• Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Nancarrow, Alexandra 2 6 6 2 2 Popivoda, Mila 0 2 1 0 0
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Arshinkova, Petia 2 6 6 2 2 Dimitrova, Radina 0 2 2 0 0
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Sizikova, Yana 1 1 6 3 1 Guimaraes Bueno, Flavia 1 6 3 1 1
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Mihaylova, Gebriela 1 6 2 3 1 Kolb, Nadiya 1 1 6 4 1
  • Latvia F1, Singles
    MAS Mascolo, Adria 1 6 5 1 Hirschmueller, Christian 0 4 1 0
  • Latvia F1, Singles
    Simonsson, Fred 09:00 Picco, Francesco
  • Latvia F1, Singles
    Lootsma, Niels 0 1 3 0 Slobodchikov, Ronald 1 6 3 1
  • Finland F1, Singles
    Adaktusson, Jacob 1 6 4 1 Lanne, Ristomatti 0 2 3 0
  • Finland F1, Singles
    Hawken, Sebastian 0 0 2 0 0 Lama, Gonzalo 2 6 6 2 2
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Hering, Katharina 2 6 6 2 2 Quagliardi, Barbara 0 0 1 0 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Cengiz, Berfu 1 6 1 1 Yusupova, Guzal 0 1 5 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Mare, Tania Andrada 0 3 1 0 0 Spigarelli, Martina 2 6 6 2 2
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Minca, Ioana 0 4 4 0 Romeo, Caroline 1 6 1 1
  • Latvia F1, Singles
    Sielmann, Kevin 1 6 3 1 Haenle, Pirmin 0 3 2 0
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Gjorcheska, Lina 1 6 4 1 Vinogradova, Polina 0 1 4 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Zlochova, Zuzana 6 4 Chalaganidze, Tamari 1 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Gobbi Monllau, Ana Victoria 1 6 2 1 Mihaila, Ana Bianca 0 4 0 0
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Stoica, Denise-Antonela 0 3 2 0 Crespo Azconzabal, Ailen 1 6 2 1
  • Thailand F6, Singles
    Santillan, Akira 1 6 5 1 Jayaprakash, Mohit Mayur 0 4 3 0
  • Russia F5, Singles
    Ivanov, Vladimir 1 7 2 1 Desyatnik, Anton 0 5 1 0
  • Turkey F31, Singles
    Folie, Alexandre 0 5 0 Mousley, Bradley 0 5 0
  • Turkey F31, Singles
    Apostolico, Niccolo 1 6 0 1 Haylaz, Muhammet 0 3 1 0
  • Thailand F6, Doubles
    Balaji N S / Vardhan V 2 6 6 2 2 Chalard S / Sirijariyaporn W 0 1 2 0 0
  • Turkey F31, Singles
    Suluoglu, Sefa 0 3 0 Djurdjevic, Bogdan 0 4 0
  • Italy F21, Singles
    Rondoni, Pietro 0 1 0 Sonego, Lorenzo 0 0 0
  • Italy F21, Singles
    Leite, Wilson 0 2 0 Lopez-Perez, Enrique 0 2 0
  • China F12, Singles
    Huang, Liang-Chi 0 1 0 Onozawa, Arata 0 2 0
  • China F12, Singles
    Bai, Yan 10:00 Goto, Shotaro
  • China F12, Singles
    Ouyang, Bowen 0 1 0 Ning, Yuqing 0 3 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Korpatsch, Tamara Hogenkamp, Richel
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Jebawy, Jasmin 10:00 Mihail, Diana Maria
  • Italy F21, Singles
    Ciurletti, Andres Gabriel 0 0 0 Giacalone, Omar 0 2 0
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Reix, Sherazad 0 2 0 Radanovic, Dejana 0 0 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Bouzgarrou, Mouna 0 0 0 Roemer, Charlotte 0 2 0
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Luini, Sofia 0 0 0 Baric, Nives 0 1 0
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Comlek, Azradeniz 10:15 Wachaczyk, Julia
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Luttikhuis, Nikki 0 0 0 Faber, Tea 0 0 0
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Kaufinger, Ina 10:20 Vaneva, Zinovia
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Achlamov, Milena 10:20 Stamatova, Julia
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Lazareva, Margarita 10:20 Guttormsen, Karyn
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Palhoto, Maria 10:20 Cazeaux, Amandine
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Simic, Jelena 0 3 0 Bechri, Chiraz 0 0 0
  • Finland F1, Singles
    Ruud, Casper 10:20 Griekspoor, Scott
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Giovine, Claudia 10:30 Garcia Perez, Georgina
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Kvatsabaia, Sofia 10:30 Krejcikova, Barbora
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Grymalska, Anastasia 10:30 Martincova, Tereza
  • Thailand F6, Doubles
    Burapharitta P / Okamura I 10:30 Grills J / Hobart D
