• Gifu, Singles Qualifying W-C75...
    Frech, Magdalena 1 2 6 3 1 Muramatsu, Chihiro 1 6 4 3 1
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Zhu, AI Wen 0 2 2 0 Gao, Xinyu 1 6 3 1
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Guo, Xiao Xuan 0 1 2 0 0 Zhang, Yukun 2 6 6 2 2
  • Gifu, Singles Qualifying W-C75...
    Dunne, Katy 0 0 1 0 0 Omae, Akiko 2 6 6 2 2
  • Heraklion, Singles W-C10-GRE-0...
    Bondar, Anna 1 6 1 Serban, Raluca Georgiana 0 4 0
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Lee, Ye-Ra 0 4 0 Kang, Jia QI 0 5 0
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Tian, Ran 1 6 1 1 HE, Chun-Yan 0 0 2 0
  • Cairo, Singles W-C15-EGY-15A
    Carreras, Amanda 0 4 0 Kawa, Katarzyna 0 3 0
  • Turkey F16, Singles
    Nys, Hugo 0 3 0 Jankovits, Yannick 0 3 0
  • Nanning, Singles Qualifying W-...
    Wang, Dan NI 0 1 0 Hong, Seung-Yeon 0 4 0
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kokkinakis, Thanasi 10:00 Mektic, Nikola
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Muhammad, Asia 10:00 Karatantcheva, Sesil
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Lim, Alize 10:00 Schaefer, Anne
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Giustino, Lorenzo 10:00 Marcora, Roberto
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Donskoy, Evgeny 10:00 Millman, John
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Hradecka, Lucie 10:00 Stefkova, Barbora
  • Egypt F15, Singles
    Safwat, Mohamed 0 0 0 Novak, Dennis 0 1 0
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Bondarenko, Kateryna 10:00 Kovinic, Danka
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    DI Giuseppe, Martina 0 0 Ferrando, Cristiana 0 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Shakovets, Christina 0 0 0 Kennel, Karin 0 1 0
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pieri, Jessica 10:00 Klasen, Charlotte
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Stoerbrauck, Sarah 10:00 Marfutina, Maria
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Blomgren, Tobias 10:15 Holm, Axel
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Soendergaard, Simon Friis 10:15 Noren, Arvid
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Stenberg, Jonathan 10:15 Bojadjieva, Serdar
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Taylor, Sam 10:15 Thour, Robin
  • Munich, Germany, Qualifying
    Krawietz, Kevin 10:30 Langer, Nils
  • Turin, Italy, Qualifying
    Khachanov, Karen 10:30 Giorgini, Daniele
  • Greece F5, Singles
    Crepaldi, Erik 10:30 Ehara, Hiroyasu
  • Munich, Germany, Qualifying
    Zverev, Mischa 10:30 Berrer, Michael
  • Munich, Germany, Qualifying
    Trinker, Bastian 10:30 Hernych, Jan
  • Turin, Italy, Qualifying
    Eremin, Edoardo 10:30 Marcan, Dino
  • Spain F10, Singles
    Arauzo-Martinez, Juan-Samuel 10:45 Puget, Adrien
  • Bol, Singles W-C10-CRO-01A
    Pantuckova, Gabriela 11:00 Mekovec, Iva
  • Nigeria F1, Singles Qualifying
    Christopher Anefu, Edward 11:00 Hounkpevi, Felix
  • Nigeria F1, Singles Qualifying
    Makinde, Israel 11:00 Balami, Umaru
  • Nigeria F1, Singles Qualifying
    Ubon, Joseph Imeh 11:00 Emmanuel, Paul
  • Vercelli, Italy
    Daniel, Taro 11:00 Volandri, Filippo
  • France F9, Singles Qualifying
    Diep, Florent 11:00 Massa, Alexandre
  • France F9, Singles Qualifying
    Reinwein, Sami 11:00 Favier, Bastien
  • Bucharest, Romania, Doubles
    Monroe N / Sitak A 11:00 Copil M / Ungur A
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Wikkerink, Janneke 11:00 Prosperi, Valeria
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Ostapenko, Jelena 11:15 Duque Marino, Mariana
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Jabeur, Ons 11:15 Vondrousova, Marketa
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Nedovyesov, Oleksandr 11:20 Linzer, Michael
