• Hong Kong, Hong Kong
    Desein, Niels 0 3 3 0 Moriya, Hiroki 1 6 0 1
  • Hong Kong, Hong Kong
    Thompson, Jordan 0 4 3 0 Matsui, Toshihide 1 6 4 1
  • Hong Kong, Hong Kong
    Rungkat, Christopher 1 6 5 1 Singh, Sanam 0 3 3 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Goerges J / Groenefeld A-L 0 0 Mattek-Sands B / Safarova L 6 6
  • Maui, USA, Doubles
    O'Brien D / Spir J-C 0 3 0 Russell M / Sweeting R 0 2 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Wawrinka, Stanislas 0 1 0 Nishikori, Kei 0 0 0
  • Hong Kong, Hong Kong
    Petzschner, Philipp 05:20 Yang, Tsung-Hua
  • Hong Kong, Hong Kong
    Chung, Hyeon 05:25 Martin, Fabrice
  • Hong Kong, Hong Kong
    Huang, Liang-Chi 05:25 Gong, Mao Xin
  • Kazakhstan F2, Singles
    Popko, Dmitry 06:00 Tyurnev, Evgeny
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shyla, Yaraslau 06:00 Duldaev, Daniyar
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Daniell M / Sitak A 06:30 Eysseric J / Sandgren T
  • Hong Kong, Hong Kong
    LI, Hei Yin Andrew 06:40 Ito, Tatsuma
  • Hong Kong, Hong Kong
    Ramanathan, Ramkumar 06:40 Bai, Yan
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Palkina, Ksenia 07:00 Paigina, Marta
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Sabalenka, Aryna 07:00 Wacanno, Eva
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Klyueva, Ekaterina 07:00 Shlomo, Keren
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Myneni S / Singh S 07:30 Martin F / Raja P
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    Albot R / Thompson J 07:30 Devvarman S / WU D
  • Kazakhstan F2, Singles
    Fayziev, Sanjar 07:30 Ratniuk, Maxim
  • Kazakhstan F2, Singles
    Ivashka, Ilya 07:30 Badanov, Dmytro
  • Iran F3, Singles
    Raspudic, Franjo 07:45 Antonescu, Vasile
  • Iran F3, Singles
    Mardones, Bruno 07:45 Alekseenko, Vadim
  • Iran F3, Singles
    Borsos, Gabor 07:45 Musialek, Alexis
  • Hong Kong, Hong Kong, Doubles
    LEE H-H / Yang T-H 07:50 Chen T / Matsui T
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 08:30 Zhang, Ying
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stolmar, Rebeka 08:30 Muntean, Victoria
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki, Yoshimi 08:30 Dmitrieva, Sofia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Stamenkovic, Dunja 08:30 Kremer, Dana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Ponomar, Lisa 08:30 Toljan, Janina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Nazarova, Gyulnara 08:30 Khabibulina, Albina
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Grinchishina, Alexandra 08:30 Rudakova, Anastasia
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina, Anastasia 08:30 Yashina, Ekaterina
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 08:30 Erguden, Baris
  • Turkey F4, Singles
    Leite, Wilson 08:30 Roelofse, Ruan
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Papamichail, Despina 09:00 Drew, Jazzamay
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bruzzone, Giulia 09:00 Rosatello, Camilla
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Geukens, Britt
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Michiels, Morgane 09:00 Chernetsova, Darya
  • Kazakhstan F2, Singles
    Shofayziyev, Shonigmatjon 09:00 Matsukevitch, Denis
  • Kazakhstan F2, Singles
    Elgin, Michail 09:00 Zaitcev, Anton
  • Egypt F3, Singles
    Safwat, Mohamed 09:00 Vucic, Ilija
  • Egypt F3, Singles
    Konecny, Michal 09:00 Majchrzak, Kamil
  • Egypt F3, Singles
    Sabry, Sherif 09:00 Serdarusic, Nino
  • Egypt F3, Singles
    Durguti, Besir 09:00 Djere, Laslo
  • Iran F3, Singles
    Vaisse, Martin 09:15 Kushakov, Alexandr
  • Iran F3, Singles
    Faber, Mateo 09:15 Semmler, Miguel
  • Iran F3, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 09:15 Linzer, Michael
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Badanov D / Ratniuk M 09:30 Elistratov E / Muzaev R
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bolkvadze, Mariam 09:30 Benoit, Marie
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Kerfs, Deborah 09:30 Ozeki, Michika
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Fernandes, Mafalda 09:30 Shinikova, Isabella
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Skamlova, Chantal 09:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wessel, Alina 09:30 Njoze, Mirabelle
  • Tunisia F3, Singles
    Bejtulahi, Denis 09:30 Gresk, Phillip
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Djokovic, Novak 09:35 Raonic, Milos
