• An-Ning, China, Doubles
    LI Z / Roelofse R 1 2 7 7 1 1 BAI Y / WU D 2 6 6 10 2 2
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Rentouli, Anastasia 0 4 3 0 Gaydarzhi, Ksenia 1 6 4 1
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Smith, Kristina N 0 3 3 0 0 Curovic, Tamara 2 6 6 2 2
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Ghinda, Iancu-Lustinian 0 0 1 0 Zeleny, Ladislav 1 6 4 1
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    HAN S-H / Lee Y-R 2 6 6 2 2 Zhang Y / Zhao D 0 4 4 0 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Gay, Haley 1 6 2 1 Morderger, Tayisiya 0 3 4 0
  • An-Ning, China, Doubles
    Kawachi K / Takeuchi K 0 3 5 0 Duckworth J / Perez Sanz D 1 6 6 1
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Hradecka, Lucie 1 6 1 1 Karatantcheva, Sesil 0 4 1 0
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 6 1 Giustino, Lorenzo 0 0
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Michalicka, Marek 1 6 2 1 Stanek, Robin 0 2 1 0
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Nedovyesov, Oleksandr 0 6 0 Donskoy, Evgeny 0 6 0
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Osama, Mazen 1 6 5 1 Pashayan, Daniel 0 2 2 0
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Feler, Melik 0 0 1 0 0 Milovic, Zeljko 2 6 6 2 2
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Mick, Peter 0 2 3 0 Andrzejczuk, Adrian 1 6 3 1
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Segal, Lloyd 0 2 3 0 Gadjiev, Alan 1 6 2 1
  • Thailand F2, Doubles
    Isarow P / Kadchapanan N 10:00 NAM J S / Song M-K
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Govortsova, Olga 0 5 0 Ostapenko, Jelena 0 5 0
  • Thailand F2, Doubles
    Congcar C / Waewboot R 10:00 Kondo H / Onozawa A
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Bisko, Michal 0 1 1 0 Brunner, Pascal 1 6 4 1
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Konjuh, Ana 1 6 3 1 Putintseva, Yulia 0 1 2 0
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Lojda, Dusan 1 6 2 1 Partl, Adrian 0 3 1 0
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Jang S J / Lee S-R 1 7 0 1 Embree L / Guarachi A 0 5 1 0
  • Nanning, Doubles W-C25-CHN-06A
    Benoit M / Chilumula N 0 4 0 Chen S / Sun X L 0 5 0
  • Thailand F2, Doubles
    Kikuchi G / Takeshima S 10:15 Dome A / Tearney F
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Kekercheni, Filipp 0 0 Vespan, Lucian 0 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Zgombic, Fran Zvonimir 0 3 0 Stylianou, Andreas 0 1 0
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Riondy, Mikael 0 1 0 DU Toit, Riaan 0 2 0
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Kokkinaki, Evaggelia 10:50 De Cesare, Helen
  • Turin, Italy
    Edmund, Kyle 11:00 Lamasine, Tristan
  • Marrakech, Morocco
    Witthoeft, Carina 11:00 Maria, Tatjana
  • Marrakech, Morocco
    Rodina, Evgeniya 11:00 Bacsinszky, Timea
  • Marrakech, Morocco
    Buyukakcay, Cagla 11:00 Knapp, Karin
  • Marrakech, Morocco
    Babos, Timea 11:00 Barthel, Mona
  • Marrakech, Morocco
    Vekic, Donna 11:00 Svitolina, Elina
  • Marrakech, Morocco
    Muguruza, Garbine 11:00 Kasatkina, Darya
  • Marrakech, Morocco
    Erakovic, Marina 11:00 Mladenovic, Kristina
  • Marrakech, Morocco