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Kavcic, Blaz 11:20 Yurtacan, Efe
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Szymczuch, Oliwia 11:30 Remondina, Anna-Giulia
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Pusceddu, Chiara 11:30 Suvrijn, Jade
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Teichmann, Jil Belen 11:30 Lombardo, Beatrice
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Gabashvili, Teimuraz 11:40 Chervyakov, Fedor
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Forberg Skogeng, Adrian 11:45 Hawken, Sebastian
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Mansson, Marcus 11:45 Brydolf, Patrik
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Onken, Julian 11:45 Svensson, Adam
  • Sweden F1, Singles Qualifying
    Moebius, Philip 11:45 Eriksson, Vincent
  • Munich, Germany, Qualifying
    Brown, Dustin 11:50 Hoiss, Stephan
  • Munich, Germany, Qualifying
    Stepanek, Radek 11:50 Brands, Daniel
  • Turin, Italy, Qualifying
    Hamou, Maxime 11:50 Caruso, Salvatore
  • Turin, Italy, Qualifying
    Naso, Gianluca 11:50 Niesten, Miliaan
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Irigoyen, Maria 12:00 Hogenkamp, Richel
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Glatch, Alexa 12:00 Bonaventure, Ysaline
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Van Uytvanck, Alison 12:00 Sorribes Tormo, Sara
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Oswald, Philipp 12:00 Fucsovics, Marton
  • Munich, Germany, Qualifying
    Gombos, Norbert 12:00 Affonso Neto, Roberto
  • Bucharest, Romania
    Vesely, Jiri 12:20 Garcia-Lopez, Guillermo
  • Nigeria F1, Singles Qualifying
    Mohammed, Mohammed 12:30 Atseye, Henry
  • Nigeria F1, Singles Qualifying
    Mufumbila, Patrick 12:30 Omang, Thomas Otu
  • France F9, Singles Qualifying
    Janvier, Maxime 12:30 Mora, Maxime
  • France F9, Singles Qualifying
    Reboul, Fabien 12:30 Restifo, Arnaud
  • Tunisia F15, Singles
    Horansky, Filip 12:30 Heyman, Christopher
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Falcao, Goncalo 13:00 Lestienne, Constant
  • Istanbul, Singles W-C50-TUR-17...
    Pliskova, Kristyna 13:00 Peer, Shahar
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    De Schepper, Kenny 13:00 Gaspar Murta, Andre
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Munoz-Abreu, Jordi 13:00 Vega Hernandez, David
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Konjuh, Ana 13:00 Ozaki, Risa
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Njoze, Mirabelle 13:00 Balducci, Alice
  • Santa Margherita Di Pula, Sing...
    Korzeniak, Anna 13:00 Stephenson, Francesca
  • Ponta Delgada, Singles W-C10-P...
    Garcia Perez, Georgina 13:00 Versteeg, Kelly
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Voracova, Renata 13:15 Radwanska, Urszula
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Pereira, Teliana 13:15 Melnikova, Marina
  • Istanbul, Turkey, Qualifying
    Venus, Michael 13:20 Albot, Radu
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Arcangioli, Manon 13:30 Rogowska, Olivia
  • France F9, Singles Qualifying
    Meis, Pascal 14:00 Beran, Martin
  • France F9, Singles Qualifying
    Wang, Tak Khunn 14:00 Bouquet, Lucas
  • Munich, Germany, Qualifying
    Veger, Filip 14:00 Melzer, Gerald
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Borecka, Martina 14:00 Putintseva, Yulia
  • Munich, Germany, Qualifying
    Ledovskikh, Mikhail 14:00 Simon, Tobias
  • France F9, Singles Qualifying
    Laurent, Yanais 14:00 De Schepper, Joeffrey
  • Prague, Czech Republic, Qualif...
    Krajicek, Michaella 14:00 Govortsova, Olga
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Hanescu, Victor 14:20 Sousa, Pedro
