• Elitserien, Relegation/Promoti...
    Onnereds HK 19:00 HK Aranäs Promene rezultata
  • Elitserien, Relegation/Promoti...
    OV Helsingborg 19:15 Västerasirsta HF Promene rezultata
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Gonen, Sultan 0 5 6 0 0 Kajevic, Ena 2 7 7 2 2
  • Thailand F3, Singles
    Ito, Yuichi 1 4 6 3 1 1 Hochwalt, Tyler 2 6 3 6 2 2
  • Spain F12, Singles
    Oliveira, Goncalo 1 6 5 1 Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 0 4 6 0
  • Spain F12, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 1 7 4 1 Barranco, Sergio 0 5 5 0
  • Croatia F8, Singles
    Sabanov, Matej 1 2 6 2 1 1 Banes, Maverick 2 6 0 6 2 2
  • Croatia F8, Singles
    Inzerillo, Jerome 1 2 6 4 1 Sabanov, Ivan 1 6 1 3 1
  • Madrid, Spain
    Tomljanovic, Ajla 0 3 3 0 0 Azarenka, Victoria 2 6 6 2 2
  • Madrid, Spain
    Kvitova, Petra 2 6 2 6 2 2 Vandeweghe, Coco 1 4 6 3 1 1
  • Nigeria F2, Singles
    Rakotondramanga, Antso 0 0 Baughman, Deiton 0 0
  • Nigeria F2, Singles
    Pecotic, Matija 11:00 Oringa, David
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Schaeder, Laura 1 6 3 0 1 Njuki, Brenda 1 4 6 2 1
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Cepede Royg, Veronica 0 4 4 0 0 Kalinina, Anhelina 2 6 6 2 2
  • Italy F8, Singles
    Habrman, Milan 1 2 6 4 1 Cammarata, Alberto 1 6 2 3 1
  • Sweden F2, Singles
    Pauffley, Neil 0 6 5 0 Jotovski, Tomislav 1 7 4 1
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Leivo, Ella 1 5 6 5 1 Bjork, Linnea 1 7 2 0 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Strakhova, Valeriya 2 6 6 2 2 Natali, Marianna 0 2 1 0 0
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Bonic, Barbara 0 0 5 0 Alves, Maria Fernanda 1 6 5 1
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Bolkvadze, Mariam 2 6 7 2 2 Fayol, Clemence 0 2 6 0 0
  • Israel F5, Singles
    Goldengoren, Tal 2 6 6 2 2 Tamir, Daniel 0 4 1 0 0
  • Mytilene, Singles W-C10-GRE-07...
    Rentouli, Anastasia 1 7 2 1 Siopacha, Maria 0 5 2 0
  • Karshi, Uzbekistan
    Grigelis, Laurynas 1 7 2 3 1 Horansky, Filip 1 6 6 2 1
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Vulf, Avital 0 2 0 0 0 Scholsen, Helene 2 6 6 2 2
  • Thailand F3, Singles
    Wachiramanowong, Kittipong 1 1 6 0 1 Santillan, Akira 1 6 4 2 1
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Zanevska, Maryna 0 5 1 0 Bertens, Kiki 1 7 5 1
  • Turkey F18, Singles
    Bellotti, Riccardo 1 7 3 1 Ehrat, Sandro 0 6 4 0
  • Romania F1, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 0 4 5 0 Dischinger, Eduardo 1 6 5 1
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Rohanova, Petra 6 4 Adamescu, Cristina 1 2
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Hon, Priscilla 1 6 2 1 Pervushina, Olesya 0 4 3 0
  • Egypt F17, Doubles
    Lawrence E / Lawrence K 0 3 2 0 0 Blumenberg A / Tutu M 2 6 6 2 2
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Brozda, Olga 1 6 2 1 Kolarova, Veronika 0 3 1 0
  • Romania F1, Singles
    Dubarenco, Maxim 0 2 3 0 De Waard, Steven 1 6 0 1
  • Turkey F18, Singles
    Elistratov, Evgeny 1 6 4 1 Panak, Yvo 0 1 5 0
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Haase R / Qureshi A-U-h 1 6 2 1 Skupski K / Skupski N 0 3 5 0
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Rogowska, Olivia 0 1 4 0 0 Bonaventure, Ysaline 2 6 6 2 2
  • Karshi, Uzbekistan
    Chen, TI 1 6 0 1 Ebden, Matthew 0 2 1 0
  • Rome, Italy
    Authom, Maxime 1 6 1 Ramirez Hidalgo, Ruben 0 3 0
  • Rome, Italy
    Melzer, Gerald 0 6 0 Daniel, Taro 1 7 1
  • Rome, Italy
    Khachanov, Karen 0 5 0 Cachin, Pedro 0 1 0
  • Rome, Italy
    Cipolla, Flavio 0 2 2 0 0 Brown, Dustin 2 6 6 2 2
  • Algeria F1, Singles
    Perez Sanz, David 0 2 3 0 Chala, Remy 1 6 0 1
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Chan C-W / Chuang C-J 1 6 3 1 BUA T / Seguel D 0 4 1 0
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Eraydin, Basak 0 4 0 Botto, Bianca 1 6 1
