• Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Kuwata, Hiroko 1 6 5 3 1 Liu, Chang 1 0 7 2 1
  • Australia F2, Singles
    Hobart, Daniel 1 6 4 1 Agar, Ryan 0 4 1 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Wang, Xi-Yao 1 6 2 1 Sheng, Yuqi 0 2 3 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    YE, Qiu YU 1 6 4 1 Hsu, Ching Wen 0 4 1 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    Kang, Jia QI 1 6 3 1 Tang, Hao Chen 0 4 2 0
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Svinos, Angelique 0 1 3 0 Moore, Jessica 1 6 4 1
  • Australia F2, Singles
    Grills, Jacob 0 2 0 Bourchier, Harry 0 3 0
  • Monterrey, Mexico
    Ivanovic, Ana 0 3 0 Parmentier, Pauline 0 1 0
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Elie, Jennifer 04:45 Hon, Priscilla
  • Australia F2, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 0 1 0 Silcock, Alex 0 0 0
  • Jiangmen, Singles W-C10-CHN-01...
    You, Xiaodi 05:10 Gao, Xinyu
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    Jiang X / Tang Q 05:10 Koshino Y / LU J
  • Port Pirie, Singles W-C15-AUS-...
    Reix, Sherazad 05:10 Ayukawa, Mana
  • Australia F2, Singles
    Polkinghorne, Darren 05:10 Sarkissian, Alexander
  • India F1, Singles
    Lopez-Perez, Enrique 05:30 Kim, Jae Hwan
  • India F1, Singles
    Nedunchezhiyan, Jeevan 05:30 Mukund, Sasi Kumar
  • India F1, Singles
    Ghedin, Riccardo 05:30 Perez Sanz, David
  • India F1, Singles
    Singh, Karunuday 05:30 Chen, TI
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    LIU C / Tian R 05:30 Kuwata H / Tanaka Y
  • Australia F2, Doubles
    Bourchier H / Sofaer D 05:55 Ball C / Reid M
  • Port Pirie, Doubles W-C15-AUS-...
    Moore J / Myers A 06:15 HAN N-L / Jang S J
  • Jiangmen, Doubles W-C10-CHN-01...
    HSU C-W / Tang H C 06:30 LI Y / Wang X-Y
  • Australia F2, Doubles
    Fancutt T / Harper M 06:40 De Waard S / Grills J
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Hsieh, Su-Wei 07:00 Eguchi, Misa
  • India F1, Doubles
    Chen T / Ghedin R 07:30 Ahuja S / Dahiya J
  • India F1, Doubles
    Nedunchezhiyan J / Prashanth N V S 07:30 Kaliyanda Poonacha N / Khan S
  • India F1, Doubles
    Bendre A / Wagh A 07:30 Narasimhan A / Singh K
  • India F1, Doubles
    Sood C / Sood L 07:30 Lopez-Perez E / Perez Sanz D
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Witthoeft, Carina 08:15 Koukalova, Klara
  • Egypt F8, Singles
    Zapata Miralles, Bernabe 09:00 Badanov, Dmytro
  • Egypt F8, Singles
    Milojevic, Nikola 09:00 Gabb, Richard
  • Egypt F8, Singles
    Sekulic, Milos 09:00 Dubarenco, Maxim
  • Egypt F8, Singles
    Geens, Clement 09:00 Klec, Ivo
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Lazareva, Margarita 09:00 Puchkova, Olga
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Klaffner, Melanie 09:00 Wikkerink, Janneke
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Luangnam, Nudnida 09:00 Vondrousova, Marketa
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Fuentes, Camila 09:00 Morgina, Anna
  • Turkey F9, Singles
    Roca Batalla, Oriol 09:00 Schonenberg, Tom
  • Turkey F9, Singles
    Apostol, Bogdan Ionut 09:00 Chazal, Maxime
  • Turkey F9, Singles
    Zekic, Miljan 09:00 Vibert, Francois Arthur
  • Turkey F9, Singles
    Kryvoy, Yuriy 09:00 Sinicropi, Riccardo
  • Turkey F9, Singles
    Camilo, Rafael 09:00 Reissig, Nicolas
  • Turkey F9, Singles
    Kaczynski, Kevin 09:00 Pereira, Jose
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Jani, Reka-Luca 09:00 Jurikova, Lenka
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dinu, Cristina 09:00 Kotelesova, Barbara
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Bhunu, Valeria 09:30 Schaeder, Laura
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Juhaszova, Vivien 09:30 HO, Jessica
  • Tunisia F8, Singles
    Cagnina, Julien 09:30 Zynga, Lennart
  • Tunisia F8, Singles
    Galovic, Viktor 09:30 Vasilevski, Andrei
  • Tunisia F8, Singles
    Rice, David 09:30 Tabatruong, Maxime
  • Tunisia F8, Singles
    Vanneste, Jeroen 09:30 Jankovits, Yannick
  • Croatia F3, Singles
    Lizariturry, Juan 10:00 Ilic, Luka
  • Croatia F3, Singles
    Maruscak, Matej 10:00 Naso, Gianluca
  • Croatia F3, Singles
    Schmid, Michal 10:00 Razborsek, Nik
