• Iran F3, Singles
    Antonescu, Vasile 0 5 0 0 0 Musialek, Alexis 2 7 6 2 2
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Tanaka, Yuuki 0 3 0 Stadler, Nina 0 2 0
  • Kazakhstan F2, Singles
    Zhyrmont, Dzmitry 0 3 0 Elgin, Michail 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Sevastova, Anastasija 0 5 0 Michiels, Morgane 0 1 0
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Ville, Aubane 0 2 0 Meresse, Lori 0 0 0
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Finck, Sarah 0 1 0 Kachar, Marina 0 2 0
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Shkudun, Anna 0 0 0 Armitano, Mathilde 0 2 0
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Klasen, Charlotte 0 3 0 Fayol, Clemence 0 2 0
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Rubini, Stefania 0 1 0 Stoll, Tatjana 0 1 0
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Williams, Serena 09:30 Sharapova, Maria
  • Tunisia F3, Doubles
    Saito T / Watanuki Y 09:30 Lazov A / Medvedev D
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Shinikova, Isabella 09:30 Evtimova, Dia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze, Ekaterine 10:00 Arshinkova, Petia
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-04A
    Kvatsabaia, Sofia 10:00 Mekovec, Iva
  • Egypt F3, Singles
    Majchrzak, Kamil 10:00 Novak, Dennis
  • Egypt F3, Singles
    Lojda, Dusan 10:00 Djere, Laslo
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Herdzelas D / Kerfs D 10:00 Njiric S / Parres Azcoitia O
  • Tunisia F3, Singles
    Vilella Martinez, Mario 10:00 Caruso, Salvatore
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Marie, Jules 10:00 Couacaud, Enzo
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Pavic, Mate 10:00 Fabbiano, Thomas
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Rousset, Elie 10:00 Vovk, Stanislav
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Veger, Filip 10:00 Gerasimov, Egor
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Brands, Daniel 10:00 Copil, Marius
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Noel, Mallaurie 10:40 Elhadj, Elisa
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Korpatsch, Tamara 10:40 Marozava, Lidziya
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Cesnekova, Sarlota 10:40 Spigarelli, Martina
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Truong, Thanh Lan 10:40 Brouleau, Lou
  • Australian Open, Melbourne, Au...
    Bolelli S / Fognini F 10:45 Herbert P-H / Mahut N
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Carotta, Clara 10:45 Haas, Sina
  • Turkey F4, Singles
    Ivanov, Vladimir 11:00 Urbanija, Mike
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 11:00 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 11:00 Pereira, Jose
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Rohde-Moe C / Yamamoto M 11:00 Klaffner M / Sevastova A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Benoit, Marie 11:00 Nakano, Yumi
  • Spain F1, Singles
    Ramirez Hidalgo, Ruben 11:00 Panfil, Grzegorz
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Serra, Florent 11:20 Fortuna, Claudio
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Darcis, Steve 11:20 Grigelis, Laurynas
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Nys, Hugo 11:20 Chazal, Maxime
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Dustov, Farrukh 11:20 Mektic, Nikola
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Jankovic, Miki 11:20 Marchenko, Illya
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Shinikova I / Skamlova C 11:30 Kairi A / Tanielian C
  • Tunisia F3, Singles
    Nastasi, Ugo 11:30 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Sunderland, Doubles W-C10-GBR-...
    RAE J / Smith A 12:00 Jegiolka J / Lister C
  • Great Britain F2, Singles
    Ward, Alexander 12:00 Cox, Daniel
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Domachowska, Marta 12:10 Oyen, Sofie
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Morderger, Yana 12:10 Proese, Natalie
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Jullien, Jenny 12:10 Schuurs, Demi
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Morderger, Tayisiya 12:10 Collombon, Alix
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Zakarlyuk, Marianna 12:15 Uebelhoer, Caroline
  • Turkey F4, Doubles
    Rodrigues J / Vacchi R 12:30 Miedler L / Neuchrist M
  • Turkey F4, Doubles
    Beran M / Reinwein S 12:30 Sucevic L / Zgombic F Z
  • Turkey F4, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 12:30 Kryvonos, Nikita
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 12:30 Granollers-Pujol, Gerard
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Basilashvili, Nikoloz 12:40 Blancaneaux, Geoffrey
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Obry, Julien 12:40 Zopp, Jurgen
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Lobkov, Alexander 12:40 Barrere, Gregoire
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Bedene, Aljaz 12:40 Zemlja, Grega
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Biljesko, Domagoj 12:40 Ignatik, Uladzimir
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-04A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 13:00 Barzo L / Stolmar R
  • Germany F4, Singles
    Bemelmans, Ruben 13:00 Masur, Daniel
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Sirotkina, Marta 13:30 Borecka, Martina
  • Sunderland, Singles W-C10-GBR-...
    Maleckova, Jesika 13:30 Bowtell, Amy
  • France F3, Singles
    Boltz, Sebastien 13:30 Peliwo, Filip
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Ginier, Jessica 13:40 Muchova, Karolina
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Sturchler, Margot 13:40 Caramaro, Fanny
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Zlatanova, Vivian 13:40 Garcia Perez, Georgina
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Rafalovicz, Jade 13:40 Rosca, Ioana Loredana
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Tholey, Lea 13:45 Romeo, Caroline
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Vrljic, Ana 14:00 Kostova, Elitsa
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Burquier, Gregoire 14:00 Descloix, Dorian
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Artunedo Martinavarr, Andres 14:00 Teixeira, Maxime
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Gaio, Federico 14:00 Bachinger, Matthias
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Sancic, Antonio 14:00 Basic, Mirza
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Zverev, Alexander 14:00 Laurent, Thomas
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Bourgue, Mathias 14:00 Descloix, Dorian
  • France F3, Singles
    Guez, David 15:00 Van Der Duim, Antal
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 15:00 Marterer, Maximilian
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Froget, Clara 15:10 Rassat, Apolline
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Van Cauter, Anais 15:10 Jurikova, Lenka
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Decker, Margot 15:10 Carrillo Marin, Alba
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Boev, Michaela 15:10 Poznikhirenko, Ganna
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    D'Auria, Alessia 15:15 Torelli, Beatrice
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Lestienne, Constant 15:20 Bourgue, Mathias
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Daniel, Taro 15:20 Barry, Sam
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Cipolla, Flavio 15:20 Daniell, Marcus
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Berrer, Michael 15:20 Skugor, Franko
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Huta Galung, Jesse 15:20 Dmitriev, Kirill
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Lestienne, Constant 15:20 Burquier, Gregoire
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Hesse, Amandine 16:00 Gasparyan, Margarita
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Kalinskaya A / Stewart K 16:00 Goncalves P C / Haddad Maia B
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Gravouil, Theo 16:40 Remy, Vinciane
  • Montpellier, France, Qualifyin...
    Jankovits, Yannick 16:40 Perez Sanz, David
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Setkic, Aldin 16:40 Coppejans, Kimmer
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Bozoljac, Ilija 16:40 Mertl, Jan
  • Grenoble, Singles Qualifying W...
    Sugnaux, Tess 16:45 Zhuk, Sofya
  • USA F6, Singles
    Paul, Tommy 17:00 Heras, Patricio
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Sorribes Tormo, Sara 17:30 Kasatkina, Darya
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 17:30 Barrientos N / Struvay E
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Brkic, Tomislav 18:00 Napolitano, Stefano
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Gombos, Norbert 18:00 Marcan, Dino
  • USA F6, Singles
    Balleret, Benjamin 18:30 Smith, Connor
  • Bucaramanga, Colombia
    Bagnis, Facundo 18:50 Gimeno-Traver, Daniel
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Vikhlyantseva, Natalia 19:00 Vickery, Sachia
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Karatsev, Aslan 19:20 Dancevic, Frank
  • Zagreb, Croatia, Qualifying
    Fischer, Martin 19:20 Kekez, Duje
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 20:00 Samper-Montana, Jordi
  • Maui, USA, Doubles
    Kutrovsky D / Novikov D 21:00 Donaldson J / Kozlov S
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Liang, Gloria 21:00 Reix, Sherazad
  • Maui, USA
    Meister, Nicolas 22:00 Mcgee, James
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Frenkel, Nicole 23:00 Ivanova, Dasha
  • Maui, USA
    Donaldson, Jared 23:20 Klahn, Bradley