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Irigoyen M / Kania P 2 6 6 2 2 Konig P / Podoroska N 0 1 1 0 0
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Shapatava S / Vasylyeva A 0 0 5 0 Kolar N / Neuwirth Y 1 6 3 1
  • Algeria F1, Singles
    Correia Passos DO Carmo, Jordan 0 2 0 0 Nastasi, Ugo 1 6 4 1
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Mikulcic, Ema 0 3 0 Zidansek, Tamara 1 6 1
  • Sweden F2, Singles
    Dellien, Hugo 1 6 2 1 Taylor, Sam 0 4 0 0
  • Algeria F1, Singles
    Djurdjevic, Bogdan 2 6 6 2 2 Mokhtari, Reda 0 0 0 0 0
  • Turkey F18, Doubles
    Chervyakov F / Taweel I H 1 6 2 1 Sakhabutdinov R / Shchaya-Zubrov P 0 2 3 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Bukhanko A / Saidova S 0 6 0 Parviainen K / Pasanen M-E 0 5 0
  • Sweden F2, Singles
    Choinski, Jan 6 6 Blomgren, Tobias 0 0
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Rodina, Evgeniya 0 4 2 0 Sramkova, Rebecca 1 6 1 1
  • Karshi, Uzbekistan
    Ghedin, Riccardo 1 6 1 1 Klein, Brydan 0 2 1 0
  • Sweden F2, Singles
    Clayton, Scott 1 6 1 Eriksson, Markus 0 4 0
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Jarlskog, Ida 0 2 0 Cabaj Awad, Jacqueline 1 6 1
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Guerrero Alvarez, Eva 1 6 1 1 Moratelli, Angelica 0 2 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Genesse Y / Khabarova E 0 4 0 Manjon Mihalic N / Yang Y 0 3 0
  • Nigeria F2, Singles
    Quigley, Eric 12:30 Payne, Howard Murphy
  • Nigeria F2, Singles
    Merunka, Stefan 12:30 Zannou, Timothee
  • Israel F5, Singles
    Reznik, Oran 0 0 1 0 Martin, Toby 1 6 4 1
  • Ashkelon, Singles W-C10-ISR-01...
    Khazaniuk, Deniz 1 6 1 Tahan, Maya 0 1 0
  • Karshi, Uzbekistan
    Gakhov, Ivan 0 4 0 Zhyrmont, Dzmitry 0 3 0
  • Sweden F2, Doubles
    Forberg Skogeng A / Solberg C 12:35 Moebius P / Noren A
  • Thailand F3, Singles
    Dome, Andre 0 2 0 Burapharitta, Phassawit 0 3 0
  • Spain F12, Singles
    Valeriano, Alex 0 2 0 Arenas-Gualda, Ivan 0 5 0
  • Spain F12, Singles
    Semjan, Marek 0 5 0 Garrobe Guilera, Oriol 0 0 0
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Gilchrist N / Riley A 0 4 0 Benackova K / Wang Z 0 2 0
  • Aix en Provence, France
    Kavcic, Blaz 0 2 0 Millman, John 0 2 0
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-18A
    Brogan, Anna 0 2 0 Vangelova, Ani 0 1 0
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    EK, Emma 0 0 0 Stokke, Melanie 0 4 0
  • Aix en Provence, France
    Kapas, Andriej 0 2 0 Munoz-De La Nava, Daniel 0 0 0
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Novotna, Natalie 0 3 0 Zlochova, Zuzana 0 0 0
  • Croatia F8, Singles
    Gorsic, David 0 1 0 Pehar, Antun 0 2 0
  • Sweden F2, Doubles
    Hyrkkonen P / Virtanen P Adaktusson J / Blomgren T
  • Romania F1, Singles
    Craciun, Teodor-Dacian 0 0 0 Lazov, Alexander 0 1 0
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Voracova, Renata 0 1 0 Krunic, Aleksandra 0 2 0
  • Aix en Provence, France
    Guez, David Cervantes Huegun, Inigo
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Bellucco, Marta 0 1 0 LI, Yuenu 0 2 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pratesi, Martina 0 1 0 Arcidiacono, Federica 0 3 0
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Lyukshinova E / Palkina K 0 0 Kulikova Y / Kuzina S 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Pislak, Manca 0 3 0 Zimmermann, Kimberley 0 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Luknarova, Zuzana 0 0 Pantuckova, Magdalena 0 0
  • Madrid, Spain
    Dimitrov, Grigor 0 0 Young, Donald 0 0
  • Madrid, Spain
    Mayer, Leonardo 13:00 Muller, Gilles
  • Madrid, Spain
    Monfils, Gael 0 0 Troicki, Viktor 0 0
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Beygelzimer, Yuliya 0 0 0 Lekaj, Adrijana 0 1 0
  • Madrid, Spain
    Pavlyuchenkova, Anastasia 13:00 Errani, Sara
  • Italy F8, Singles