  • Croatia F3, Singles
    Ghedin, Nicola 10:00 Bellotti, Riccardo
  • Quimper, France, Doubles
    Beck A / Fischer M 10:00 Barrere G / Obry J
  • Egypt F8, Singles
    Novak, Dennis 10:30 Salman, Omar
  • Egypt F8, Singles
    VON Massow, George 10:30 Vatutin, Alexey
  • Egypt F8, Singles
    Tepavac, Marko 10:30 Nedelko, Ivan
  • Egypt F8, Singles
    Fournerie, Theo 10:30 Ruppli, Andrew
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kharchenko, Anastasia 10:30 Lapko, Vera
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Rohde-Moe, Caroline 10:30 Thombare, Prarthana G
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Granic, Petra 10:30 Lukic, Vojislava
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Kennel, Karin 10:30 Yastremska, Dayana
  • Turkey F9, Singles
    Fayziev, Sanjar 10:30 Vilella Martinez, Mario
  • Turkey F9, Singles
    Milko, Michal 10:30 Kirche, Leonardo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Grajdek, Kim-Alice 10:30 Pirazhenka, Sviatlana
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Moore, Tara 10:30 Cheli, Camille
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Lister, Cornelia 10:30 Rinaldo Persson, Kajsa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Arshinkova, Petia 10:30 Lemmens, Elke
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Dentoni, Corinna 10:30 Ponomar, Lisa
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-09A
    Folts, Arina 10:30 Evtimova, Dia
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Ramialison, Irina 10:30 Silva, Eden
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Touly, Carla 10:30 Caregaro, Martina
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Toljan, Janina 10:30 Sibille, Constance
  • Quimper, France
    Dustov, Farrukh 11:00 Vaisse, Martin
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lodikova, Daria 11:00 Chantraine, Catherine
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Lykina, Ksenia 11:00 Scholsen, Helene
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Van Der Meij, Charlotte 11:00 Simmonds, Chanel
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Tanielian, Clara 11:00 Georges, Myrtille
  • Tunisia F8, Singles
    Hoang, Antoine 11:00 Giacalone, Omar
  • Tunisia F8, Singles
    Bega, Alessandro 11:00 Shyla, Yaraslau
  • France F4, Singles
    Eysseric, Jonathan 11:00 Thivant, Yannick
  • Portugal F2, Singles
    Ward, Alexander 11:00 Vivero Gonzalez, Pablo
  • Kuala Lumpur, Malaysia
    Wozniacki, Caroline 11:30 Zhu, Lin
  • Croatia F3, Singles
    Panfil, Grzegorz 11:30 Serdarusic, Nino
  • Croatia F3, Singles
    Gawron, Marcin 11:30 Luncanu, Petru-Alexandru
  • Croatia F3, Singles
    Partl, Adrian 11:30 Sancic, Antonio
  • Croatia F3, Singles
    Celebic, Ljubomir 11:30 Diarra, Gibril
  • Egypt F8, Doubles
    Clayton S / Gabb R 12:00 Kocyla A / Sekulic M
  • Egypt F8, Doubles
    Liniger J / Von Massow G 12:00 Geens C / Salman O
  • Egypt F8, Doubles
    Marsoun L / Papik T 12:00 Dubarenco M / Novak D
  • Egypt F8, Doubles
    Tessa L / Zapata Miralles B 12:00 Marfia M / Taweel I H
  • Solarino, Singles W-C10-ITA-02...
    Remondina, Anna-Giulia 12:00 De Cesare, Helen
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Rubini S / Spigarelli M 12:00 Bellucco M / Scala C
  • Portugal F2, Singles
    Kylar, Kevin 12:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Portugal F2, Singles
    Gil, Frederico 12:00 Pulgar-Garcia, Jaime
  • Quimper, France
    Guez, David 12:30 Beck, Andreas
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Arcangioli, Manon 12:30 Turati, Bianca
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Saitova, Anastasiya 12:30 Sanchez-Quintanar, Cristina
  • Tunisia F8, Singles
    Bejtulahi, Denis 12:30 Crepaldi, Erik
  • Tunisia F8, Singles
    Caruso, Salvatore 12:30 Durasovic, Viktor
  • Tunisia F8, Doubles
    Grassi C / Rice D 12:30 Feler M / Lizen A
  • Tunisia F8, Doubles
    Cagnina J / Jankovits Y 12:30 Mannapov A / Zynga L
  • France F4, Singles
    Bonzi, Benjamin 12:30 Coco, Rudy
  • Portugal F2, Singles
    Arenas-Gualda, Ivan 12:30 Sousa, Henrique
  • Kuala Lumpur, Malaysia, Double...
    Beygelzimer Y / Savchuk O 12:45 Linette M / Piter K