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Stephenson, Francesca 10:30 Bassols Ribera, Marina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Fernandez-Rabener, Arabela 10:30 Bacquie, Alice
  • Cortina, Italy, Doubles
    Arends S / Behar A 10:30 LEE H / Motti A
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Rosca, Ioana Loredana 10:30 Bejenaru, Karola Patricia
  • Germany F10, Singles
    Bernardi, Pedro 10:30 Charlos, Tomas
  • Slovakia F4, Singles
    Ursu, Vadym 10:30 Kosec, Ivan
  • Slovakia F4, Singles
    Chaudry, James 10:30 Blasko, Martin
  • Slovakia F4, Singles
    Semjan, Marek 10:30 Popko, Dmitry
  • Slovakia F4, Singles
    Ternar, Tomislav 10:30 Vajda, Peter
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Tona, Miriana 10:35 Kolb, Marina
  • Plovdiv, Singles W-C10-BUL-01A
    Peckl, Kerstin 10:40 Curovic, Tamara
  • Latvia F1, Singles
    Libietis, Mikelis 10:40 Sakinis, Dovydas
  • Latvia F1, Singles
    Matic, Nico 10:40 Losbergs, Mikus
  • Latvia F1, Singles
    Sels, Jelle 10:40 Ubiergo, Jordan
  • Latvia F1, Singles
    Volfson, David 10:40 Inzerillo, Jerome
  • Finland F1, Singles
    Niklas-Salminen, Patrik 10:40 Griekspoor, Tallon
  • Russia F5, Singles
    Reshetnikov, Vitali 10:40 Kivattsev, Kirill
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Piskun, Oleksandra 10:40 Radosavljevic, Teodora
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Dascalu, Nicoleta 10:40 Arcidiacono, Federica
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Ciobanu, Daniela 10:40 Spremo, Milana
  • Thailand F6, Doubles
    Bodhidatta P / Liu S-F 10:45 Matsui T / Rungkat C
  • Thailand F6, Doubles
    Mitchell B / Thompson J 10:45 Kawachi K / Tanuma R
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Rodina, Evgeniya 10:45 Sarkisova, Karine
  • Spain F24, Singles
    Ojeda Lara, Ricardo 11:00 Mazon-Hernandez, Rafael
  • Spain F24, Singles
    Tchoutakian, Maxime 11:00 Falcao, Goncalo
  • Spain F24, Singles
    Rodriguez Manzano, Borja 11:00 Giraldi Requena, Marcos
  • Spain F24, Singles
    Collado-Castells, Marc 11:00 Vega Hernandez, David
  • Cortina, Italy
    Munoz-De La Nava, Daniel 11:00 Gaio, Federico
  • Turkey F31, Singles
    Djamalov, Anton 11:00 Glancy, Daniel
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Hubble A / Peng H 11:00 Ramirez C / Reyes-Varela M-A
  • Belgium F9, Singles
    Tabatruong, Maxime 11:00 Cailleau, Jolan
  • Belgium F9, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 De Loore, Joris
  • Belgium F9, Singles
    Vliegen, Joran 11:00 Meulemans, Stijn
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Bianca 11:00 DI Giuseppe, Martina
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Zidansek, Tamara 11:00 Fusinato, Francesca
  • Liberec, Czech Republic
    Cervantes Huegun, Inigo 11:00 Bourgue, Mathias
  • Turkey F31, Singles
    Frost, Isaac 11:10 Madanchi, Amirvala
  • Turkey F31, Singles
    Elia, Alon 11:10 Yuksel, Anil
  • Italy F21, Singles
    Altamirano, Collin 11:30 Masur, Daniel
  • Kitzbuhel, Austria
    Haase, Robin 11:30 Delbonis, Federico
  • China F12, Doubles
    Chiu Y H / Wang A 11:30 Hsieh C-P / Yang T-H
  • Kitzbuhel, Austria
    Mathieu, Paul-Henri 11:30 Klizan, Martin
  • Germany F10, Singles
    Lenz, Julian 11:30 Lazov, Alexander
  • Italy F21, Singles
    Sant'Anna, Bruno 11:35 Caruso, Salvatore
  • Italy F21, Singles
    Banes, Maverick 11:40 Fallert, Florian
  • Tunisia F17, Singles
    Thivant, Yannick 11:40 Urzua-Rivera, Ricardo
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Mertens, Elise 11:40 Buzarnescu, Mihaela
  • Tunisia F17, Singles
    Durguti, Besir 11:45 Echargui, Moez
  • Tunisia F17, Singles
    Babelis, Tadas 11:45 Jotovski, Tomislav
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Genkova M / Mihaylova G 11:50 Nancarrow A / Sizikova Y
  • Tunisia F17, Singles
    Kilani, Majed 11:50 Muller, Alexandre
  • Tunisia F17, Singles
    Joncour, Ronan 11:50 BEN Hassen, Ameur
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Peterson, Rebecca 12:00 Maleckova, Jesika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Vankova, Katerina 12:00 Pantuckova, Gabriela
  • Segovia, Spain, Doubles
    Ghedin R / Grigoriu P 12:00 Bury A / Siljestrom A