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Wienerova, Lenka 10:00 Savoretti, Alice
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Dinu, Cristina 10:00 Zhu, Amy
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Selakovic, Nevena 10:00 Arshinkova, Petia
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Vinogradova, Polina 10:00 Novoselova, Polina
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Gorbachkova N / Novikova P 10:00 Salimova S / Vaynberg S
  • Aktobe, Singles W-C10-KAZ-02A
    Tarasova, Alena 10:00 Urzhumova, Valeriya
  • Turkey F4, Singles
    Cai, Zhao 10:00 Pereira, Jose
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 10:00 Diarra, Gibril
  • Turkey F4, Singles
    Neuchrist, Maximilian 10:00 Reinwein, Sami
  • Turkey F4, Singles
    Urbanija, Mike 10:00 Bar, Dekel
  • Germany F4, Singles
    Blecha, Jan 10:00 Peters, Flemming
  • Germany F4, Singles
    Brinkman, Nils 10:00 Ehara, Hiroyasu
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rinaldo Persson, Kajsa 10:30 Naydenova, Aleksandrina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Flood, Emma 10:30 Van Der Sypt, Elena
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Gaydarzhi, Ksenia 10:30 Hsu, Ching Wen
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Hasegawa, Risa 10:30 Piskun, Oleksandra
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 10:30 Jomby, Tom
  • Kazakhstan F2, Singles
    Dubarenco, Maxim 10:30 Mamyr, Bolat
  • Egypt F3, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Wang, Tak Khunn
  • Egypt F3, Singles
    Maamoun, Karim-Mohamed 10:30 Zaninovic, Luka
  • Egypt F3, Singles
    Garzelli, Francesco 10:30 AL Taweel, Issam
  • Egypt F3, Singles
    Mounir, Ahmed 10:30 Yatsyk, Yahor
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Georges, Myrtille 11:00 Tig, Patricia Maria
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Perrin, Conny 11:00 Broady, Naomi
  • France F3, Singles
    Fortuna, Claudio 11:00 Boltz, Sebastien
  • France F3, Singles
    Artunedo Martinavarr, Andres 11:00 Lamasine, Tristan
  • France F3, Singles
    Peliwo, Filip 11:00 Nys, Hugo
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Tyurnev E / Zaitcev A 11:00 Maizels K / Maizels M
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Grymalska, Anastasia 11:00 Stamatova, Julia
  • Tunisia F3, Singles
    Silva, Frederico Ferreira 11:00 Barbosa, Romain
  • Tunisia F3, Singles
    DU, Shibo 11:00 Tepavac, Marko
  • Tunisia F3, Singles
    Venturino, Thibault 11:00 Caruso, Salvatore
  • Tunisia F3, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 11:00 Deari, Shendrit
  • Tunisia F3, Singles
    Grassi, Claudio 11:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Spain F1, Singles
    Checa-Calvo, Jose 11:00 Munoz-Abreu, Jordi
  • Spain F1, Singles
    Giner, Marc 11:00 Ojeda Lara, Ricardo
  • Spain F1, Singles
    Raab, Demian 11:00 Tavares, Leonardo
  • Spain F1, Singles
    Toledo Bague, Pol 11:00 Chazal, Maxime
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Niedmers, Nora 11:00 Ene, Cristina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Pirazhenka, Sviatlana 11:00 Horsfall, Holly
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Kocher, Imane 11:00 Maleckova, Jesika
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Griffin, Alannah 11:00 Whybourn, Lisa
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 11:00 Wunner, Matthias
  • Great Britain F2, Singles
    Kontinen, Micke 11:00 Smethurst, Daniel
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Hingis M / Paes L 11:05 Hlavackova A / Peya A
  • Turkey F4, Singles
    Azkara, Ege Melih 11:30 Mclachlan, Ben
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Palkina K / Wacanno E 11:30 Kalimullina A / Sabalenka A
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Cheli C / Shlomo K 11:30 Khabibulina A / Merenkova P
  • Aktobe, Doubles W-C10-KAZ-02A
    Chikalkina A / Shaydullina S 11:30 Grinchishina A / Klyueva E
  • Turkey F4, Singles
    Durmus, Durukan 11:30 Kryvonos, Nikita
  • Turkey F4, Singles
    Kim, Cheong-Eui 11:30 Prader, Patrick
  • Turkey F4, Doubles
    LI Z / Roelofse R 11:30 Leite W / Severino C E
  • Germany F4, Singles
    Kobelt, Peter 11:30 Mies, Andreas
  • Germany F4, Singles
    Kahlke, Jannis 11:30 Masur, Daniel
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Elgin M / Matsukevitch D 12:00 Khabibulin T / Khassanov R
  • Kazakhstan F2, Doubles