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Klaffner M / Thombare P G 13:00 Cheapchandej P / Luangnam N
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Kharchenko A / Puchkova O 13:00 Lapko V / Vondrousova M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    GUO X X / Sun X L 13:00 Kennel K / Lazareva M
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Fuentes C / Gibson A 13:00 Morgina A / Rohde-Moe C
  • Turkey F9, Doubles
    Checa-Calvo J / Roca Batalla O 13:00 Apostol A S / Apostol B I
  • Turkey F9, Doubles
    Kaczynski K / Schonenberg T 13:00 Kryvoy Y / Lebedyn A
  • Turkey F9, Doubles
    Zekic M / Zlatanovic A 13:00 Jastraunig L / Reissig N
  • Turkey F9, Doubles
    Chazal M / Reynet F 13:00 Sinicropi R / Vibert F-A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Lister C / Moore T 13:00 Novoselova P / Vdovenco A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Jani R-L / Jurikova L 13:00 Dinu C / Rosca I L
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    De Sutter J / Lemmens E 13:00 Bogoliy D / Folts A
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-09A
    Cucca M / Vangelova A 13:00 Grajdek K-A / Nancarrow A
  • Croatia F3, Doubles
    Bortolotti M / Lizariturry J 13:00 Bellotti R / Borgo F
  • Croatia F3, Doubles
    Schmid M / Suc D 13:00 Maruscak M / Rumler R
  • Portugal F2, Singles
    Deus, Nuno 13:30 Ojeda Lara, Ricardo
  • Quimper, France
    Brands, Daniel 13:50 Authom, Maxime
  • Quimper, France
    Kapas, Andriej 14:00 Corrie, Edward
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Juhaszova V / Malikova T 14:00 HO J / Simmonds C
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    D'Oliveira E / Rohira T 14:00 Bhunu V / Geiss J
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Chantraine C / Van Der Meij C 14:00 Georges M / Scholsen H
  • Tunisia F8, Doubles
    Pehar A / Raspudic F 14:00 Fortuna C / Giacalone O
  • Tunisia F8, Doubles
    Cunha H / Ghorbel A 14:00 Shyla Y / Vasilevski A
  • France F4, Singles
    Denolly, Corentin 14:00 Belot, Constantin
  • Portugal F2, Singles
    Short, Matthew 14:00 Pavic, Mate
  • Portugal F2, Doubles
    Geerts M / Masur D 14:00 Banzer V / Martin Adalia P
  • Croatia F3, Doubles
    Kekez D / Serdarusic N 14:30 Gawron M / Panfil G
  • Croatia F3, Doubles
    Celebic L / Melchiorre D 14:30 Draganja T / Sancic A
  • Solarino, Doubles W-C10-ITA-02...
    Chiesa D / Rosatello C 14:30 Ramialison I / Sibille C
  • Quimper, France, Doubles
    Emmrich M / Siljestrom A 15:00 Kovalik J / Setkic A
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Garcia Vidagany, Beatriz 15:00 Dominguez Lino, Lourdes
  • Portugal F2, Singles
    Sousa, Pedro 15:00 Vega Hernandez, David
  • France F4, Doubles
    Bonzi B / Reboul F 15:30 Eysseric J / Lestienne C
  • Quimper, France, Doubles
    Arends S / Walsh D 16:00 Cipolla F / Meffert D
  • Portugal F2, Doubles
    Arauzo-Martinez J-S / Arenas-Gualda I 16:00 Kylar K / Van Den Honert V
  • Portugal F2, Doubles
    Pulgar-Garcia Jai / Vivero Gonzalez P 16:00 Barbosa R / Tavares L
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Mitu, Cristina-Andreea 16:30 Molinero, Florencia
  • Quimper, France
    Barrere, Gregoire 16:30 De Schepper, Kenny
  • Portugal F2, Singles
    Boutillier, Remi 16:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bosio V / Gonzalez M 16:30 Garcia-Vidagany B / Molinero F
  • Portugal F2, Doubles
    Deus N / Gil F 18:00 Ferreiro Nunes J-R / Sousa P
  • Quimper, France
    Paire, Benoit 18:30 Marcora, Roberto
  • France F4, Singles
    Commin, Cedrick 18:30 Halys, Quentin
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Babos T / Mladenovic K 20:00 Arruabarrena L / Olaru R
  • Quimper, France, Doubles
    Authom M / Jouan R 20:00 De Schepper K / Martin F
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Pous Tio, Laura 20:00 Sakkari, Maria
  • Monterrey, Mexico
    Tsurenko, Lesia 22:00 Bacsinszky, Timea
  • Curitiba, Singles W-C25-BRA-03...
    Goncalves, Paula Cristina 22:00 Pereira, Teliana
  • Monterrey, Mexico
    Hantuchova, Daniela 23:15 Radwanska, Urszula
  • Monterrey, Mexico, Doubles
    Bogdan E / Melichar N 23:15 Rodionova AN / Rodionova AR
  • Curitiba, Doubles W-C25-BRA-03...
    Bonaventure Y / Peterson R 23:30 Gamiz A / Goncalves P C