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Eklund, Mia 12:00 Naydenova, Aleksandrina
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De La Torre-Sanchez, Rocio 12:00 Martinez Martinez, Maria
  • Segovia, Spain
    Hernando Ruano, Jorge 12:00 Donskoy, Evgeny
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Rutarova, Eva 12:00 Borecka, Martina
  • Cortina, Italy
    Giannessi, Alessandro 12:00 Virgili, Adelchi
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Tomova, Viktoriya 12:00 Schaeder, Laura
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kolar, Nastja 12:00 Pella, Catalina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Konig, Pia 12:00 Papamichail, Despina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Haas, Barbara 12:00 Bogdan, Ana
  • Finland F1, Singles
    Grandon Diaz, Cristobal 12:00 Heliovaara, Harri
  • Finland F1, Singles
    Vasilenko, Alexander 12:00 Navarro, Simon
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Topsel, Muge 12:00 Demirci, Muazzez
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Alvarez-Teran M-F / Zeballos Melgar N 12:00 Shroff K / Williams C
  • Slovakia F4, Singles
    Licciardi, Pietro 12:00 Kellovsky, Dominik
  • Germany F10, Singles
    Rauch, Felix 12:00 Constantinovici, Robert
  • Slovakia F4, Singles
    Fabian, Patrik 12:00 Dolezel, Filip
  • Slovakia F4, Singles
    Derkas, Zdenek 12:00 Caro, Martin
  • Latvia F1, Doubles
    Mugevicius L / Sabanin Y 12:10 Gruber F / Neuhauser M
  • Latvia F1, Doubles
    Mridha J / Simonsson F 12:10 Slobodchikov R / Zubov I
  • Latvia F1, Doubles
    Rosenzweig N / Stabins K 12:10 Martos Gornes S / Mas Mascolo A
  • Finland F1, Singles
    Kontinen, Micke 12:10 Kosonen, Mika
  • Bursa, Singles W-C10-TUR-29A
    Niedmers, Nora 12:10 Tomic, Sara
  • Moscow, Singles W-C25-RUS-04A
    Frolova, Anastasia 12:10 Bychkova, Ekaterina
  • Targu Jiu, Singles W-C10-ROU-0...
    Cechova, Karolina 12:10 Fetecau, Irina
  • Russia F5, Singles
    Miller, Alexei 12:15 Surchenko, Dmitry
  • Turkey F31, Singles
    Cortes Alcaraz, Aaron 12:30 Turker, Mert Naci
  • Liberec, Czech Republic
    Cipolla, Flavio 12:30 Kamke, Tobias
  • Belgium F9, Singles
    Geerts, Michael 12:30 Dubail, Julien
  • Germany F10, Singles
    Choinski, Jan 12:30 Obert, Adrian
  • Latvia F1, Doubles
    Mesquida Berg O / Sielmann K 12:30 Libietis M / Reese H
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Brescia, Georgia 12:30 Mraz, Hana
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Turati, Anna 12:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Turkey F31, Singles
    Yalcinkale, Barkin 12:40 Dodens, Pierre Louis
  • Turkey F31, Singles
    Vives, Jordi 12:40 Escoffier, Antoine
  • Italy F21, Singles
    Prader, Patrick 13:00 Bortolotti, Marco
  • Cortina, Italy
    Lorenzi, Paolo 13:00 Ramirez Hidalgo, Ruben
  • Segovia, Spain, Doubles
    Kravchuk K / Sharan D 13:00 Moriya H / Nedunchezhiyan J
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Curovic T / Kaufinger I 13:00 Peckl K / Tona M
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Ivanova V / Popivoda M 13:00 Arshinkova P / Stamatova J
  • China F12, Doubles
    BAI Y / Gong M-X 13:00 Katayama S / Sato B
  • China F12, Doubles
    Kibi Y / Onozawa A 13:00 Chen L / Sun F
  • China F12, Doubles
    Gong X / Huang L-C 13:00 HE Y / Hung J-C
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Cluskey J / Fucsovics M 13:00 Martin A / Podlipnik-Castillo H
  • Kitzbuhel, Austria
    Giraldo, Santiago 13:00 Kohlschreiber, Philipp
  • Belgium F9, Singles
    Otte, Oscar 13:00 Heyman, Christopher
  • Liberec, Czech Republic
    Olivo, Renzo 13:00 Coppejans, Kimmer
  • Italy F21, Singles
    Rodriguez-Pace, Ricardo 13:05 Giorgini, Daniele
  • Italy F21, Doubles
    Borgo F / Lopez-Perez E 13:10 Kekez D / Vidak A
  • Plovdiv, Doubles W-C10-BUL-01A
    Kolb M / Kolb N 13:20 Bueno M-G / Guimaraes Bueno F
  • Segovia, Spain, Doubles
    Betov S / Elgin M 13:20 Arenas-Gualda I / Crepaldi E
  • Segovia, Spain
    Gerasimov, Egor 13:20 Guez, David
  • Cortina, Italy, Doubles
    Dischinger E / Ghem A 13:20 Cagnina J / Fransen S
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Fyrstenberg M / Gonzalez S 13:30 Souza J / Vesely J
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Alexandrova, Ekaterina 13:30 Kolarova, Veronika