    Igamberdyev T / Petrov P 12:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • Egypt F3, Singles
    Kaczynski, Kevin 12:00 Klec, Ivo
  • Egypt F3, Singles
    Markovic, Goran 12:00 Surchenko, Dmitry
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Gasparyan, Margarita 12:30 Pliskova, Kristyna
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kania, Paula 12:30 Barbieri, Gioia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Versteeg, Kelly 12:30 Stadler, Nina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Komardina, Anastasiya 12:30 Stresnakova, Katarina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Akita, Shiho 12:30 Prati, Federica
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Wikkerink, Janneke 12:30 Tanaka, Yuuki
  • France F3, Singles
    Guez, David 12:30 Barry, Sam
  • Iran F3, Doubles
    Inzerillo J / Vaisse M 12:30 Musialek A / Shahgholi A
  • Iran F3, Doubles
    Bortolotti M / Kocyla A 12:30 Borsos G / Kellner A
  • Iran F3, Doubles
    Apostol A S / Jecan M-A 12:30 Boluda-Purkiss C / Semmler M
  • Egypt F3, Doubles
    Vucic I / Wang T K 12:30 Janvier M / Majchrzak K
  • Egypt F3, Doubles
    Konecny M / Partl A 12:30 EL Sallaly A / Hossam Y
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Herdzelas, Dea 12:30 Sosnovschi, Adriana
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Njiric, Silvia 12:30 Pillot, Carolina
  • Tunisia F3, Singles
    Sinicropi, Riccardo 12:30 Massara, Antonio
  • Tunisia F3, Singles
    Kishi, Ryota 12:30 Petrovic, Danilo
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 12:30 Werner, Jean-Marc
  • Spain F1, Doubles
    Alcaraz Ivorra A / Jimenez-Letrado M 12:30 Castellon Guasch S / Zapata Miralles B
  • France F3, Singles
    Marti, Yann 12:30 Lestienne, Constant
  • France F3, Doubles
    Barrere G / Peliwo F 12:30 Authom M / Mertens Y
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Bowtell, Amy 12:30 Ruse, Elena Gabriela
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Christie, Freya 12:30 Lister, Cornelia
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Lankri, Ofri 12:30 Mendesova, Pernilla
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 12:30 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Grant, Michael 12:30 Haenle, Pirmin
  • Great Britain F2, Singles
    Salisbury, Joe 12:30 Marsalek, James
  • Turkey F4, Doubles
    Bellotti R / Urbanija M 13:00 Beran M / Reinwein S
  • Turkey F4, Doubles
    Sucevic L / Zgombic F Z 13:00 Ivanov V / Vasilenko A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 13:00 Erkens M / Landener H
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Boentgen P / Scholten N-I 13:00 Husak R / Stamenkovic D
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Mekovec I / Toljan J 13:00 Barzo L / Stolmar R
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Kawasaki Y / Nunome C 13:00 Dmitrieva S / Helgo M
  • Germany F4, Singles
    Majchrowicz, Adam 13:00 Baumann, Moritz
  • Egypt F3, Doubles
    Filin P / Yatsyk Y 13:30 NA J-W / Yun J W
  • Egypt F3, Doubles
    Durguti B / Serdarusic N 13:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Germany F4, Singles
    Netuschil, Marvin 14:00 Koniusz, Blazej
  • France F3, Singles
    Guillin, Joseph 14:00 Le Boulch, Thomas
  • France F3, Singles
    King, Kevin 14:00 Ouanna, Josselin
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Wachaczyk, Julia 14:00 Askew, Sarah Beth
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Liebens, Klaartje 14:00 Uebelhoer, Caroline
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Foster, Manisha 14:00 Moore, Tara
  • Great Britain F2, Singles
    Griekspoor, Scott 14:00 Ward, Alexander
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:00 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Gabb, Richard 14:00 Cox, Daniel
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Dolonc, Vesna 15:00 Ramialison, Irina
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Arcangioli, Manon 15:00 Vasylyeva, Anastasiya
  • Germany F4, Singles
    Haerteis, Johannes 15:00 Kuncik, Jan
  • Spain F1, Singles
    Closa-Puncernau, Guillem 15:00 Ouahab, Lamine
  • Spain F1, Doubles
    Esteve Lobato E / Roca Batalla O 15:00 Checa-Calvo J / Lizariturry J
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 15:30 Mannapov, Alexander
  • France F3, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 15:30 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sirotkina, Marta 15:30 Asghar, Jasmine Amber
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Cazeaux, Amandine 15:30 Matteucci, Alice