    Mchale, Christina 11:00 Hantuchova, Daniela
  • Marrakech, Morocco
    Pennetta, Flavia 11:00 Jovanovski, Bojana
  • Istanbul, Turkey
    Golubev, Andrey 11:00 Basilashvili, Nikoloz
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Lopez M / Marrero D 11:00 Machado R / Silva F F
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 11:00 Monroe N / Sitak A
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Fyrstenberg M / Mirnyi M 11:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Estoril, Portugal
    Ramos, Albert 11:00 Kyrgios, Nick
  • Estoril, Portugal
    Robert, Stephane 11:00 Almagro, Nicholas
  • Estoril, Portugal
    Machado, Rui 11:00 Sousa, Joao (POR)
  • Estoril, Portugal
    Gasquet, Richard 11:00 Matosevic, Marinko
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Mayer L / Ramos-Vinolas A 11:00 Almagro N / Garcia-Lopez G
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Kowalczyk M / Zelenay I 11:00 Elias G / Sousa J
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Muller G / Qureshi A-U-h 11:00 Gong M-X / Peng H-Y
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Carreno Busta P / Gonzalez A 11:00 Berankis R / Matosevic M
  • Estoril, Portugal, Doubles
    Domingues J / Sousa P 11:00 Huey T C / Lipsky S
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Jhun, Alexander 11:00 Kossov, Oleg
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Arruabarrena L / Irigoyen M 11:00 Siegemund L / Zanevska M
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Barthel M / Minella M 11:00 Olaru R / Soler Espinosa S
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Riske A / Van Uytvanck A 11:00 Jurak D / Parra Santonja A
  • Munich, Germany, Qualifying
    Stepanek, Radek 11:00 Trinker, Bastian
  • Munich, Germany, Qualifying
    Brown, Dustin 11:00 Langer, Nils
  • Turin, Italy
    Eremin, Edoardo 11:00 Hamou, Maxime
  • Sweden F1, Singles
    Johansson, Morgan 11:00 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles
    Stenberg, Jonathan 11:00 Adaktusson, Jacob
  • Sweden F1, Singles
    Sekulic, Milos 11:00 Solberg, Christoffer
  • Sweden F1, Singles
    Taylor, Sam 11:00 De Goeijen, Bobbie
  • Nigeria F1, Singles
    Michael, Moses 11:00 Missodey, Kokou
  • Nigeria F1, Singles
    Atseye, Henry 11:00 Borges Pereira, Kevin
  • Nigeria F1, Singles
    Omang, Thomas Otu 11:00 Merunka, Stefan
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Pirazhenka, Sviatlana 11:00 Uebelhoer, Caroline
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Grace 11:00 Kerfs, Deborah
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Terziyska, Julia 11:00 Hobgarski, Katharina
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Ahrend, Franziska-Marie 11:00 Malikova, Tereza
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Centenari, Alexander 11:05 Kapiris, Stamatis
  • Greece F6, Singles Qualifying
    Schinas, Stephanos 11:10 Ono, Masayoshi
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Vondrousova, Marketa 11:15 Kovinic, Danka
  • Ostrava, Czech Republic
    De Greef, Arthur 11:20 Pospisil, Jaroslav
  • Ostrava, Czech Republic
    Couacaud, Enzo 11:20 Molchanov, Denys
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kavcic, Blaz 11:20 Fucsovics, Marton
  • Ostrava, Czech Republic, Quali...