    Roncalli, Simone 0 0 Giacalone, Omar 0 0
  • Madrid, Spain
    Cuevas, Pablo 13:00 Ramos, Albert
  • Thailand F3, Singles
    Rawat, Sidharth 0 0 Okamura, Issei 0 0
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Holanova, Nina 0 1 0 Proese, Natalie 0 0 0
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Cuypers, Dorien 13:05 Remondina, Anna-Giulia
  • Nigeria F2, Singles
    Klec, Ivo 0 1 0 Korshunov, Stanislav 0 0 0
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Mrdeza, Tereza 13:10 Linette, Magda
  • Nigeria F2, Singles
    Paul, Christian 13:10 Forchap, David Chaplefeh
  • Israel F5, Singles
    Saveljev, Emil 13:10 Bar, Dekel
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Biran S / Lodzki S 13:10 Dmitrieva S / Piskun O
  • Algeria F1, Singles
    Thivant, Yannick 13:15 Boukhobza, Mohamed Reda
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Parmentier, Pauline 13:15 Kulichkova, Elizaveta
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Argyelan, Csilla 13:15 Skrzypczynska, Joanna
  • Turkey F18, Singles
    Weidinger, Dominic 13:15 Yuksel, Anil
  • Madrid, Spain
    Duque Marino, Mariana 13:15 Sharapova, Maria
  • Italy F8, Singles
    Tatlot, Johan Sebastien 13:15 Bonadio, Riccardo
  • Italy F8, Singles
    Rondoni, Pietro 13:15 Naso, Gianluca
  • Rome, Italy, Doubles
    Molteni A / Trungelliti M 13:20 Jebavy R / Molchanov D
  • Spain F12, Singles
    Martos Gornes, Sergio 13:20 Amoros Ramos, Pol
  • Aix en Provence, France, Doubl...
    Bachinger M / Meffert D 13:20 Brunstrom J / Erlich J
  • Croatia F8, Singles
    Melchiorre, Davide 13:20 Lojda, Dusan
  • Rome, Italy
    Bedene, Aljaz 13:20 Baldi, Filippo
  • Rome, Italy
    Cecchinato, Marco 13:20 Marcora, Roberto
  • Rome, Italy
    Mertl, Jan 13:20 Berrettini, Matteo
  • Sweden F2, Doubles
    Bergstrom F / Holm A 13:20 Mridha J / Simonsson F
  • Romania F1, Singles
    Cociasu, Andrei 13:20 Cornea, Vlad Victor
  • Sweden F2, Doubles
    Brydolf P / Renard L 13:20 Jotovski T / Sekulic M
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Rojek, Aleksandra 13:25 Kvatsabaia, Sofia
  • Aix en Provence, France
    Nedovyesov, Oleksandr 13:25 Golubev, Andrey
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Ayap S / Khabibulin T 13:30 Bhambri Y / Menendez-Maceiras A
  • Egypt F17, Doubles
    Gorodetsky V / Pashayan D 13:30 Desyatnik A / Pavlov A
  • Egypt F17, Doubles
    Hossam K / Osama M 13:30 Erguden U B / Ilkel C
  • Egypt F17, Doubles
    Dobek M / Van Orderlain D 13:30 Allouch K / Jdi M
  • Turkey F18, Doubles
    Miedler L / Neuchrist M 13:30 Guliyev A / Manafli A
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Momkoonthod T / Plipuech P 13:30 Burillo Escorihuela I / Wallace I
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Radovcic L / Radovcic P 13:30 Konotoptseva D / Korzhova E
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Klemenschits S / Sasnovich A 13:30 Remy V / Temin M
  • Sweden F2, Doubles
    Brunstrom J / Eriksson M 13:35 Forsell O / Madaras D N
  • Romania F1, Singles
    Wagner, Bastian 13:35 Levin, Justyn
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Kerkhove L / Vrljic A 13:40 BEN Abdallah Y / Charrad O
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Perrin C / Shinikova I 13:40 Ozgen P / Soylu I
  • Algeria F1, Singles
    Bouchareb, Yasser 13:40 Bendiffallah, Walid
  • Algeria F1, Singles
    Glancy, Daniel 13:40 Yasri, Hichem
  • Bastad, Singles W-C10-SWE-02A
    Mokh, Maria 13:45 Daniels, Carolin
  • Turkey F18, Doubles
    Kehyayan J D / Skobelev S 13:50 Bonzi B / Reboul F
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Bogdan E / Kovinic D 13:50 Beygelzimer Y / Gasparyan M
  • Sweden F2, Doubles
    Appelgren D / Ymer M 13:55 Samuelsson C / Taylor S
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Daniels C / Schaeder L 13:55 Malm M / Rinaldo Persson K