Potpredsednik i član UO

Zvezdini kadrovi ulaze u FS Srbije

Fudbal

Autor:

Dušan Mrakić i Đorđe Stefanović će zauzeti važne funkcije u domaćem fudbalskom savezu

Dušan Mrakić, Đorđe Stefanović, FSS, crvena zvezda, fudbalski savez srbije,

Stefanović: Nije dobro da su Zvezda i FSS u sukobu

Pomirenje.
Crvena zvezda će prihvatiti poziv Tomislava Karadžića i postaviti svoje ljude u organe FS Srbije. Član Upravnog odbora crveno-belih Dušan Mrakić, prema saznanjima Kurira, trebalo bi da zauzme poziciju potpredsednika FSS, dok bi generalni sekretar kluba s Marakane Đorđe Stefanović postao član Izvršnog odbora Saveza.

- Nije dobro za fudbal u Srbiji da Zvezda i FSS budu u sukobu. Želimo da imamo predstavnike na najvažnijim mestima. Dakle, potpredsednika, člana IO, da budemo prisutni u Odboru za hitna pitanja i drugim organima Saveza. Sve to kako bi prvenstvo bilo pravičnije i regularnije. FSS bi trebalo da imenuje nezavisnog komesara, koji mora da bude osoba visokog morala, a koji bi istraživao sve malverzacije u srpskom fudbalu. On bi se bavio nameštanjem i „prijateljskim“ mečevima u srpskom fudbalu - rekao je generalni sekretar Crvene zvezde Đorđe Stefanović.

(A. R.)

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Očito je da nemamo kapitalna ulaganja, tu je Vučić u pravu. Na Vladi je da nam kaže kako će to uraditi Mahmud Bušatlija, ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!