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Ianchuk, Olga 13:30 Klasen, Anna
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Martinez Regalado, Eva 13:30 Parres Azcoitia, Olga
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    De Bernardi, Clothilde 13:30 Atucha Gomez, Ainhoa
  • Plzen, Singles W-C25-CZE-01A
    Hlavackova, Andrea 13:30 Muchova, Karolina
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Bonaventure, Ysaline 13:30 Kawa, Katarzyna
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Sakkari, Maria 13:30 Shinikova, Isabella
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Kovalets, Sofiya 13:30 Grammatikopoulou, Valentini
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Schultheiss, Carmen 13:30 Daniels, Carolin
  • Finland F1, Doubles
    Kosonen M / Tuomi V 13:30 De Goeijen B / Griekspoor T
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Donaldson A / Jovanovic M 13:30 Chalaganidze T / Yusupova G
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Horvat I / Salimova S 13:30 Esen H / Esen L
  • Finland F1, Singles
    Pollanen, Aaro 13:40 Torpegaard, Mikael
  • Finland F1, Doubles
    Pollanen H / Torpegaard M 13:40 Crepatte B / Grandon Diaz C
  • Bursa, Doubles W-C10-TUR-29A
    Badem C / Cevik I 13:40 Hering K / Njoze M
  • Liberec, Czech Republic
    Zeballos, Horacio 13:50 Veic, Antonio
  • Turkey F31, Doubles
    Radinski A / Zajsek M 14:00 Agabigun S / Haylaz M
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Gerlach, Katharina 14:00 Jablonovska, Jana
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Neuwirth, Yvonne 14:00 Bukta, Agnes
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Proese, Natalie 14:00 Peers, Sally
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Sarrazin, Laetitia 14:00 Jurikova, Lenka
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Chiesa, Deborah 14:00 Bronzetti, Lucia
  • Russia F5, Doubles
    Perfilov A / Reshetnikov V 14:00 Manafov V / Vervoort M
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Gamiz A / Lister C 14:00 Raina A / Weijers B
  • Slovakia F4, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 14:00 Kossler, Bernd
  • Slovakia F4, Singles
    Trubrig, Christian 14:00 Staubert, Pavel
  • Slovakia F4, Singles
    Toman, Tomas 14:00 Kalenichenko, Danylo
  • Turkey F31, Doubles
    Glancy D / Igoshin A 14:10 Sentay A / Yuksel A
  • Turkey F31, Doubles
    Madanchi A / Suluoglu S 14:10 Altuna T / Mousley B
  • Kitzbuhel, Austria
    Fognini, Fabio 14:20 Novak, Dennis
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Londero J I / Molteni A 14:20 Kuncik J / Salaba L
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Albot R / Pavlasek A 14:20 Kowalczyk M / Zelenay I
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Marach O / Qureshi A U H 14:30 Haase R / Kontinen H
  • Italy F21, Doubles
    Banes M / Sant'Anna B 14:40 Ciurletti A G / Dalla Valle E
  • Segovia, Spain
    Mertens, Yannick 14:40 Kudryavtsev, Alexander
  • Cortina, Italy, Doubles
    Neis F / Sousa P 14:40 Naso G / Volante M
  • Segovia, Spain, Doubles
    Bachinger M / Gojowczyk P 14:40 Skupski K / Skupski N
  • Kitzbuhel, Austria
    Montanes, Albert 14:50 Schwartzman, Diego Sebastian
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Brito, Fernanda 15:00 Capurro Taborda, Martina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Tomita, Giovanna 15:00 De Carli, Maria Agustina
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Estable, Julieta 15:00 Carle, Maria Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Seguel, Daniela 15:00 Ferrero, Melina
  • Belgium F9, Doubles
    Gille S / Vliegen J 15:00 Azzola F / Graisse A
  • Belgium F9, Doubles
    Harris B / Hoyt E 15:00 Hoang A / Tabatruong M
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Serrano Garcia, Natalia 15:00 Boualem, Josephine
  • Cortina, Italy, Doubles
    Gaio F / Giannessi A 15:00 Lipovsek Puches T / Romboli F
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Klaffner M / Klemenschits S 15:00 Prochazkova T / Slovakova A
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Gorgodze E / Kvatsabaia S 15:00 Juhaszova V / Mendesova P
  • El Espinar (Segovia), Singles...