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Piran, Alessia 13:55 Marquard, Audrey
  • Croatia F8, Singles
    Razborsek, Nik 14:00 Walterscheid-Tukic, Nikolas
  • Aix en Provence, France
    Elias, Gastao 14:00 Mathieu, Paul-Henri
  • Nigeria F2, Doubles
    Enosoregbe C / Molaoa R 14:00 Michael M / Mugabe D
  • Karshi, Uzbekistan, Doubles
    Donskoy E / Ebden M 14:00 Fayziev S / Karimov D
  • Ashkelon, Doubles W-C10-ISR-01...
    Kimhi M / Krolitzky S 14:00 Patiuk V / Shlomo K
  • Aix en Provence, France
    Ghem, Andre 14:05 Beck, Andreas
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Bjork L / Sofradzija A 14:05 Lister C / Lizarazo Y
  • Spain F12, Singles
    Irigaray Guarne, Pablo 14:10 Granollers-Pujol, Gerard
  • Spain F12, Singles
    Guell Bartrina, Eduard 14:10 Munoz-Abreu, Jordi
  • Madrid, Spain, Doubles
    Arruabarrena L / Begu I-C 14:15 Dushevina V / Martinez Sanchez M J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    HE J / Kang S 14:15 Kulikova V / Pogrebnyak V
  • Italy F8, Doubles
    Enache A / Prevosto L 14:15 Galoppini D / Maccari F
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Marinkovic, Bojana 14:20 Vismane, Daniela
  • Aix en Provence, France
    Lestienne, Constant 14:20 Pereira, Jose
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Smirnova, Victoria 14:20 Perper, Alexandra
  • Madrid, Spain
    Tsonga, Jo-Wilfried 14:20 Rosol, Lukas
  • Aix en Provence, France
    Pouille, Lucas 14:20 Halys, Quentin
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Leivo E / Tuomi T 14:20 Jarlskog I / Ostlund F
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krejsova P / Lottner A 14:20 Galfi D / Kasatkina D
  • Madrid, Spain
    Gimeno-Traver, Daniel 14:20 Kyrgios, Nick
  • Madrid, Spain, Doubles
    Cabal J S / Mannarino A 14:20 Bolelli S / Fognini F
  • Romania F1, Singles
    Margaroli, Luca 14:25 Bobrov, Bogdan
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Lombardo B / Masini M 14:25 Ladurner J / Simic J
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-18A
    Aponasenko V / Schmidt C 14:30 Dascalu N-C / Rosatello C
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Kushkhova A / Pradova M 14:30 Belenova E / Vogelsang E
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Horackova G / Peckl K 14:30 Stefanou A / Tona M
  • Croatia F8, Singles
    Constantinovici, Robert 14:30 Radinski, Aljaz
  • Bol, Singles W-C10-CRO-02A
    Spremo, Milana 14:30 Maggen, India
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Guimaraes Y / Svarre F 14:30 Eikeri U / Strakhova V
  • Croatia F8, Singles
    Portmann, Leandro 14:35 Beran, Martin
  • Nigeria F2, Singles
    Crowley, Keith-Patrick 14:35 Chanakira, Tinotenda
  • Rome, Italy, Doubles
    Koolhof W / Middelkoop M 14:40 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Rome, Italy, Doubles
    Sonego L / Travaglia S 14:40 Marcan D / Sancic A
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Maria, Tatjana 14:40 Oprandi, Romina
  • Rome, Italy
    Starace, Potito 14:40 Kravchuk, Konstantin
  • Rome, Italy
    Pavlasek, Adam 14:40 De Greef, Arthur
  • Nigeria F2, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 14:40 Vorster, Tucker
  • Nigeria F2, Doubles
    Borges Pereira K / Cortes Alcaraz A 14:40 Baughman D / Quigley E
  • Israel F5, Doubles
    Barry S / Karlovskiy E 14:40 Elbaz S / Radionov M
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Razzano, Virginie 14:45 Johansson, Mathilde
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Cucca M / Moratelli A 14:45 Pervushina O / Zabirova A
  • Croatia F8, Singles
    Raspudic, Franjo 14:50 Mijic, Ivo
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Luttikhuis N / Van Dijkman I 14:50 Burk B / Milicevic E
  • Romania F1, Singles
    Patrui, Andrei 14:50 Popko, Dmitry
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Allgurin E / Njuki B 14:50 EK E / Rosenqvist J
  • Puszczykowo, Singles W-C10-POL...