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Deus, Nuno 14:20 Fischer, Martin
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Marrero Santana, David 14:20 Granollers-Pujol, Gerard
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Siegemund, Laura 14:30 Kostova, Elitsa
  • Marrakech, Morocco, Qualifying
    Savchuk, Olga 14:30 Brianti, Alberta
  • Stuttgart, Germany
    Kerber, Angelique 14:30 Wozniacki, Caroline
  • Barcelona, Spain, Doubles
    Murray J / Peers J 14:30 Draganja M / Kontinen H
  • France F8, Singles
    Bourgue, Mathias 15:00 Eysseric, Jonathan
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Carballes Baena, Roberto 15:40 Thivant, Yannick
  • Estoril, Portugal, Qualifying
    Desein, Niels 15:40 Gil, Frederico
  • Stuttgart, Germany, Doubles
    Mattek-Sands B / Safarova L 15:45 Garcia C / Srebotnik K
  • Santos, Brazil
    Gigounon, Germain 16:00 Rola, Blaz
  • Tallahassee, USA, Qualifying
    Singh, Sanam 16:00 Santiago, Mico
  • Tallahassee, USA, Qualifying
    Reid, Matt 16:00 Bangoura, Sekou
  • Tallahassee, USA, Qualifying
    Bagnis, Facundo 16:00 Collarini, Andrea
  • Tallahassee, USA, Qualifying
    Statham, Jose 16:00 Escobedo, Ernesto
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Norris, Marie 16:00 HO, Jessica
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Harman, Emily J 16:00 Cako, Jacqueline
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Morra, Cameron 16:00 Sanders, Storm
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Shishkina, Maria 16:00 Weinhold, Ashley
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Nicholas, Jeremy Hunter 17:00 Ruiz-Rosales, Antonio
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Ferrando, Nicolas 17:00 Alcantara Rangel, Orlando
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Alvarez Cerdan, Andres 17:00 Carneiro Torres Goncalves, Gabriel
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Shrom, Saul 17:00 Rosas-Zarur, Raul-Isaias
  • Guadalajara, Mexico
    Ram, Rajeev 17:00 Jung, Jason
  • Barcelona, Spain
    Nishikori, Kei 17:30 Andujar, Pablo
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Broomfield, Ayan 17:30 Raszkiewicz, Eva
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Frenkel, Nicole 17:30 Jebawy, Jasmin
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Chang, Sophie 17:30 Gabueva, Angelina
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Kukharchuk, Nika 17:30 Molnar, Sonja
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Carpenter, Kevin Jack 18:30 Priego Carrilo, Juan Jose
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Bakalov, Boris Nicola 18:30 Duenas Munoz, Guillermo
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Lomas, Jordan 18:30 Romero Estrada, Ricardo Fernando
  • Mexico F1, Singles Qualifying
    Martinez Martinez, Mijael Arturo 18:30 Mandujano, Raul
  • Savannah, USA, Doubles
    Duran G / Zeballos H 19:00 Novikov D / Peralta J
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Ivanova, Dasha 19:00 Wong, Keri
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Drake, Maureen 19:00 Stevenson, Alexandra
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Rampre, Petra 19:00 Neffa De Los Rios, Ana Paula
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Pigossi, Laura 19:00 Lee-Waters, Lindsay
  • Savannah, USA
    Mcgee, James 20:00 Chung, Hyeon
  • Guadalajara, Singles W-C15-MEX...
    Zacarias, Marcela 20:00 Rodriguez, Victoria
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Januskova, Petra 20:30 Rizzolo, Kayla
  • Charlottesville, Singles Quali...
    Elie, Jennifer 20:30 Lukic, Vojislava
  • Dothan, Singles W-C50-USA-02A
    Stewart, Katerina 21:00 Chirico, Louisa
  • Dothan, Doubles W-C50-USA-02A
    Konta J / Sanchez M 22:30 Goncalves P C / Krejsova P