    Deigman, Laura 15:00 Carrillo Marin, Alba
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Fett J / Pera B 15:00 Lykina K / Marozava L
  • Plzen, Doubles W-C25-CZE-01A
    Giovine C / Grymalska A 15:00 Vrbenska A / Zovincova V
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    VON Deichmann, Kathinka 15:00 Burger, Cindy
  • Bad Saulgau, Singles W-C25-GER...
    Moore, Tara 15:00 Oprandi, Romina
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Mihaila A B / Rauta V O 15:00 Duca G / Gavrila O
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Pitisci F / Stoilkovska M 15:00 Farfan D / Pairone G
  • Liberec, Czech Republic, Doubl...
    Koolhof W / Middelkoop M 15:10 Bozoljac I / Cipolla F
  • Finland F1, Doubles
    Niklas-Salminen P / Vasa E 15:10 Hedman A / Virtanen P
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Jegiolka J / Reix S Bertens K / Hogenkamp R
  • Koksijde, Singles W-C25-BEL-01...
    Bertens, Kiki 15:30 Bara, Irina Maria
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Grabher, Julia 15:30 Suvrijn, Jade
  • Kitzbuhel, Austria, Doubles
    Gimeno-Traver D / Schwartzman D 15:50 Begemann A / Kubot L
  • Washington, USA
    Makarova, Ekaterina 16:00 Broady, Naomi
  • Segovia, Spain, Doubles
    Mektic N / Sancic A 16:00 Blanco Paris F A / Hernando Ruano J
  • Washington, USA
    Putintseva, Yulia 16:00 Mchale, Christina
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Carruthers, Steffi 16:00 Kratzer, Ashley
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Manasse, Maegan 16:00 Eikeri, Ulrikke
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    King, Mia 16:00 Herring, Lauren
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Zhu, Amy 16:00 HO, Jessica
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Skamlova, Chantal 16:00 Kurz, Karoline
  • Washington, USA, Doubles
    Bopanna R / Mergea F 16:00 Dimitrov G / Fish M
  • Tunisia F17, Singles
    Saavedra-Corvalan, Cristobal 16:00 Laaribi, Aws
  • Tunisia F17, Singles
    Zoghlami, Osama 16:00 Garzelli, Francesco
  • Tunisia F17, Singles
    Ghorbel, Anis 16:00 Ergeneman, Gokberk
  • Tunis, Singles W-C10-TUN-17A
    Finck, Sarah 16:00 Wienerova, Lenka
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bonic B / Lazareva M 16:00 Baric N / Chernetsova D
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Jebawy J / Kyrpot O 16:00 Guttormsen K / Mercier M
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Stefanini, Lucrezia 16:00 Sanesi, Gaia
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Pella C / Perez Rojas G 16:00 Buzean D / Dinu C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Grammatikopoulou V / Primorac I 16:00 Cavalle-Reimers Y / Saez Larra O
  • Washington, USA, Doubles
    Bryan B / Bryan M 16:00 Murray J / Peers J
  • Kitzbuhel, Austria
    Lajovic, Dusan 16:10 Seppi, Andreas
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Rescaldani, Francesca 16:30 Kurata, Nathaly
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Lucero, Carla 16:30 Ramalle, Lourdes
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Zamprogno, Agostina 16:30 Piai, Eduarda
  • Belgium F9, Doubles
    Heyman C / Meulemans S 16:30 De Loore J / Geerts M
  • Belgium F9, Singles
    Barbosa, Romain 16:30 Plaza, Marcelo
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    Fernandez Rabener A / Stephenson F 16:30 Drew J / Eklund M N
  • El Espinar (Segovia), Doubles...