    Czarnik, Paulina 14:55 Fourouclas, Natasha
  • Madrid, Spain
    Pliskova, Karolina 15:00 Garcia, Caroline
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Brito, Fernanda 15:00 Farfan, Daniela
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Vazquez, Maria Del Rosario 15:00 Rescaldani, Francesca
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Mercier, Margot 15:00 Jacobo, Sheila
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Chlpac, Agustina 15:00 Petit, Stephanie Mariel
  • Trnava, Singles W-C100-SVK-02A
    Fett, Jana 15:00 Babos, Timea
  • Argentina F4, Singles
    Gennaro, Dante 15:00 De Gregorio, Nicolas Alejandro
  • Argentina F4, Singles
    Kohen, Alan 15:00 Lipovsek Puches, Tomas
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Glushko J / Pereira T 15:00 Melichar N / Muhammad A
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Cabaj Awad J / Poikajarvi R 15:05 Hermann A / Wikberg H
  • Romania F1, Singles
    Andres, Mark-Flavius 15:05 Dima, Dragos
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Arcangioli M / Paquet C 15:10 Kostova E / Leykina P
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Burger C / Mertens E 15:10 Knoll X / Savinykh V
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Kaufinger I / Wulcan P 15:15 Corning V M / Ornberg M
  • Madrid, Spain
    Verdasco, Fernando 15:15 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Bastad, Doubles W-C10-SWE-02A
    Thell Lenntorp A / Thell Lenntorp K 15:25 Rohde-Moe C / Stokke M
  • Italy F8, Doubles
    Chiurulli D / Raab D 15:25 Rizzuti G / Yamasaki J
  • Spain F12, Singles
    Toledo Bague, Pol 15:30 Kuhn, Nicola
  • Croatia F8, Singles
    Khunarikov, Ruslan 15:30 Zekic, Miljan
  • Madrid, Spain, Doubles
    Hingis M / Mirza S 15:30 Husarova J / Olaru R
  • Algeria F1, Singles
    Completo, Artur 15:30 Descotte, Matias Franco
  • Algeria F1, Singles
    Kerroum, Mohamed Amine 15:30 Kanar, Jonathan
  • Algeria F1, Singles
    Goyal, Medhir 15:30 Castro, Matias
  • Madrid, Spain, Doubles
    Keys M / Raymond L 15:40 Makarova E / Vesnina E
  • Madrid, Spain
    Klizan, Martin 15:40 Granollers, Marcel
  • Madrid, Spain
    Raonic, Milos 15:40 Monaco, Juan
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Kuncikova L / Stuchla K 15:50 Friedsam A-L / Jurikova L
  • Romania F1, Singles
    Vilardo, Francesco 15:55 Blecha, Jan
  • Rome, Italy, Doubles
    Authom M / Melzer G 16:00 Arnaboldi A / Cipolla F
  • Rome, Italy, Doubles
    Bedene A / Rice D 16:00 Mertl J / Motti A
  • Rome, Italy, Doubles
    Cecchinato M / Viola M 16:00 Grigoriu P / Paval C
  • Tunis, Singles W-C50-TUN-01A
    Foretz, Stephanie 16:00 Coin, Julie
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Smith K N / Sokiran A 16:00 Antonakis E / Nikolopoulou N
  • Mytilene, Doubles W-C10-GRE-07...
