šansuPavlović izbacuje loptu koja pogađa Brašanca, ali Popović brani i izbacuje u korner. Posle kornera nema opasnosti po gol gostiju

15. minut - Nova prilika za PartizanNova šansa za Partizan, a golman Voždovca zaustavlja udarac Jevtovića

11. minut - GOLLL!!! Partizan vodi!Partizan vodi golom Brašanca. Mihajlović je izveo korner, a Brašanac je glavom smestio loptu u mrežu

5. minut - Velika prilika za VoždovacFudbaleri Voždovca su propustili veliku šansu. Odita je prosledio loptu do Ćirkovića, koji je bio sam ispred Šaranova, ali je ponovo odlično intervenisao golman Partizana

1. minut - Utakmica je počela

Partizan: Šaranov, Bandalovski, Gogua, Jovanović, Bogosavac, Jevtović, Brašanac, Kosović, Stevanović, Mihajlović, Ilić.Voždovac: Popović, Terzić, Puzigaća, Mihajlov, Ivković, Ćirković, Krasić, Pavlović, Radin, Marinković, Odita.