    De La Torre-Sanchez R / Naydenova A 16:30 Martinez Martinez M / Sexmilo Pascual M
  • Germany F10, Doubles
    Negritu C / Pauffley N 16:30 Netuschil M / Scholz P
  • Germany F10, Doubles
    Abohabaga S / Hassan B 16:30 Marsoun L / Sikora A
  • Germany F10, Doubles
    Kahlke J / Seyboth Wild T 16:30 Herbring N / Stoica A
  • Germany F10, Doubles
    Borroni A / Celebic L 16:30 Hoek C-R / Kern J L
  • Germany F10, Doubles
    Ehrat S / Hauser J 16:30 PEL D / Van Scheppingen D
  • Egypt F25, Singles
    Vilardo, Francesco 16:30 Canter, Alexis
  • Egypt F25, Singles
    Catarina, Lucas 16:30 Petersen, Bjoern
  • Egypt F25, Singles
    Mohamed Hatem, Mostafa 16:30 Hossam, Karim
  • Egypt F25, Singles
    Lago, Tommaso 16:30 Tepavac, Marko
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Crespo Azconzabal A / Gobbi Monllau A V 16:30 Bejenaru K P / Ghioca M
  • Targu Jiu, Doubles W-C10-ROU-0...
    Arcidiacono F / Spigarelli M 16:30 Ivascu I M / Minca I
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Shimizu, Seira 16:30 Lazareva, Alina
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Bekker, Kseniia 16:30 Pinto, Giorgia
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kislyak, Kristina 16:30 Rigozzi, Chantelle
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Munozova, Anette 16:30 Suhail, Ushna
  • Kitzbuhel, Austria
    Thiem, Dominic 16:50 Haider-Maurer, Andreas
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Mertens E / Schuurs D 17:00 Geuer N / Sotnikova A
  • Colombia F7, Singles
    Montero, Jorge 17:00 Mena, Facundo
  • Colombia F7, Singles
    Diaz-Figueroa, Christopher 17:00 Mora, Daniel
  • Colombia F7, Singles
    Gomez, Juan Sebastian 17:00 Arevalo-Gonzalez, Marcelo
  • Colombia F7, Singles
    Escobar, Felipe 17:00 Dutra DA Silva, Daniel
  • USA F24, Singles
    Kopinski, Tim 17:00 Whittington, Andrew
  • USA F24, Singles
    Chappell, Nick 17:00 Jomby, Tom
  • USA F24, Singles
    Uchida, Kaichi 17:00 King, Evan
  • USA F24, Singles
    Schneider, Ronnie 17:00 Barrere, Gregoire
  • Cortina, Italy, Doubles
    Munoz-De La Nava D / Ramirez Hidalgo R 17:00 Bahamonde F / Basso A
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Bukta A / Toljan J 17:00 Gerlach K / Tehrani T
  • Cortina, Italy
    Brands, Daniel 17:00 Karatsev, Aslan
  • Slovakia F4, Doubles
    Colella A / Licciardi P 17:00 Glvac A / Kosec I
  • Slovakia F4, Doubles
    Capkovic K / Nagy O 17:00 Beran M / Beran M
  • Slovakia F4, Doubles
    Bobrov B / Dmitriev K 17:00 Blasko M / Vajda P
  • Slovakia F4, Doubles
    Kolar Z / Poljak D 17:00 Dolezel F / Michnev P
  • Vienna, Doubles W-C10-AUT-02A
    Kramperova K / Neuwirth Y 17:00 Peers S / Sarrazin L
  • Belgium F9, Singles
    Salman, Omar 17:30 Plotniy, Andrei
  • Germany F10, Doubles
    Rice D / Smethurst D 17:30 Rauch F / Valeriano A
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Alves, Maria Fernanda 17:30 Morozova, Alexandra
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Kuhlman, Josie 17:30 Jones, Julia
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Altick, Frances 17:30 Nefedova, Anastasia Evgenyevna
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Stephens, Erin Carol 17:30 Miroshnichenko, Veronica
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Vlkovska, Veronika 17:30 Szupper, Marlies
  • Tunisia F17, Doubles
    Alvarez-Guzman M / Dyke J 17:30 Echargui M / Mansouri S
  • Tunisia F17, Doubles
    Joncour R / Rakotomalala M 17:30 Ghareeb M / Maqdes A
  • Tunisia F17, Doubles
    Babelis T / Garcia-Roman M 17:30 Chanakira T / Nieto A
  • Tunisia F17, Doubles
    Muller A / Thivant Y 17:30 Gennaro D / Torre E A
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Barrere E / Davesne K 17:30 Palhoto M / Paredes Roemer L C
  • Tunis, Doubles W-C10-TUN-17A
    Bechri C / Verster N 17:30 Luini S / Simic J
  • Tarvisio, Singles W-C10-ITA-15...
    Scala, Camilla 17:30 Balducci, Alice
  • Tarvisio, Doubles W-C10-ITA-15...