    Fafaliou S / Rentouli A 16:00 Gaydarzhi K / Tomic S
  • Croatia F8, Doubles
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Soloviev N / Zyryanov A
  • Croatia F8, Doubles
    De Valk R S / Fong B 16:00 Krawietz K / Woerner P
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Remondina A-G / Scala C 16:00 Luknarova Z / Zimmermann K
  • USA F15, Singles
    Bangoura, Sekou 16:00 Duncan, Walker
  • USA F15, Singles
    Johns, Collin 16:00 Reid, Matt
  • USA F15, Singles
    Aubone, Jean-Yves 16:00 Peralta, Julio
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Chirico, Louisa 16:00 Kenin, Sofia
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Scholl, Chiara 16:00 Shishkina, Maria
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Lee-Waters, Lindsay 16:00 Graham, Alexa
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bucsa C / Guerrero Alvarez E 16:00 Knezevic J / LI Y
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-02A
    Cascino E / Zerbone J 16:05 Gjorcheska L / Lukas T
  • Nigeria F2, Doubles
    Cooper J / Klec I 16:05 Mohammed M / Ubon J I
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Putintseva, Yulia 16:10 Kucova, Kristina
  • Nigeria F2, Doubles
    Chetty J / Forchap D C 16:10 Nedunchezhiyan J / Pecotic M
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Dodin, Oceane 16:15 Konta, Johanna
  • Madrid, Spain
    Svitolina, Elina 16:15 Ivanovic, Ana
  • Croatia F8, Doubles
    Hoyt E / O'Mara J 16:20 Barrere G / Inzerillo J
  • Romania F1, Singles
    Apostol, Andrei Stefan 16:20 Dmitriev, Kirill
  • Romania F1, Doubles
    Dischinger E / Mastrelia A 16:30 De Waard S / Van Peperzeel G
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Martinich, Ivania 16:30 Alves, Carolina
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Giangreco Campiz, Camila 16:30 Svinos, Angelique
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Cepelova J / Skamlova C 16:30 Kalashnikova O / Rodina E
  • Argentina F4, Singles
    Bahamonde, Francisco 16:30 Gutierrez, Oscar Jose
  • Argentina F4, Singles
    Caratini, Valentino Raul 16:30 Egea, Franco Emanuel
  • Argentina F4, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:30 Villanueva, Gonzalo
  • Argentina F4, Singles
    Vellbach, Gustavo 16:30 Gaich, German
  • Cagnes-sur-mer, Doubles W-C100...
    Garcia-Vidagany B / Hesse A 16:30 Abduraimova N / Fomina A
  • Madrid, Spain
    Andujar, Pablo 16:35 Sock, Jack
  • Madrid, Spain, Doubles
    Liang C / Marosi K 16:45 Dellacqua C / Shvedova Y
  • Madrid, Spain, Doubles
    Anderson K / Chardy J 16:55 Bhupathi M / Kyrgios N
  • Santa Margherita Di Pula, Doub...
    Bellucco M / Piran A 16:55 Amodeo A / Marquard A
  • Madrid, Spain, Doubles
    Giraldo S / Lipsky S 17:00 Cilic M / Troicki V
  • Cali, Colombia, Doubles
    Barrientos N / Romboli F 17:00 Desein N / Seeberger M
  • Cali, Colombia, Doubles
    Buchanan C / Rola B 17:00 King K / O Brien D
  • Cali, Colombia
    Leite, Wilson 17:00 Kicker, Nicolas
  • Cali, Colombia
    Hernandez-Fernandez, Jose 17:00 Escobar, Gonzalo
  • Rome, Italy
    Ungur, Adrian 17:00 Stepanek, Radek
  • USA F15, Doubles
    Muscheites L / Stropp M 17:00 Colorado M / KU Meza A
  • Cali, Colombia
    Carvajal Torres, Jose Fernando 17:00 Mina, Gianni
  • Cali, Colombia
    Salamanca Caicedo, Carlos 17:00 Jarry, Nicolas
  • Madrid, Spain
    Bautista-Agut, Roberto 17:00 Copil, Marius
  • Algeria F1, Doubles
    Bouchareb Y / Yasri H 17:00 Aissa Khelifa M A / Seda H R
  • Algeria F1, Doubles
    Chala R / Girat Magin V 17:00 Benaissa Y / Mokhtari R
  • Algeria F1, Doubles
    Nastasi U / Thivant Y 17:00 Doumbia S / Glancy D
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Krejcikova B / Voracova R 17:20 Kalinina A / Ostapenko J
  • Romania F1, Doubles
    Craciun T-D / Luncanu P-A 17:25 Carpen A-D / Tatomir L G
  • Tunis, Doubles W-C50-TUN-01A
    Moore T / Slater N 17:30 Abaza J / Glatch A
  • Portugal F4, Singles
    Faria, Luis 17:30 Deus, Nuno
  • USA F15, Doubles
    Ball C / Sandgren T 17:30 Carter A / Santiago M
  • USA F15, Doubles
    Sabanin Y / Yarkov A 17:30 Estevez M / Mena F
  • USA F15, Doubles
    Scocuglia P / Turini T 17:30 LI Y / Spencer W
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Tig, Patricia Maria 17:30 Valdes, Rianna
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Marand, Sanaz 17:30 Morozova, Alexandra
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Raszkiewicz, Eva 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Madrid, Spain
    Falla, Alejandro 17:30 Kohlschreiber, Philipp
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Van Uytvanck, Alison 17:40 Rogers, Shelby
  • Cagnes-sur-mer, Singles W-C100...
