(VIDEO) SRBIN TRAGIČAR DERBIJA ĐENOVE: Bivši fudbaler Crvene zvezde propisno se obrukao

Fudbaleri Đenove izgubili su u gradskom derbiju od Sampdorije rezultatom 3:2, a jedan od tragičara meča bio je napadač Đenove Darko Lazović.

Bivši fudbaler Crvene zvezde promašio je neverovatnu šansu u 70. minutu meča, pri rezultatu 1:3.

Lazović je muke hteo da pojede loptu, kada je sa svega sedam-osam metara neometan šutirao pored gola.

Sampdorija je stekla dva gola prednosti u prvom poluvremenu, golovima Sorijana u 18. i Edera u 39. minutu. Na 3:0 je povisio Sorijano u 49. minutu, ali je Đenova mogla i do boda. Prvo je Pavoleti u 69. minutu smanjio na 1:3, da bi isti igrač u 81. minutu smanjio na 2:3. Ipak, do kraja se rezultat nije menjao.