    Brescia G / Fusinato F 17:30 Turati A / Turati B
  • Segovia, Spain
    Molchanov, Denys 18:00 Chiudinelli, Marco
  • Spain F24, Singles
    Morillo Diaz, Luis 18:00 Fornell-Mestres, Marc
  • Spain F24, Singles
    Ribeiro Navarrete, Samuel 18:00 Artunedo Martinavarr, Andres
  • Spain F24, Singles
    Miro, Antonio 18:00 Cacao, Tiago
  • Buenos Aires, Singles W-C10-AR...
    Naya, Guillermina 18:00 Sanchez, Ana Sofia
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Montero M / Verbauwen G 18:00 Petit S M / Rossi N
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Brito F / Seguel D 18:00 Garcia Vazquez F / Tumosa C
  • Germany F10, Doubles
    Bernardi P / Sakamoto P 18:00 Lenz J / Wehnelt K
  • Germany F10, Doubles
    Janzon K M / Lueneborg L 18:00 Dellien H / Lizariturry J
  • Vienna, Singles W-C10-AUT-02A
    Ilowska, Caroline 18:00 Antonitsch, Mira
  • Egypt F25, Singles
    Vorster, Tucker 18:00 Sulea, Tudor Cristian
  • Egypt F25, Singles
    Schott, Hugo 18:00 Filip, Vladimir
  • Egypt F25, Singles
    Feitt, Franco 18:00 Ridout, Robbie
  • Egypt F25, Singles
    Guerses, Gustavo 18:00 Bonadio, Riccardo
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Daniels C / Lottner A 18:00 Rueffer L / Schultheiss C
  • Bad Saulgau, Doubles W-C25-GER...
    Schaeder L / Zaja A 18:00 Haas B / Konig P
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Ostlund, Fanny 18:00 Novotna, Natalie
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Zerulo, Martina 18:00 Procacci, Anna Maria
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Reimchen, Anastasia 18:00 Samir, Sandra
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Riley, Alexandra 18:00 Kallmunzerova, Natalie
  • Spain F24, Doubles
    Addison A / Ilett M 18:00 Falcao G / Ojeda Lara R
  • Kitzbuhel, Austria
    Almagro, Nicholas 18:10 Melzer, Jurgen
  • Koksijde, Doubles W-C25-BEL-01...
    Minnen G / Oyen S 18:30 Arvidsson S / Rus A
  • Colombia F7, Singles
    Pereira, Jose 18:30 Ruiz Naranjo, Mateo Andres
  • Colombia F7, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 18:30 Heras, Patricio
  • Colombia F7, Singles
    Zeballos, Federico 18:30 Barrientos, Nicolas
  • USA F24, Singles
    Kirchheimer, Strong 18:30 Reid, Matt
  • USA F24, Singles
    Giron, Marcos 18:30 Grant, Michael
  • USA F24, Singles
    Monaghan, Quentin 18:30 Gabb, Richard
  • USA F24, Singles
    Pavic, Ante 18:30 Ramanathan, Ramkumar
  • Stanford, USA, Doubles
    Muhammad A / Tomjanovic A 19:00 Dabrowski G / Rosolska A
  • Stanford, USA
    Doi, Misaki 19:00 Radwanska, Agnieszka
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan H-C / Chan Y-J 19:00 Bondarenko K / Maria T
  • Fort Worth, Singles W-C10-USA-...
    Silich, Alina 19:00 Brogan, Anna
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Eikeri U / Okuda A 19:00 HO J / Olmos G
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Boren B / Zhu A 19:00 Daniell A K / Zarazua R
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Hine K / Smith K N 19:00 Corning V M / Wacnik J
  • Stanford, USA
    Wozniacki, Caroline 19:00 Lepchenko, Varvara
  • Spain F24, Singles
    Martinez Portero, Pedro 19:30 Garcia Saez, Alejandro
  • Spain F24, Doubles
    Fornell-Mestres M / Neubau M 19:30 Giraldi Requena M / Guaita-Pais E
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Ferrero M / Herazo Gonzalez M F 19:30 De Carli M A / Estable J L
  • Buenos Aires, Doubles W-C10-AR...