    Panfil, Grzegorz 11:20 Michnev, Petr
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 11:20 Albot, Radu
  • Prague, Czech Republic
    Krunic, Aleksandra 11:30 Lucic-Baroni, Mirjana
  • Prague, Czech Republic
    Cepelova, Jana 11:30 Vesnina, Elena
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Portales, Nino 11:30 Mise, Marin
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Bessire, Francesco 11:30 Dobek, Mitchell
  • France F9, Singles
    Moutet, Corentin 11:30 Meis, Pascal
  • Egypt F16, Singles Qualifying
    Dankl, Tobias-Maximilian 11:40 Zednik, Jan
  • Taipei City, Taiwan
    LU, Yen-Hsun 12:00 Chen, TI
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 12:00 Atik R / EL Houari Z
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 12:00 Rogowska, Olivia
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Pereira, Teliana 12:00 Radwanska, Urszula
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Kawasaki Y / Negreanu D 12:00 Fafaliou S / Xie C
  • Prague, Czech Republic
    Schmiedlova, Kristina 12:15 Cornet, Alize
  • Prague, Czech Republic
    Hercog, Polona 12:15 Watson, Heather
  • Turin, Italy
    Ymer, Elias 12:20 Coppejans, Kimmer
  • Istanbul, Turkey
    Youzhny, Mikhail 12:20 Bellucci, Thomaz
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 12:20 Zverev, Mischa
  • Turin, Italy
    Kamke, Tobias 12:20 Khachanov, Karen
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Tsuji, Kanami 12:20 Zovincova, Vendula
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 12:20 Melzer, Gerald
  • Prague, Czech Republic
    Allertova, Denisa 12:30 Vandeweghe, Coco
  • Sweden F1, Singles
    Eriksson, Markus 12:30 Soendergaard, Simon Friis
  • Sweden F1, Singles
    Ymer, Mikael 12:30 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles
    Sporken, Moos 12:30 Onken, Julian
  • Sweden F1, Singles
    Simonsson, Fred 12:30 Moebius, Philip
  • Nigeria F1, Singles
    Kamal, Kshitij 12:30 Bikom, Albert Bisong
  • Nigeria F1, Singles
    Ubon, Joseph Imeh 12:30 Baughman, Deiton
  • Nigeria F1, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Micheal, Okechukw
  • France F9, Doubles
    Hemery C / Rochette L 12:30 Laurent Y / Le Boulch T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Sevastova, Anastasija 12:30 Stoll, Tatjana
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Janis, Michelle 12:30 Doroshina, Olga
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Grammatikopoulou, Valentini 12:30 Fourouclas, Natasha
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Baluu, Sharrmadaa 12:30 Daniels, Carolin
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Chen C / Chimura N 12:35 Kolarova V / Stamatova J
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Brunstrom J / Erlich J 12:40 Marach O / Oswald P
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Pavic M / Venus M 12:40 Betov S / Kuznetsov A
  • Ostrava, Czech Republic
    Pouille, Lucas 12:40 Kolar, Zdenek
  • Ostrava, Czech Republic
    Podlipnik-Castillo, Hans 12:40 Ignatik, Uladzimir
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    AL Nabhani, Fatma 12:40 Sokiran, Anna
  • Italy F7, Singles
    Yamasaki, Jumpei 12:45 Maccari, Federico
  • Italy F7, Singles
    Toledo Bague, Pol 12:45 Griekspoor, Scott
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bara, Irina Maria 12:45 DI Giuseppe, Martina
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 12:45 Suvrijn, Jade
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Dentoni, Corinna 12:45 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Giovine, Claudia 12:45 Marfutina, Maria
  • Turin, Italy, Doubles
    Basic M / Brkic T 13:00 Bozoljac I / Jaziri M
  • France F9, Singles
    Bourbon, Morgan 13:00 Chazal, Maxime
  • Marrakech, Morocco
    Schmiedlova, Anna-Karolina 13:15 Soler-Espinosa, Silvia
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 13:15 Glatch, Alexa
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Brianti, Alberta 13:15 Irigoyen, Maria
  • Taipei City, Taiwan, Doubles
    Groth S / Harrison R 13:20 LIN L Y R / WU T-L