Američki fudbal

Vukovi za istoriju!

Ostali sportovi

Autor:

Beogradski klub u subotu (16.30) na Adi ima šansu da završi sezonu bez poraza

SBB Vukovi, Ada Ciganlija, Silverhoksi, titula, CEFL liga,

Spektakl će uveličati Nikola Đuričko, Demijan i Ikac i Def dens

Svi na Adu!
Poznati bodre Vukove, pridružite se i vi. Beogradski klub američkog fudbala SBB Vukovi sastaće se u subotu na stadionu Ade Ciganlije (16.30) s ljubljanskim Silverhoksima u borbi za titulu šampiona CEFL i najboljeg tima u regionu za 2012. godinu.

Organizatori su se pobrinuli za fenomenalnu atmosferu i brojne nagrade za fanove. Voditelj programa biće Nikola Đuričko, a gledaoci će u poluvremenu uživati i u nastupima grupe VIP Demijan i Ikac i plesne grupe Def dens.

Vukovi su ove sezone odbranili titulu prvaka države i jedna utakmica ih deli od sezone bez poraza. Trijumfovali su nad Slovencima (28-25) u prvom odigranom meču na Adi i druga titula u sezoni sad im je nadohvat ruke.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Imovina se prodaje ili kad moraš, ili kad ti neko ponudi dobru cenu. Svaki privrednik zna šta je za njega najbolje Milan Knežević, privrednik

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!