    Ferro, Fiona 17:45 Gavrilova, Daria
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Beccio, Victoria Ariadna 18:00 Lucero, Carla
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Luini, Sofia 18:00 Ferrero, Melina
  • Trnava, Doubles W-C100-SVK-02A
    Fett J / Lekaj A 18:00 Mihalikova T / Schmiedlova K
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Vega, Maria Constanza 18:00 Perez Rojas, Guadalupe
  • Argentina F4, Singles
    Doria, Luciano 18:00 Ameal, Juan Ignacio
  • Argentina F4, Singles
    Urzua-Rivera, Ricardo 18:00 Feitt, Franco
  • Argentina F4, Singles
    Schwank, Eduardo 18:00 Reche, Tomas
  • Madrid, Spain, Doubles
    Murray J / Peers J 18:20 Mayer L / Monaco J
  • Cali, Colombia
    Romboli, Fernando 18:20 Makiguchi, Ryusei
  • Cali, Colombia
    Rola, Blaz 18:20 Gomez, Juan Sebastian
  • Cali, Colombia
    Buchanan, Chase 18:20 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Madrid, Spain
    Karlovic, Ivo 18:20 Gasquet, Richard
  • Cali, Colombia
    Mantilla, Felipe 18:20 Lama, Gonzalo
  • Madrid, Spain, Doubles
    Monfils G / Tsonga J W 18:50 Dimitrov G / Melzer J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Londero J I / Michon A 19:00 Galdos S / Hernandez-Fernandez J
  • Cali, Colombia, Doubles
    Salamanca C / Souto D 19:00 Gonzales R / Walsh D
  • Cali, Colombia
    Santos, Nicolas 19:00 Desein, Niels
  • Portugal F4, Singles
    Sels, Jelle 19:00 Domingues, Joao
  • Portugal F4, Doubles
    Haenle P / Wang T K 19:00 Cunha Silva F / Falcao G
  • USA F15, Doubles
    Aubone J-Y / Mclachlan B 19:00 Alrutz G / Johns C
  • USA F15, Doubles
    Garza D / Peredo A 19:00 Bangoura S / Samardzic O
  • USA F15, Doubles
    Duncan W / Reinberg E 19:00 Anandan B / Shabaz M
  • USA F15, Doubles
    Smith R / Uspensky D 19:00 King D / Peralta J
  • Cali, Colombia
    Andreozzi, Guido 19:00 Dutra Silva, Rogerio
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Sanders, Storm 19:00 Hammond, Mercedes
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Crawford, Samantha 19:00 Black, Tornado Alicia
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Hsu, Chieh-Yu 19:00 Ormaechea, Paula
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Piai, Eduarda 19:30 Tomita, Giovanna
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Estable, Julieta 19:30 Capato Camargo, Isabella
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Bonardi, Berta 19:30 De Carli, Maria Agustina
  • Villa Maria, Singles W-C10-ARG...