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sugnaux, Tess 15:30 Zander, Nina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Dixon, Grace 15:30 Jegiolka, Justyna
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Brogan, Anna 15:30 Borecka, Martina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Schaeder, Laura 15:30 Walker, Alexandra
  • USA F6, Singles
    Arneodo, Romain 16:00 Quigley, Eric
  • USA F6, Singles
    Garza, Daniel 16:00 Gard, Catalin-Ionut
  • USA F6, Singles
    Tiafoe, Francis 16:00 Halebian, Alexios
  • USA F6, Singles
    Surreaux, Arthur 16:00 Balleret, Benjamin
  • USA F6, Singles
    Spencer, Wil 16:00 Rosenholm, Patrik
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Kerkhove L / Vrljic A 16:30 Bara I M / Buzean D
  • Germany F4, Doubles
    Kern R / Wagner S 16:30 Brinkman N / Negritu C
  • Spain F1, Singles
    Munar Clar, Jaume Antoni 16:30 Zhang, Zhizhen
  • Spain F1, Singles
    Granollers-Pujol, Gerard 16:45 De Sousa, Gilles
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 17:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 17:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Foretz, Stephanie 17:00 Feuerstein, Claire
  • Bucaramanga, Colombia
    Hernandez, Jose 17:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia
    Menendez-Maceiras, Adrian 17:00 Dellien, Hugo
  • France F3, Singles
    Sidorenko, Alexandre 17:00 Van Der Duim, Antal
  • Great Britain F2, Doubles
    Arvidsson I / Kontinen M 17:00 Glancy D / Haenle P
  • USA F6, Singles
    Arevalo-Gonzalez, Marcelo 17:30 PLA Malfeito, Jaume
  • USA F6, Singles
    Bensoussan, Samuel 17:30 Krainik, Pavel
  • USA F6, Singles
    Dutra DA Silva, Daniel 17:30 Ponwith, Nathan
  • USA F6, Singles
    Vega Hernandez, David 17:30 Mena, Facundo
  • USA F6, Singles
    Kim, Young Seok 17:30 Tanuma, Ryota
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Marozava L / Shkudun A 18:00 Barbieri G / Ostapenko J
  • Germany F4, Doubles
    Becker R / Kuerschner A 18:00 Mies A / Otte O
  • Germany F4, Singles
    Celebic, Ljubomir 18:00 Torebko, Peter
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 18:20 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 18:20 Kretschmer G / Satschko A
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bagnis F / Collarini A 18:20 Barrientos N / Struvay E
  • Bucaramanga, Colombia
    Cuevas, Martin 18:20 Souza, Joao Olavo
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    Niedmers N / Uebelhoer C 18:30 Wachaczyk J / Zander N
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kostova, Elitsa 19:00 Touly, Carla
  • USA F6, Singles
    Opelka, Reilly 19:00 Diep, Florent
  • Germany F4, Singles
    Marterer, Maximilian 19:30 Galovic, Viktor
  • Germany F4, Doubles
    Gast J / Gehrlein M 19:30 Arends S / Majchrowicz A
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 20:00 Lama, Gonzalo
  • USA F6, Doubles
    Garza D / Reed A 20:00 Kandath M / Vega Q
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 20:30 Polonskiy I / Vasilyev I
  • USA F6, Doubles
    Spencer W / Sun F 20:30 Eriksson M / Rosenholm P
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 21:00 King, Darian
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 21:00 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Russell, Michael 21:00 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 21:00 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Klahn, Bradley
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 21:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 21:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Carballes Baena R / Montanes A 21:00 Galdos S / Maytin R
  • Maui, USA, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 21:00 Bangoura S / Jung J
  • Maui, USA, Doubles
    Jobe I / Lajola D 21:00 Meister N / Nguyen D
  • Maui, USA, Doubles
    Peralta J / Seeberger M 21:00 Buchanan C / Williams R
  • Maui, USA, Doubles
    Cunha H / Garanganga T 21:00 Odesnik W / Shabaz M
  • Maui, USA
    Bangoura, Sekou 21:00 Kozlov, Stefan
  • Maui, USA
    Garanganga, Takanyi 21:00 Wang, Chuhan
  • Maui, USA
    Meister, Nicolas 21:00 Sweeting, Ryan
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 21:00 Donaldson, Jared
  • Maui, USA
    Mcgee, James 21:00 Odesnik, Wayne
  • USA F6, Doubles
    Halebian A / Krainik P 21:30 Groen S / Vega Hernandez D
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 23:00 De Paula, Fabiano