    Baranano P / Carle M L 19:30 Kurata N / Piai E
  • Egypt F25, Singles
    Bega, Alessandro 19:30 Dowson, Dan
  • Egypt F25, Singles
    Hossam, Youssef 19:30 Busch, Julian
  • Egypt F25, Singles
    Petrenko, Anatoliy 19:30 Rodriguez Taverna, Santiago FA
  • Egypt F25, Singles
    Sibona, Alberto 19:30 Mantilla, Felipe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    AL Nabhani, Fatma 19:30 Talcott, Shelby
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Siskova, Eva 19:30 Dell'Edera, Francesca
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Claffey, Jennifer 19:30 Sliusar, Kateryna
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Walters, Alexandra 19:30 Bavisetti, Sowjanya
  • Washington, USA
    Falconi, Irina 19:50 Stosur, Samantha
  • Stanford, USA
    Barthel, Mona 20:00 Petkovic, Andrea
  • USA F24, Singles
    Stein, Will E 20:00 Catanzariti, A J
  • USA F24, Singles
    Estevez, Maximiliano 20:00 Pasha, Nathan
  • USA F24, Singles
    King, Kevin 20:00 Vukic, Aleksandar
  • USA F24, Singles
    Gosea, Farris Fathi 20:00 Bourchier, Harry
  • Washington, USA
    Cornet, Alize 20:15 Chirico, Louisa
  • Fort Worth, Doubles W-C10-USA-...
    Alves M-F / Totka N 20:30 Collie N / Hives Z
  • Colombia F7, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Diaz-Figueroa C 21:00 Mena F / Montero J
  • Colombia F7, Doubles
    Dutra DA Silva D / Maresca S 21:00 Gomez J S / Sanchez Montemayor M
  • Washington, USA
    Tomic, Bernard 22:00 Johnson, Steve
  • Stanford, USA
    Riske, Alison 22:00 Suarez Navarro, Carla
  • Washington, USA
    Lopez, Feliciano 22:00 Hewitt, Lleyton
  • Colombia F7, Doubles
    Endara I / Zeballos F 22:00 Galarza J I / Heras P
  • USA F24, Singles
    Escobar, Gonzalo 22:00 Hiltzik, Aron
  • USA F24, Doubles
    Saville L / Whittington A 22:00 Hank T / Lopez Villasenor G
  • USA F24, Doubles
    Agar R / Bader S 22:00 Barrere G / Jomby T
  • Washington, USA, Doubles
    HSU C-Y / Kuwata H 22:00 Marand S / Townsend T
  • Washington, USA
    Groth, Samuel 22:00 Troicki, Viktor
  • Washington, USA
    Davis, Lauren 22:00 Niculescu, Monica
  • Colombia F7, Singles
    Struvay, Eduardo 22:30 Mendoza, Alejandro
  • Colombia F7, Doubles
    Oliveira A G / Pereira J 22:30 Barrientos N / Montes J
  • Washington, USA, Doubles
    Kudryavtseva A / Pavlyuchenkova A 23:00 Cornet A / Linette M
  • Stanford, USA, Doubles
    Chan C-W / Jurak D 23:00 Diatchenko V / Tatishvili A
  • Washington, USA
    Hercog, Polona 23:15 Begu, Irina-Camelia
  • Stanford, USA, Doubles
    Kops-Jones R / Sanchez M 23:15 Barthel M / Lisicki S
  • Washington, USA, Doubles
    Krajicek A / Monroe N 23:20 Cabal J S / Farah R
  • Washington, USA
    Pella, Guido 23:30 Dimitrov, Grigor
  • Washington, USA
    Estrella Burgos, Victor 23:30 Isner, John

Definitivno

Zvezda čeka ponudu za Perovića

Fudbal

Autor:

VD generalnog sekretara Stefan Pantović kaže i da "još nije istraženo" zašto je iskusni fudbaler uopšte i odstranjen iz tima?!

Marko Perović, dusan bajevic

Vršilac dužnosti generalnog sekretara Crvene zvezde Stefan Pantović rekao je da taj klub čeka ponudu za fudbalera Marka Perovića koji je izbačen iz prvog tima i samostalno trenira.

"Dobiće novi plan treniranja. Sigurno neće biti vraćen u prvi tim. U narednom periodu ćemo videti šta će se desiti, to je u domenu sportskog sektora. Čekamo neku ponudu, sve zavisi od nje jer nema smisla da izgubimo mogući novac od transfera", rekao je Pantović agenciji Beta.

Pantović je dodao da je "unutrašnja stvar kluba" zašto je Perović odstranjen iz prvog tima.

"Ne mogu da pojasnim zašto je odstranjen iz prvog tima zato što je to klupska stvar koja još uvek nije istražena. U toku je postupak i videćemo šta će biti. Za sada je to naša stvar, a kada bude bilo potrebno izdaćemo saopštenje", kazao je Pantović.

Perović se u decembru 2011. godine vratio u Zvezdu, pošto je prethodne četiri godine proveo u inostranstvu, igrajući za švajcarski Bazel i ekipu Nju Ingland u SAD.

 

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Potpuno je neočekivano da čovek koji igra balet poseduje u kući arsenal oružja Božidar Spasić, bivši funkcioner DB

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!