    Carle, Maria Lourdes 19:30 Gatica, Barbara
  • Argentina F4, Singles
    Agamenone, Franco 19:30 Rengel Sierra, Tomas
  • Argentina F4, Singles
    Villarruel, Santiago 19:30 Torre, Eduardo Agustin
  • Madrid, Spain
    Suarez Navarro, Carla 20:00 Goerges, Julia
  • Portugal F4, Singles
    Osorio, Guilherme Wojciechowski 20:00 Sant'Anna, Bruno
  • Mexico F2, Singles
    Alvarez Cerdan, Andres 20:00 Diaz-Figueroa, Christopher
  • Mexico F2, Singles
    Endara, Ivan 20:00 Mendoza, Alejandro
  • Mexico F2, Singles
    Bakalov, Boris Nicola 20:00 Matthews, Oscar Fabian
  • Mexico F2, Singles
    Nunez Aguilera, Alan 20:00 Sarkissian, Alexander
  • Cali, Colombia, Doubles
    Arevalo M / Lapentti G 20:20 Cunha H / Escobar G
  • Cali, Colombia, Doubles
    Gomez E / Maytin R 20:20 Lama G / Smith C
  • Cali, Colombia
    Barrientos, Nicolas 20:20 Lindell, Christian
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Kenin S / Morozova A 20:30 Boserup J / Pegula J
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Ianchuk O / Khromacheva I 20:30 Daniell A K / Januskova P
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Gabueva A / Stevenson A 20:30 Molinero F / Tig P M
  • Madrid, Spain
    Sousa, Joao (POR) 21:30 Wawrinka, Stanislas
  • Mexico F2, Singles
    Echazu, Mauricio 21:30 Gonzalez Aramburu, Jorge Enrique
  • Mexico F2, Singles
    Sanchez Montemayor, Manuel 21:30 Hach Verdugo, Hans
  • Mexico F2, Singles
    Panta Herreros, Jorge Brian 21:30 Martinez, Luis David
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Morales Beckmann, Daniela 22:00 Urbina, Nazari
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Ivanova, Dasha 22:00 Lukic, Vojislava
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Rose, Malika 22:00 Weedon, Kirsten-Andrea
  • Indian Harbour Beach, Singles...
    Townsend, Taylor 22:00 Oosterhout, Erica
  • Mexico F2, Singles
    Bazrganian, Sahak 23:00 Hank, Tigre
  • Mexico F2, Doubles
    EL Mihdawy A / Kryvonos N 23:00 Matthews O F / Nicholas J H
  • Mexico F2, Doubles
    Resendiz Dominguez M / Rodriguez Rodriguez J A 23:00 Chaplin J / Sarkissian A
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Vyrlan, Karina Kristina 23:30 Guzman, Adriana
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Albanese, Lauren 23:30 Valencia Castillo, Valerie Ann
  • Obregon, Singles W-C15-MEX-03A
    Elie, Jennifer 23:30 Hermoso, Ximena
  • Indian Harbour Beach, Doubles...
    Jegiolka J / Ormaechea P 23:30 HSU C-Y / Moore J

Nema srpskih igrača

ZLATNA LOPTA: Ibrahimović, Ronaldo, Mesi i Riberi u trci za trofej (ANKETA)

Fudbal

Autor:

Najprestižnija nagrada u svetu fudbala biće dodeljena 13, januara naredne godine, kada će biti jasno da li če Mesi i četvrtu uzastopnu godinu poneti ovaj trofej ili će neko drugi prekinuti njegov niz

Leo Mesi, Zlatna lopta, priznanja, trofeji

Leo Mesi je sakupio četiri zlatne lopte do sada

Svetska kuća fudbala (FIFA) objavila je imena 23 kandidata koji konkurišu za Zlatnu loptu, nagradu za najboljeg igrača koji se dodeljuje u saradnji s uglednim "Frans fudbalom".

Kome ide ova prestižna nagrada odlučuju selektori i kapiteni, kao i odabrani novinari, a dodela nagrada je zakazana za 13. januar naredne godine. Istovremeno, biće izabran i najbolji trener i najbolja fudbalerka.

Prethodne tri godine naslov je osvajao Lionel Mesi, a Argentincu će ove godine velika konkurencija biti pre svega Zlatan Ibrahomović, Kristijano Ronaldo i Frank Riberi. Na listi nema srpskih igrača.

Lista 23 kandidata
Zlatan Ibrahimović (Švedska), Lionel Mesi (Argentina), Kristijano Ronaldo (Portugal), Frank Riberi (Francuska), Geret Bejl (Vels), Edison Kavani (Urugvaj), Radamel Falkao (Kolumbija), Andres Inijesta (Španija), Nejmar (Brazil), Ćavi (Španija), Luis Suarez (Urugvaj), Arjen Roben (Holandija), Robin Van Persi (Holandija), Eden Hazard (Belgija), Filip Lam (Nemačka), Robert Levandovski (Poljska), Tomas Miler (Nemačka), Manuel Nojer (Nemačka), Mesut Ozil (Nemačka), Andrea Pirlo (Italija), Bastian Švajnštajger (Nemačka), Tijago Silva (Brazil), Jaja Ture (Obala Slonovače).

 

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovlašćenja predsednika su mala, ali je pitanje da li on treba da ima ista ovlašćenja kao francuski šef države Đorđe Vukadinović, politički analitičar

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!