Kapiten Mančestera realan

Vidić: Ako sudija nije video penal, znači nije ga bilo

Fudbal

Bila je to veoma teška situacija za sudiju jer nije mogao da ima najbolji uvid u to šta se desilo, kaže srpski fudbaler

Nemanja Vidić, povratak, povreda, osam meseci, Mančester junajted,

Kapiten Mančester junajteda Nemanja Vidić priznao je da je imao sreće kada je sudija Volfgang Štark odlučio da ne dosudi penal Galatasaraju u prvom kolu Lige šampiona.

Stameni defanzivac je već u prvom minutu smestio glavnog arbitra u neugodan položaj kada se našao u duelu sa Umutom Bulutom u šesnaestercu. Igrači turskog šampiona su burno protestvovali, ali Štark je ostao nem.

"Mislim da sam možda i napravio penal. Bila je to veoma teška situacija za sudiju jer nije mogao da ima najbolji uvid u to šta se desilo. Mislim i da smo mi mogli da dobijemo još jedan penal, ali u svakom slučaju pobeda je bila zaslužena. Postigli smo gol na vreme, posle toga bili prilično nervozni, ali u drugom poluvremenu smo bili odlični. Prva utakmica je uvek teška, pa smo se možda zbog toga i branili malo više nego što smo želeli", rekao je Vidić.

Kapiten Mančester junajteda smatra da on i njegovi saigrači moraju da porade na izvođenju jedanaesteraca, pošto je Nanijev promašaj sa bele tačke bio treći u nizu za izabranike Aleksa Fergusona.

"Očigledno moramo da radimo na tom polju, u poslednjih šest meseci mnogo nas je koji smo promašili penal, uključujući i mene kada sam šutirao u dresu Srbije protiv Slovenije", kaže Vidić.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovo pokazuje da je vrh MUP bio podložan različitim vrstama pritisaka, da su mogli da ucenjuju Vukića Marko Nicović, policijski stručnjak

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!