Liga Evrope

Zvezda protiv Omonije, Vojvodina na Rapid

Fudbal

Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija igraju se 2. avgusta, a revanši su na programu sedam dana kasnije

fudbal, partizan, crvena zvezda, Liga Evrope

Fudbaleri Crvene zvezde, ukoliko eliminišu beloruski Naftan (prvi meč 4:3), igraće u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv kiparske Omonije, odlučeno je danas žrebom u sedištu Evropske fudbalske unije (UEFA) u Nionu. Ekipa Vojvodine, ako eliminiše litvansku Suduvu (1:1), igraće protiv bečkog Rapida.

Zvezda će se, kao i 2001. godine, protiv Omonije boriti za evropsku slavu. Beogradski tim odigrao je 1:1 na Kipru, da bi u Beogradu bio bolji, rezultatom 2:1. Interesantno je da napad Omonije predvodi Andre Alveš, koji je prošle bio na meti crveno-belih, ali čije su usluge bile preskupe za klub iz Ljutice Bogdana.

Vojvodina je pre tri godine, takođe u trećem kolu odmerio snage sa timom iz Beča. Ipak, tada se "stara dama" suprotstavila Austriji, koja je na "Karađorđu" odigrala 1:1, da bi u revanšu eliminisala srpskog predstavnika, rezultatom 4:2.Prve utakmice trećeg kola kvalifikacija igraju se 2. avgusta, a revanši su na programu sedam dana kasnije.

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki odmah posle žreba je prokomentarisao ime potencijalnog rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope i on smatra da je još rano za priču o kiparksoj Omoniji. Trenutno je jedina tema revanš meč drugog kola sa beloruskim Naftanom.

"Čuo sam ime potencijalnog rivala, ali me to apsolutno ne interesuje u ovom trenutku. Isključivo i samo razmišljamo o Naftanu. Upozorio sam i igrače, i rekao im da ne razmišljaju unapred, o trećem kolu, dok ne završimo posao protiv Belorusa. Radujemo se prvoj narednoj utakmici, jer igramo na verujem punoj Marakani, pred našim navijačima. Tek ako prođemo i zvanično u treće kolo, a verujem da hoćemo, razmišljaćemo o Omoniji. Dobro ćemo ih anlizirati, gledati snimke, odraditi dobar skauting, ako bude prilike gledaćemo ih i uživo, ali sve to ponavljam kad prođe meč sa Naftanom", poziva na oprez Prosinečki.

Stanković u Splitu?

Parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Slovan Bratislava/Videoton - Diferdanž/Gent
Osijek/Kalmar - Jang Bojs/Zimbru
Šahtjor Soligorsk/Rid - Liepajas Metalurgs/Legija
Rapid Bukurešt/MiPa - Herenven
AIK /Hafnarfjordur - Hazar/Leh Poznanj
Dandi Junajted - Dinamo Moskva
Široki Brijeg/Sent Patriks - Hanover
Ruh Horžov/Metalurg Skoplje - Metalurgi Rustavi/Viktorija Plzenj
Eskišehir/Sent Džonston - Olimpik Marsej
Arsenal Kijev - Mura/CSKA Sofija
Servet/Gandzasar - Rozenborg/Ordabasi
Horsens - Dačija/Elfsborg
Bursaspor - Makabi Netanija/KuPS
Atletik Bilbao - Slaven/Portadaun
APOEL/Senica - Tirana/Alesund
Levski/Sarajevo - Jivaskila/Zeta
Steaua - Spartak Trnava/Slajgo Rovers
Anži/Honved - Lokomotiva Plovdiv/Vitese
Inter - Hajduk Split/Skonto
Žalgiris/Admira - Sparta Prag
Renova/Gomelj - Liverpul
Inter Baku/Asteras Tripolis - Maritimo
Genk - Milsami/Aktobe
Olimpija/Tromso - Metalurg Donjeck/Čelik Nikšić
Tvente/Inter Turku - Mlada Boleslav/Tor
Bnei Jehuda/Širak Đumri - PAOK
Arhus/Dila Gori - Levadija/Anortozis

Susreti 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope igraju se 2. i 9. avgusta, mada su moguće i promene termina.


Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovo je nov šamar srpskom fudbalu. Strašno je ovo što nam se dešava Ljubinko Drulović , selektor Makedonije

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!