  • Prague, Czech Republic
    Wickmayer, Yanina 13:30 Giorgi, Camila
  • Estoril, Portugal
    Berankis, Ricardas 13:30 Haase, Robin
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Brengle M / Husarova J 13:30 Kania P / Krejcikova B
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Mihaylova G / Rentouli A 13:30 Birrell K / Cadar E-T
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 13:30 Vega Hernandez, David
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Sousa, Pedro 13:30 Lestienne, Constant
  • Munich, Germany
    Troicki, Viktor 13:40 Estrella Burgos, Victor
  • Turin, Italy
    Karatsev, Aslan 13:40 Arnaboldi, Andrea
  • Istanbul, Turkey, Doubles
    Albot R / Lajovic D 13:40 Ilhan M / Ilkel C
  • Turin, Italy, Doubles
    Grigoriu P / Paval C 13:40 Bedene A / Rice D
  • Prague, Czech Republic
    Begu, Irina-Camelia 13:45 Siniakova, Katerina
  • Ostrava, Czech Republic
    Torebko, Peter 14:00 Authom, Maxime
  • Ostrava, Czech Republic
    Rikl, Patrik 14:00 Pavlasek, Adam
  • Sweden F1, Doubles
    Samuelsson C / Taylor S 14:00 Bojadjieva S / Johansson M
  • Sweden F1, Doubles
    Reichelt T / Von Massow G 14:00 Hyrkkonen P / Sillanpaa H
  • Sweden F1, Doubles
    Sels J / Van Beem C 14:00 Adaktusson J / Blomgren T
  • Nigeria F1, Singles
    Quigley, Eric 14:00 Hounkpevi, Felix
  • Nigeria F1, Singles
    Mugabe, Duncan 14:00 Enosoregbe, Clifford
  • Nigeria F1, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 14:00 Michael M / Omang T O
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Salaba L / Stanek R 14:00 Mecir M / Suc D
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Kan, Victoria 14:00 Engelmann, Jil Nora
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Inwang, Andiyo 14:00 Barbat, Karen
  • France F9, Doubles
    Hoang A / Huber J 14:00 Reinwein S / Wang T K
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Boren B / Smith K N 14:05 Gevel A / Lyuksheva P
  • Heraklion, Doubles W-C10-GRE-0...
    Morderger T / Morderger Y 14:10 GAY H / Mackey A
  • Italy F7, Singles
    Celebic, Ljubomir 14:15 Griekspoor, Tallon
  • Italy F7, Singles
    Merone, Riccardo 14:15 Huesler, Marc-Andrea
  • Italy F7, Singles
    MAS Mascolo, Adria 14:15 Giraldi Requena, Marcos
  • Italy F7, Singles
    Bonadio, Riccardo 14:15 Pancaldi, Luca
  • Italy F7, Doubles
    Baldi F / Turchetti N 14:15 Fago M / Mazzella M
  • Marrakech, Morocco
    Arruabarrena-Vecino, Lara 14:30 Nara, Kurumi
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Klemenschits S / Maria T 14:30 BUA T / Seguel D
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    RAE J / Smith A 14:30 Bonaventure Y / Schuurs D
  • France F9, Singles
    Halys, Quentin 14:30 Diep, Florent
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Bondarenko K / Hrdinova E 14:45 Vankova K / Vondrousova M
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 14:50 Granollers-Pujol, Gerard
  • Prague, Czech Republic
    Kuznetsova, Svetlana 15:00 Zhang, Shuai
  • Sao Paulo, Brazil
    Garin, Christian 15:00 Mina, Gianni
  • Sao Paulo, Brazil
    Pella, Guido 15:00 Molteni, Andres
  • Sao Paulo, Brazil
    Gonzalez, Maximo 15:00 Gigounon, Germain
  • Sao Paulo, Brazil
    Cunha, Henrique 15:00 Rola, Blaz
  • Sao Paulo, Brazil
    Musialek, Alexis 15:00 Ghem, Andre
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Kicker N / Lindell C 15:00 Buchanan C / Rola B
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Demoliner M / Reyes-Varela M A 15:00 Dutra Silva R / Ghem A
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Cagnina J / Gigounon G 15:00 Carvalho R / Padilha D
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Michon A / Mina G 15:00 Carvalho F / Lopes T
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Jarry N / Lama G 15:00 Andreozzi G / Galdos S
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Marie J / Musialek A 15:00 Garin C / Saez J C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Clezar G / De Paula F 15:00 Molteni A / Pella G
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Daniilidou, Eleni 15:00 Rueffer, Lena
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Voll, Sofia 15:00 Fridman, Olga
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Gil, Frederico 15:00 Fischer, Martin
  • Ostrava, Czech Republic
    Mertens, Yannick 15:20 Cachin, Pedro
  • Ostrava, Czech Republic
    Poljak, David 15:20 Delic, Mate
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Melichar N / Muhammad A 15:30 Cepelova J / Skamlova C
  • Nigeria F1, Doubles
    Cooper J / Vorster T 15:30 Iloputa I / Micheal O
  • Nigeria F1, Doubles
    Mohammed M / Ubon J I 15:30 Crowley K-P / Song E
  • Nigeria F1, Doubles
    Borges Pereira K / Mufumbila P 15:30 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Turin, Italy, Doubles
    Donati M / Napolitano S 15:30 Marcan D / Sancic A
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Lekaj, Adrijana 15:30 Van Lier, Michelle
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Bosnjak, Madeline 15:30 Fomina, Alona
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Panova A / Voracova R 15:45 Foretz S / Parmentier P
  • Marrakech, Morocco, Doubles
    Benhadi G / Hattingh I 15:45 Savchuk O / Svitolina E
  • Italy F7, Doubles
    Bensoussan S / Gillet J 15:45 Galoppini D / Maccari F
  • Italy F7, Doubles
    Griekspoor K / Griekspoor S 15:45 Bortolotti M / Moncagatto F
  • Italy F7, Doubles
    Giraldi Requena M / Mas Mascolo A 15:45 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Estoril, Portugal
    Krajinovic, Filip 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Estoril, Portugal
    Chardy, Jeremy 16:00 Coric, Borna
  • Ostrava, Czech Republic, Doubl...
    Jebavy R / Satral J 16:00 Dolezel F / Michnev P
  • France F9, Singles
    Massa, Alexandre 16:00 Reboul, Fabien
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Pereira, Jose 16:00 Lopes, Tiago
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Hocevar, Ricardo 16:00 Walendowsky, Joao
  • Tallahassee, USA
    Dancevic, Frank 16:00 Sandgren, Tennys
  • Tallahassee, USA
    Ward, Alexander 16:00 Kubler, Jason
  • Tallahassee, USA
    Santiago, Mico 16:00 Millot, Vincent
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Coria, Federico 16:00 Zormann DA Silva, Marcelo
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Ball C / Reid M 16:00 Bangoura S / Statham J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Lock B / Nunez M A 16:00 Novikov D / Peralta J
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Duran G / Olivo R 16:00 Cerretani J / Dancevic F
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Devvarman S / Singh S 16:00 King K / O Brien D
  • Prague, Czech Republic, Double...
    Koukalova K / Smitkova T 16:15 Dushevina V / Hlavackova A
  • Munich, Germany
    Zverev, Alexander 16:30 Becker, Benjamin
  • Turin, Italy
    Sonego, Lorenzo 17:00 Laaksonen, Henri
  • France F9, Doubles
    De Schepper J / Puget A 17:00 Bourbon M / Fournerie T
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Brinkmann, Lisa 17:00 Simion, Oana Georgeta
  • Wiesbaden, Singles Qualifying...
    Moore, Tara 17:00 Piontek, Theresa
  • Sao Paulo, Brazil, Qualifying
    Lipovsek Puches, Tomas 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • Estoril, Portugal
    Silva, Frederico Ferreira 17:20 Muller, Gilles
  • Tallahassee, USA
    Broady, Liam 17:20 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA
    Arguello, Facundo 17:20 Kozlov, Stefan
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Whitehurst T / Whitehurst T 17:20 King D / Seeberger M
  • Sao Paulo, Brazil
    Buchanan, Chase 17:30 Lindell, Christian
  • Sao Paulo, Brazil
    Kicker, Nicolas 17:30 Jarry, Nicolas
  • Sao Paulo, Brazil
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:30 Sakamoto, Pedro
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Brito, Fernanda 17:30 Giangreco Campiz, Camila
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Kurata, Nathaly 17:30 Martinich, Ivania
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Svinos, Angelique 17:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Del Dique, Singles W-C10...
    Bonardi, Berta 17:30 Ganga, Eugenia
  • Mexico F1, Singles
    Boutillier, Remi 18:00 Bakalov, Boris Nicola
  • Mexico F1, Singles
    Astorga, Mauricio 18:00 Sarkissian, Alexander
  • Mexico F1, Singles
    Echazu, Mauricio 18:00 Alvarez Cerdan, Andres
  • Tallahassee, USA
    Statham, Jose 18:40 Aubone, Jean-Yves
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kubler J / Ward A 18:40 Kuznetsov A / Sandgren T
  • Sao Paulo, Brazil
    Marie, Jules 18:50 De Paula, Fabiano
  • Sao Paulo, Brazil
    Leite, Wilson 18:50 Andreozzi, Guido
  • Sao Paulo, Brazil
    Saez, Juan Carlos 18:50 Dutra Silva, Rogerio
  • Spain F11, Doubles
    Arrogante-De Lanuza F / Llaneza Alcala P 19:00 Checa-Calvo J / Willis M
  • Spain F11, Doubles
    Amantegui J / Paccini Sancho M 19:00 Manrique-Velazquez D-J / Ribeiro Navarrete S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Pereira A R E / Tomita G 19:00 Petit S M / Rescaldani F
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Capato Camargo I / Silva M 19:00 Gobbi Monllau A / Vega M C
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Dveksler Celin M / Ramalle L 19:00 Crespo Azconzabal A / Estable J L
  • Mexico F1, Singles
    Ortiz Sanchez, Patricio 19:30 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles
    Gomez, Lucas 19:30 Matthews, Oscar Fabian
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Kozlov S / Williams R 20:00 Arguello F / Collarini A
  • Mexico F1, Doubles
    Alvarez Cerdan A / Mendoza A 20:30 Carpenter K J / Nunez Aguilera A
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Brito F / Giangreco Campiz C 20:30 Farfan D / Gimenez S
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ferrero M / Lucero C 20:30 Bonardi B / Rossi N
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Naya G / Verbauwen G 20:30 Kurata N / Piai E
  • Mexico F1, Doubles
    Krainik P / Sarkissian A 21:00 Barrientos N / Trevino Andrade F
  • Mexico F1, Doubles
    Bakalov B N / Ramirez Utermann C 21:00 Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C
  • Sao Paulo, Brazil, Doubles
    Gonzalez M / Maytin R 22:00 Cluskey J / O'Hare D
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Luini S / Perez Rojas G 22:00 Svinos A / Vaz Teixeira M B
  • Villa Del Dique, Doubles W-C10...
    Ganga E / Nicolini S H 22:00 Gatica B / Mercier M
  • Mexico F1, Doubles
    Rodriguez Billerbeck B / Ruiz-Rosales A 22:30 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F1, Doubles
    Mandujano R / Ortiz Sanchez P 22:30 Astorga M / Rojas-Maldonado A
  • Tallahassee, USA, Doubles
    Skupski K / Skupski N 23:30 Bambridge L / Broady L

Tako to radi Englez

Zakucava bez skoka

Košarka

Košarkaš Harlem Globtrotersa Pol Sterdžes (238 cm) može da s parketa kuca loptu u koš

Zakucava bez skoka

Nema mu ravnog!
Najviši košarkaš na svetu Pol Sterdžes, zahvaljujući svojoj visini od 238 centimetara, može da zakuca loptu u koš, a da ne skoči. Englez, koji je inače nedavno postao član Harlem Globtrotersa, po Ginisovoj knjizi rekorda trenutno je najviši aktivni igrač, a interesantno je da ga saigrači iz kluba nazivaju „sićušni“. Osim što se zabavlja igrajući za Globtroterse, on nastupa i za Univerzitet Zapadna Virdžinija, na kojem studira.

Pol Sterdžes je kao dečak igrao fudbal i golf u rodnoj Engleskoj, ali kad je visina počela da mu smeta u ovim sportovima, odlučio je da ode na koledž u SAD i pokuša da se dokaže u košarci.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ne bi bilo iznenađenje i ne bi bilo prvi put da neko vrati mandat narodu Zoran Stojiljković, profesor na FPN

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!